Prosinec 2015

Vánoční hororové scénáře

23. prosince 2015 v 22:19 | Sasanka |  Top 10
Všichni si neustále přejí veselé Vánoce a šťastný n(N)ový rok. A taky poklidné prožití vánočních svátků. Co to vůbec znamená - poklidné? Lze vůbec strávit jedno z nejhektičtějších období roku v klidu a míru? Představte si všechny ty hrůzy, které vás mohou na Štědrý den potkat. Samozřejmě, mohou vám dojít slavnostní ubrousky, nebo si můžete rozbít vaši oblíbenou osobičku na stromku. Ale stejně jako zadek Kim Kardashianové, některé problémy mohou narůst do obřích rozměrů. Tady je jen náznak toho, co se může o Vánocích pokazit.

1. Zaskočí vám kost z kapra
I když máte k večeři kuřecí řízek.

Nedobrovolný černý pasažér

6. prosince 2015 v 15:03 | Sasanka |  Popelnice
Už zase bydlím v Brně. A když říkám bydlím, mám tím vlastně na mysli, že už tam mám peřinu a kartáček na zuby. Obojí to bude ležet ladem až do ledna, kdy se zase do první obydlené zatáčky mezi Prahou a Vídní víceméně na stálo vrátím (a samozřejmě si s sebou přivezu i takové vymoženosti, jako šampon nebo hrníček na čaj). Už aby to bylo.
Prvně bych chtěla říct, že jsem nikdy v životě nejela úmyslně načerno. Zákon schválnosti v mém případě funguje víc, než zákon akce a reakce a revizory to ke mně přitahuje silou téměř gravitační. Přesto jsem už v Brněnské tramvaji (pardon, šalině) jednou vyfasovala pokutu, žmoulajíc v ruce neoznačený hodinový lístek.