Listopad 2015

4 černobílé kostýmy

27. listopadu 2015 v 16:20 | Sasanka |  Popelnice
Takže, v pondělí je ples naší nejskvělejší fakulty na světě. A jelikož je to maškarní, snažila jsem se přijít s několika málo nápady na kostým. Jako každý rok i letos je dané téma - Černá vs. Bílá. A stejně jako každý rok mám tolik, TOLIK nápadů, že mi skoro praská hlava. Jenže nejsem zrovna zručná (problém číslo jedna) ani bohatá (problém číslo dvě) na jejich realizaci. A taky, jak se znám, nakonec půjdu víceméně v civilu jako vždycky (problém číslo tři), protože v kostýmu si zkrátka nikdy nepřipadám dobře. Nicméně, tady je pár mých nápadů. Některý z nich možná uskutečním. A když ne, aspoň se můžete inspirovat.


Panem dnes, Panem zítra, Panem navždy

23. listopadu 2015 v 17:41 | Sasanka |  Téma týdne
A zároveň Panem naposledy.

Nejnovější a zároveň poslední díl Hunger Games zcela splnil veškerá má očekávání. Pokud stejně jako já čekáte, že závěr série bude absolutně nejslabším dílem, splní se i vaše očekávání. Už ani okatý Hemšvorc a zubatý Finnick to nezachránili.

Opravdu se filmaři ještě nepoučili z Hobita? Když se knížky rozdělují na víc dílů, zkrátka to nedělá dobře. Jenže dokud se na tomhle sprostém triku budou vydělávat nekřesťanské peníze, nezbyde nám nic jiného, než u každé ságy čekat na poslední díl hned dvakrát. Je to drzé, ale funguje to… Tak jakýpak copak.


26 věcí, které musím stihnout, než mi bude 26

2. listopadu 2015 v 17:23 | Sasanka
26. Není to žádné kulaté číslo, ale je to docela důležitý věk. Víte, kdo má slevy na vstupném? Děti, důchodci a studenti do šestadvaceti. Tak vidíte! A navíc, každý pořádný umělec umře v sedmadvaceti, takže je důležité si to pořádně rozvrhnout. Tady je seznam všech absolutně životně nezbytných věcí, které musí v následujících pěti letech bezpodmínečně stihnout. Jinak bude zle.