Červenec 2015

10 důvodů, proč tak trochu nesnášet léto

14. července 2015 v 10:45 | Sasanka |  Top 10
Když se mě zeptáte na nejoblíbenější roční období, bez přemýšlení vyhrknu jaro. Ale léto má taky něco do sebe. Vytáhnu všechny ty rozkošný sandálky a boty na klínku, které se asi 9 měsíců ročně válí v krabici pod postelí. Konečně chytím nějakou tu barvu, sluníčko mi vyčistí obličej od beďarů a nemusím nosit makeup. V obchodech jsou výprodeje, venku je krásně a každou chvíli se někde něco griluje nebo opéká. Paráda! Ale abych pravdu řekla, některé věci mě na létu neuvěřitelně serou.

1. Komáři. Komáři everywhere
Svině poletující a štípací. A je jim úplně jedno, že jsem od hlavy k patě postříkaná repelentem a že smrdím jako idiot. Mají u svýho malýho létajícího zadečku všechny antikomáří bzučáky, svíčky a spreje. Co se dá dělat, mám zkrátka sladkou krev. Jsem neodolatelná. Těžký úděl. Takže si při každém pobytu venku uženu pěknou výstavu štípanců.

Miluju tě. Joooo, proč?

3. července 2015 v 11:00 | Sasanka |  Popelnice
Ze slov "miluju tě" se stal společenský konstrukt. Je to stejné jako pozdrav nebo přání. Zkrátka se na určitou akci očekává určitá reakce a je jedno, jestli to jde od srdce nebo ne.
Dobrý den. → Dobrý den.
Zdravíčko. → Děkuju.
Děkuju. → Prosím. Není zač.
Miluju tě. → Já tebe taky.