15. Když nevíte kudy kam, hledejte Moniku

21. dubna 2015 v 21:02 | Sasanka
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
Den patnáctý: Oblíbení blogeři


Jmenuje se Monika. Je in. Je šik. Má vouge. Má styl. A má svůj vlastní blog. Když ho zakládala, udělala jednu velikánskou chybu. Chybu, která ji připravila o pocit sdílené komunity, o čtenářskou základnu a o možnost stát se mým "spřáteleným blogem." Založila si svůj blog na... ani to nedokážu napsat. Na blogspotu!!!!

Úkolem patnáctého dne třicetidenního dotazníku je sepsání našich oblíbených blogerů. A já zjišťuji, že nic takového už dávno nemám. Bývaly časy, kdy jsem přišla domů, otevřela si seznam záložek se svými vytipovanými oblíbenci a otevřela jsem si jednu stránku po druhé. Četla sem všechny články, poctivě komentovala a odpovídala na komentáře pod svými články. Ty dny už jsou dávno pryč. V těch dnech byl totiž blog jediným místem, kde stálo za to žít. Což už neplatí. A taky nemám Hermionin obraceč času.

Hodně vody uplynulo a teď vám mohu doporučit pouze jeden blog(spot). Cherchez la femme.
Kolegyně žurnalistka má ráda módu. Narozdíl ode mě ji má ráda i aktivně, což znamená, že je schopná se ráno navlíknout do něčeho rafinovanějšího než trička a riflí s teniskama.
Kolegyně žurnalistka stejně jako já nenávidí Stisk a těší se se mnou, až ho budeme mít za sebou :D
No, zkrátka toho máme hodně společného a jelikož je její blog zhruba stejně tak aktivní jako ten můj (čili dost málo), stíhám s ní držet krok a pročítat její články.
Co na vás tedy čeká? Spousta fotek. Monča bude váš módní guru, protože perfektně zvládá kombinovat rozevláté květinové šaty s koženým křivákem a vypadat u toho jako lesní žíňka. Ale jako správná moderní žena je krásná nejen navenek, ale i uvnitř. A jelikož je štědrá, o svou vnitřní krásu se s vámi podělí v pravidelných (oukej, velmi nepravidelných a řídkých) závějích vtipných glos a poznámek k tomu, co se děje kolem nás.

Dejte jí šanci. A nechte jí tam komentář. Udělá jí to radost a až bude mít zase PMS, bude se mít čím uklidnit, aby nebyla protivná jak prášek na blití. Ne že by někdy byla, čerpám z vlastních zkušeností :D

xoxo
Sasanka

P. S. Abych nebyla moc pozitivně naladěná a nevystrašila vás, že mě unesli mimozemšťani, tak vám prozradím, že druhým oborem Monči je gender. Fakt! Ta holka má stránky na blogspotu a ještě studuje gender. Ztracenej případ. Tak se smilujte :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Em Age Em Age | Web | 4. května 2015 v 14:34 | Reagovat

Určitě se mrknu, vypadá to zajímavě. Ha ha, taky jsem Monika a na tento odkaz jsem klikla možná jen díky tomu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama