10 důvodů, proč nesnáším Brokoličandu

5. dubna 2014 v 15:12 | Sasanka |  Top 10
Abychom si to shrnuli. Mám celkem 3 spolubydlící, protože ta čtvrtá se nám po prvním semestru odstěhovala. S jednou sdílím pokoj, je to MOJE Slovenka Majka a mám ji ráda. Chceme si hledat na příští rok bydlení společně. Moje Slovenka se fakt povedla. Potom je tu Kája, která mi nijak extra nevadí, ale mluví na mě, když se chci učit, nemyje po sobě nádobí a zatím ji nenapadlo, že by mohla koupit olej nebo toaleťák. Ale Brokoličanda je úplně jiný level. Brokoličandu a její přítele Brokoličáka, který k nám neustále chodí na návštěvu, nesnáším. Nejdřív jsem si myslela, že je nesnáším bezdůvodně a že bych měla zkusit mít je radši, když s nimi musím bydlet až do konce května. Ale když jsem se zamyslela, přišla jsem na deset důvodů, proč Brokoličandu a Brokoličáka opravdu z hlouby duše nenávidím.

1. Neustále si vaří brokolici
Což vám mohlo dojít už podle toho, jak jim říkáme. Vždycky v neděli se v ledničce objeví celá brokolice a nejpozději ve čtvrtek večer už tam není, protože ji ti dva celou sežerou. Fajn, třeba jim to chutná, třeba je to zdravý… Fajn… Ale oni po sobě v tý kuchyni ani nevyvětrají, smrdí to tam vždycky, jako by tam něco hnilo. Hnus!


2. Sejra v lednici
Brokolice není jediná smradlavá věc, kterou ti dva konzumují. Poslední tři týdny jsme na bytě byli opět v pěti, mou čtvrtou spolubydlící nahradil poctivý francouzský camembert. Takový ten velký, zabalený do kartonové kulaté krabičky. Nejdřív to bylo v ledničce trochu cítit, ale myslela jsem si, že je to prostě tím, jak tam máme všichni jídlo. Že to ta malá lednička nestíhá chladit, tak to maličko smrdí. Pak to už smrdělo víc. Po týdnu a půl se mi při otvírání ledničky dělalo špatně. Páchlo to, jako by si tam starej hnusnej a nemytej chlap sundal boty a pak tam chcípnul. Hnus!

3. Když už jsme jí řekly, aby ten sejra dala pryč…
… odpověděla nám, že to přece má ve třech sáčcích, že to nemůže být tak strašně. Tou dobou ten sejra smrděl až na chodbu. Když jsem vylezla z výtahu, myslela jsem si, že si někdo na chodbě sundal boty. Když jsem otevřela dveře od bytu, chápala jsem, odkud vítr vane. Vysvětlila jsem jí, že mi kvůli jejímu sejru už smrdí i moje jídlo, které v ledničce mám, třeba svačiny a tak. Dozvěděla jsem se, že jsem fajnovka. Sejra sice po třech týdnech zmizel, ale Brokoličanda se se mnou od té doby nebaví a lednička furt smrdí… A nejspíš ještě chvíli smrdět bude. Hnus!

4. Brokoličák a jeho neustálá přítomnost
Brokoličandin přítel je u nás pořád. Brokoličanda každé ráno vyjde z našeho bytu na kolejích, vyjede výtahem o pár pater výš a stráví ještě před odchodem do školy/práce/laboratoře (nebo co to vlastně dělá) nějaký čas u Brokoličáka. Potom jsou spolu do školy/práce/laboratoře. Odpoledne přijdou zase spolu, Brokoličák si dojde dát domů věci, převlékne se a už zvoní na náš zvonek. No a máme ho tam až do večera, kdy se rozloučí u dveří a Brokoličák jde spát k sobě domů o pár pater výš. Můžete mi někdo vysvětlit, proč spolu proboha nebydlí???

5. Brokoličák a jeho trenky
Fajn, ať si u nás tráví veškeré své volné chvilky, ale měl by si uvědomovat, že je pořád ještě na návštěvě a že tam nebydlí. Pořád u nás totiž chodí v kraťasech a nebo ještě líp jen v tričku a trenkách. Má krátké pruhované trenďoury a taky má bílý saténový spodky z nápisem I Love New York a pak taky šedivý boxerky a spoustu dalších věcí. Kdo má na ty jeho křivý chlupatý nohy koukat? Hnus!

6. Brokoličák a jeho hlas
Brokoičákův hlas se nese přes zeď, přes dveře, za hory, za doly, mé zlaté parohy. Má hrozně rozlehlý hlas. Jeho hlas je rozlehlý jako Sahara. Jako Grónsko. Jako zamrzlé ledovce jižního pólu. Jako Sibiř. Když chce člověk jít spát a slyší, jak tím svým hlasem o něčem zaujatě vypráví Brokoličandě, no tak toho moc nenaspí. Nesnáším Brokoličáka.

7. Nůž v odkapávači na nádobí…
… je zásadně špičkou nahoru. A to mluvím o tom noži na krájení chleba nebo masa, ne o tom noži na mazání. Vždycky, když uklízím nádobí, se o tu trčící špičku škrábnu. Čekám, kdy mi to podřeže žíly. Pokaždé ho vezmu a otočím špičkou dolů. A pokaždé se tam opět objeví špičkou nahoru. Brokoličanda se mě snaží zabít.

8. Mléko
Brokoičanda musí mít vlastní mléko. Zbytek nás se střídá a kupujeme ho na střídačku. Kdyby v té naší pidilednici byly čtyři krabice mléka, čtyři kečupy, čtyři másla a čtyři kartony vajec, nevešlo by se nám tam už nic. Ale Brokoličand amusí mít vlastní mléko a zabírá tím velkou část poličky. A fakt mě tím štve!

9. Vlasy! Vlasy Everywhere!
Brokoličanda si češe vlasy nad umyvadlem. Pak je z toho umyvadla vyloví a jde je vyhodit. brokoličanda má fakt dlouhatánské vlasy - ale upřímně řečeno by si měla posledních deset centimetrů ostříhat, má je na konci už pěkně hnusný. Ale asi se jí to líbí. Ty vlasy si češe vždycky asi čtvrt hodiny a za tu dobu si nikdo z nás nemůže jít umýt ruce nebo vyčistit zuby, protože je celé umyvadlo plné těch jejích megadlouhých chlupů. Ještě štěstí, že ve stejný čas jako ona vstávám jenom v úterý.

10. Mluví spisovně
Brokoličanda i Brokoličák mluví spisovně. Oba dva. Nevím, z jaké části naší republiky jsou, ale nemají moravský přízvuk, který by indikoval nářečí, pro které je spisovná řeč příznačná. Podle výslovnosti nejsou odnikud poblíž Brna, ani od Olomouce a už vůbec ne od Ostravy. Ale mluví spisovně. I mezi sebou. Kdo si myslí, že jsou? Král a Královna Anglie? Ha, ha, ha. Jsou to jenom dva trapáci, co si hrají na hogo fogo lidi. V obecné češtině se snad spisovně nemluví!

+ pár důvodů navíc:

11. Neustále sedí v kuchyni
12. Když si vaříme něco nezdravého, koukají na nás odsuzujícími a znechucenými pohledy
13. Dýchají náš vzduch
14. Nikdy po večeři nevyvětrají kuchyň
15. Baví se spolu o totálních hovadinách
16. Oba dva už studují v doktorandském stupni a jejich nejzábavnější společnou aktivitou je, když ve dvou hrají hry na mobilu… Na to už jsou trochu starý, ne?
17. Brokoličanda má vlastní toaleťák. Hnusnej, recyklovanej, jednovrstvej a bez těch čárek, podle kterých se to má trhat.
18. nenávidím je taky proto, že se mi důvody, proč je nenávidím, nevešly do deseti bodů a celý ten koncept výběru deseti důvodů přestal mít jakýkoliv smysl
19. Kvůli jejich brokolici si nemáme kam dát svoji zeleninu, protože ta brokolice zabírá úplně všechno místo, které na zeleninu v ledničce máme.
20. Prostě je nesnáším, protože existují. Tečka.

Buďte rádi, že takovou nádheru nemáte v bytě. Čau

xoxo
Sasanka
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 5. dubna 2014 v 15:46 | Reagovat

Pobavila jsem se :D
Osobně, kdybych měla tolik věcí, co by mi na někom vadili, dala bych to silně najevo a přinejmenším byvh jim to oznámila a snažila se o nápravu nebo nějaký kompromis. Já jsem schopná speskovat otce za něco, co dělá, třeba právě s potravinami v lednici, takže se spolubydlící bych se taky nemazala.

2 barca-cechakova barca-cechakova | E-mail | Web | 5. dubna 2014 v 15:52 | Reagovat

To bych asi nepřežila.
Když tě tolik štve, radši to řekni. Já bych to řekla, už dávno. Když mě něco štve, řeším to hned. :-D

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 5. dubna 2014 v 15:54 | Reagovat

Hezké :-D To musí být ale zajímavý život. Dýchej zhluboka a snaž se nikoho nezabít :-)

4 Ainree Ainree | Web | 5. dubna 2014 v 16:08 | Reagovat

Já se obvykle snažím věci dlouho vydržet, ale tak dlouho jako ty bych to nevydržela, takže klobouk dolů :-D

5 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 5. dubna 2014 v 16:11 | Reagovat

Hej, co máš proti brrokolici?! :D (Ano, je to jen řečnická otázka. :D Já jen, že mi fakt chutná..) Ale všechny tvé body chápu a držím ti palce, aby se jí nepodařilo tě podříznout. :D

6 yuripovidky yuripovidky | Web | 5. dubna 2014 v 16:12 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

7 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 5. dubna 2014 v 16:33 | Reagovat

Joo, není nad to bydlet se spolužačkou a jedním ... člověkem zalezlým ve svém pokoji skoro nonstop v normálním bytě, kde se nemusí řešit prostor. Jen ty vlasy...K. má taky strašně dlouhý a strašně jí padou. Jsou fakt všude a když se uklízí, tak se v podstatě neuklízí prach, ale vlasy. Ale že by si je ostříhala, to ji ani nenapadne. A to jsem si myslela jak mně děsně padou.

8 s. s. | Web | 5. dubna 2014 v 17:18 | Reagovat

Tak teď jsem se vážně pobavila :DDD Chudáku. Brokoličanda s Brokoličákem jsou asi vážně dost otravní :D A dostává mě tvoje, Nenávidím je taky proto, že se mi důvody, proč je nenávidím... :D
Dost pěknej a čtivej článek ;))

9 Pajik Pajik | Web | 5. dubna 2014 v 17:54 | Reagovat

Tak to mě pobavilo :-D Taky mám jednoho člověka, kterého vážně nesnáším, ale díky bohu se mnou nebydlí :-D

10 Neriah Neriah | E-mail | 6. dubna 2014 v 0:15 | Reagovat

:D:D Umírám tu smíchy. A to jsem si myslela, že moje zážitky s různýma spolubydlícíma jsou děs, ale tohle je málem pomalu předčilo.
Teda ten sýr by mi asi nevadil, ten smrad moc nemusím, ale když by mi už fakt vadil, prostě bych se naštvala a normálně jim ho sežrala, když toho nejsou schopní oni sami. :D To s těma trenkama je ale fakt nechutný. Stejně tak vlasy v umyvadle, brrr!!!

No ale teda, musím se ti přiznat, že já mám taky svůj toaleťák. A taky jednovrstvej a nemá žádný čárky, podle kterých by se měl trhat. :D Ale u nás nejsem jediná.

Příští rok si taky hledám bydlení.Jenže já nemám nikoho, koho bych znala a kdo by se mnou šel bydlet. Zoufale doufám, že se moje dvě kámošky dostanou na VŠ do Brna, abychom něco našly společně. Ale obě doufají v přijetí do jiného města. :-( Smutný to osud. Už předem se děsím, s kým to nakonec skončím. Na koleji jsem měla štěstí, na pokoji jsem byla první semestr sama, a teď bydlím se slečnou, která už tak úplně nestuduje, takže jezdívá jen málokdy a nikdy ne na celý týden. Na střední jsem měla na intru vždycky smůlu na strašlivé exempláře, nejhorší asi byla ta slečna, co se vůbec nemyla, nebo snad ta, která si prý pamatuje lovení mamutů? No, těžko určit... Tak jsem zvědavá, co mi ještě život přichystá za překvapení, co se spolubydlících týče. Jednou asi vydám autobiografickou knihu o tom, jak mě některá z nich dostala do blázince. :D
Každopádně držím palce, ať se Brokoličandě nepodaří tě tím nožem doopravdy zapíchnout. :-)

11 Katerííína Katerííína | Web | 7. dubna 2014 v 14:21 | Reagovat

fakt dobré

12 Janiss Janiss | Web | 9. dubna 2014 v 13:49 | Reagovat

tak já se nad tím článkem pobavila:D A jo lituju tě, já naštěstí nebydlím na koleji, ale doma, ale naprosto tě chápu. Mě by asi nejvíce vadila přítomnost brokoličáka, přece jen je to váš pokoj(byt)tak co tam pořád opruzuje

13 Bewlyer Bewlyer | Web | 9. dubna 2014 v 13:51 | Reagovat

somr ada, že nemusím bývať na intráku alebo v tebou spomínanom prenajatom byte :D no mala som dosť pri čítaní tvojho článku a veru - nezávidím ti :-D

14 katbar katbar | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 13:51 | Reagovat

Jeé a já myslela, že mám smůlu :D

15 christiiinka christiiinka | Web | 9. dubna 2014 v 14:08 | Reagovat

A teď si představ, že takových brokoličand je několik, všechny ti zaprasí linku, lednici i umyvadlo, protože u nás je kuchyň společná pro cca 40 lidí a koupelna v podstatě taky... A ta odzbrojující anonymita (když tě nikdo nevidí, tak jsi to neudělala ty) je pro některý vrchol blaha :-D.

Pokoj společný pro čtyři lidi a když máš to štestí, že tvoji spolubydlící jsou extrémně společenští, máš u sebe návštěvu na pokoji třeba osmkrát denně (ve dne i v noci). Ale úplně tě chápu, někdy mám chuŤ zastřelit někoho jen proto, že v té kuchyni třeba jen stojí a zabírá místo.. :D

16 Bella Bella | 9. dubna 2014 v 14:58 | Reagovat

No nechtěla bych :D

17 Lenin Lenin | Web | 9. dubna 2014 v 15:45 | Reagovat

Na takový lidi by měla bejt povolenka. Jako na lov pstruhů nebo odstřel jelenů.

Ale... musím se tedy přiznat, ehm, i když je mi to hloupé a nevím, proč se přiznávám, když nemusím, ale já taky dávám nože špičkou nahoru. :-D Budiž mi to však odpuštěno, v naší domácnoti myju nádobí jen já (přítel by zřejmě onemocněl, kdyby to sem tam udělal), a tak vlastně ohrožuju jen sebe. Takže nic. :D

18 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 15:48 | Reagovat

Brrr, jsem ráda, že mám za spolubydlící jen kočku :D Asi bych slečně Brokoličandě důrazně doporučila odstěhovat si svou brokolici, mléko, sýr i toaleťák k Brokoličákovi :D ale u článku jsem se smála od začátku až do konce :D nejvíc u části "Páchlo to, jako by si tam starej hnusnej a nemytej chlap sundal boty a pak tam chcípnul" :D to jsem umírala :D

19 krokodyleka krokodyleka | Web | 9. dubna 2014 v 16:01 | Reagovat

Moc pěkné :D

20 Žolanda Žolanda | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 16:04 | Reagovat

Moc pěkný článek.. opravdu jsem se zasmála :D

21 Zuzu Zuzu | Web | 9. dubna 2014 v 16:15 | Reagovat

Koukám, že náš intrák je proti tomuhle med, byť je nás 7 na jedné cimře xD

22 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 9. dubna 2014 v 16:36 | Reagovat

Pěkné, ale proč ta averze ke spisovnému jazyku? 8-O Já třeba rád mluvím spisovně. :-)

23 angelikam angelikam | 9. dubna 2014 v 16:55 | Reagovat

Zábavný článok, na smrad v chladničke pomáha mletá káva, v pohode môžeš použiť aj "šrot", keď ju vypiješ (bez cukru, bez mlieka :D )

24 Ekkaia Ekkaia | 9. dubna 2014 v 17:02 | Reagovat

Tvůj článek mě rozesmál :D Mít takovou spolubydlící musí být děs! Vím jak smrdí sejra, když ho třeba do tří dnů nesním a ten váš... fuuuuj :D Nesnáším tak divný lidi, jako je brokoličanda (mimochodem..dobrá přezdívka), která musí být ve všem vyjímka, nechce spolupracovat a tak.. Taky nesnáším lidi, který v běžným hovoru, nebo třeba na facebooku mluví spisovně -.-

25 Mufi Mufi | 9. dubna 2014 v 17:17 | Reagovat

[6]: To už tady bylo tolikrát... baví Tě to?

26 Jackelin Mandragor Jackelin Mandragor | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 17:22 | Reagovat

Vtipné :D Hlavně vtipně napsané. I když na nějaké body bych si nestěžovala, ale to už záleží na člověku.

27 D. D. | 9. dubna 2014 v 17:22 | Reagovat

Na malý talířek nebo na něco dej sůl a třeba kolečko citronu...dej to do ledničky a mělo by to během chvilky zlikvidovat zápach.

28 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 9. dubna 2014 v 17:29 | Reagovat

Ou, to je nepříjemné, že máte takovouhle spolubydlící, ale píšeš, že bude končit semestr, tak se drž :)
Ten poslední bod asi vznikl z reakce na ty ostatní, jinak je to asi to nejmenší :-D
No doufám, že nestuduje medicínu, asi bych se jí nechtěla dostat pod ruku :D
A když píšeš o jejich největší zábavě s mobily... nom, chodím kolem právnické fakulty a trousí se tam lidi, co vypadají jako před túrou na Sněžku :D  zajímaví právníci  to budou :)
Tak jo, držím palce, vydrž :)

29 avant-garde avant-garde | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 17:38 | Reagovat

to zní jako hipísácký pár :-)

30 RealistOnTheRainbow RealistOnTheRainbow | Web | 9. dubna 2014 v 17:43 | Reagovat

Článek me velmi pobavil. Už jenom přezdívka Brokolicanda je moc vtipná. :-) jinak taky vážně nechapu, proč nebydlí spolu. Ale aspoň, ze vycházís s ostatními.

31 Date tree Date tree | E-mail | Web | 9. dubna 2014 v 19:03 | Reagovat

Tak tohle se ti hodně povedlo :-D :-D
Prosím, nahraj nám jí, nebo aspoň fotku, chtěla bych jí vidět :-D

32 idreamer idreamer | Web | 9. dubna 2014 v 20:12 | Reagovat

Pobavil mě důvod č. 18. A jinak soužití s takovýmito lidmi je opravdu na palici.

33 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | Web | 9. dubna 2014 v 20:24 | Reagovat

teda! to ti vážně nezávidím, takovou spolubydlící mít, tak nevím, jestli bych se nezbláznila..
držím palce, ať to vydržíš a zůstaneš při smyslech;)

34 LuSsy LuSsy | Web | 9. dubna 2014 v 21:11 | Reagovat

Pro mě by už ten první důvod byl poslední kapka, protože brokolici k smrti nesnáším. :D
Nesnáším smradlavé věci v ledničce. U nás doma jsem já ta čistka, která se pustí do ledničky a polovinu smradlavých a chlupatých věcí vyhodí. Zvlášť když jsou někde vzadu zamačkané mlékem a nebo vejci.
Já bych jí prostě ten sejra vytěpala. Ať se potentuje, ale tak snad i sýr má svou dobu, kdy má být spotřebovaný a pochybuju, že zrovna tenhle vydrží měsíc.
Je očividné, že ti vadí její přítel. Nešlo by si s ní promluvit? A pokud to vadí i ostatním, tak snad máte nějaké právo většiny, ne?
Víš jistě, že ten nůž tam tak nechává ona? Může to dělat někdo jiný, ale ta věta o tom, že se tě pokouší zabít... Jsem se fakt musela zasmát. :D Pomsta za sejra. :D
Vlastní mléko. Záleží, co je to za mléko. Pokud vy kupujete kravské mléko a ona je na něj alergická, tak to chápu, ale pokud si kupuje taky kravské ale jinou značku, tak to už je fakt na kopanec do hlavy. A nebo má velkou spotřebu mléka. :D
Já mám taky dost dlouhé vlasy, ale rozhodně si je nečešu nad umyvadlem. Připadá mi jako ignorantka naprosto nevhodná pro soužití. Já sice žiju "jen" s rodinou, ale taky se nějak respektujeme a nenecháváme chlupy, kde to jen jde. Samozřejmě samovolnému vypadávaní nijak nezabráníme, ale tomu ostatnímu ano...
Třeba už jsou naočkovaní. Já zase někdy občas píšu až příliš spisovně a někdy i v termínech a pak vypadám jako snaživka, která chce být strašně chytrá. Nebo jsou z rodin intelektuálů, kde se vážně takhle mluvilo...
Jak už jsem psala dříve... nešlo by ji nějak domluvit a pokud by to nešlo, tak jedině vykopat k tomu jejímu Brokoličákovi. Snad to do toho května vydržíte, ale pokud to vadí všem, tak byste se měly doopravdy ozvat a nenechat to jen tak. ;)

35 proby proby | Web | 9. dubna 2014 v 21:37 | Reagovat

A v takových chvílích jsem ráda, že jsem na pokoji sama.
Ale buď ráda, že si ještě nedělá popcorn v mikrovlnce - on se totiž obvykle připálí a smrdí všude... až za ty tvé hory doly a zlatý parohy - které mě mimochodem velmi pobavily :D
pěkný článek :))

36 Takara Takara | Web | 10. dubna 2014 v 6:59 | Reagovat

Tohle je ještě dobrý...nás bylo na pokoji 5...jedna vstávala už ve 4 do školy a svým vstáváním vzbudila celej pokoj a kvůli další se zhasínalo v 9.30 protože jak by se nevyspala do růžovat, tak by byla nepoužitelná ve škole...Když se vrátíš v 7 večer ze školy, tak zkus všechny seminárky, hygienu, večeři narvat do 2 a půl hodin... :-? prkýnko u záchodu neustále potentočkované...záchod samozřejmě nemyl nikdo...mytí nádobí bylo v pohodě, v domku nás bydlelo celkem 20 (4 pokoje po 5 lidech, takže králíkárna)ale vždy se našla nějaká dobrá duše, která to nádobí umyla...Plesnivé jídlo v lednici...(ledničku jsem se neodvážila použít, aby tam na mě něco "nebaflo") no a korunu tomu nasadila spořivá spolubydlící, která v kuchyni nechávala ve skleničce sáček od čaje a používala ho znovu a znovu a znovu a třeba 2 dny, dokud někoho nenasr*la a ten někdo jí prostě ten čajový sáček nevyhodil...jako pomsta dobrý...pak byla nas... ona :-D bylo rozhodně těžké  sladit se se  4 dalšími osobami na pokoji a s naprosto odlišným biorytmen a návyky...Rok jsem vydržela a bez toho, že bych byla nejnenáviděnější osoba na privátu, ale po roce jsem byla ráda, že jsem "ve svém" :-D  :-D  :-D z té doby si nejvíc pamatuju na dobu strávenou na chodbě před pokojem s drkotajícíma zubama (na chodbě se netopilo a v zimě to byla docela sranda) kde jsem smolila seminárky a zápočtové práce... :-)

37 Jita Jita | Web | 10. dubna 2014 v 8:13 | Reagovat

Chicht, vtipný článek :D To musí být veselý život, když se sejdou různé povahy...

38 Černý Drápek Černý Drápek | Web | 10. dubna 2014 v 9:21 | Reagovat

Haha! :D Koukám, že lidé jsou opravdu rozličných povah a tvarů. Nic si z toho nedělej, aspoň je sranda. :-D

39 konecnestebou konecnestebou | 10. dubna 2014 v 10:09 | Reagovat

já bych je asi zabila.. :-D myslím,že máš častokrát takové takové vražedné myšlenky taky.. :-D

P.S : Pozdravuj brokolici,která se určitě sluní na světle v  pidimidi ledničce :D

40 bre bre | 10. dubna 2014 v 10:38 | Reagovat

Tak to neznáš příběh mé spolubydlící... naštěstí jsme ji už vyhodili.

41 Vendy Vendy | Web | 10. dubna 2014 v 10:56 | Reagovat

Tvá nenávist je zkrátka brokolicová. :D Přesto dokážeš napsat o své nechuti tak legračně, že jsi pobavila všechny, včetně mě. Některé věci jsou fakt na pováženou. Třeba smradlavej sejra v lednici, který zamoří i přilehlé okolí. Brokoličandě doporuč, ať si na to pořídí supertěsnicí krabičku. Nebo jí ten sejra narvi prostě do postele. Nebo ještě líp, lapni ho a vyhoď do popelnice a hraj mrtvýho brouka.
Do lednice doporučuju zakoupit lapač pachů (seženeš v drogerii)a do místnosti aroma spray, nejlépe přírodní, abyste se žádným umělým smradem nezalkli. Před Brokolicí a Brokoličákem vyrábějte volská oka s osmaženou šunkou, pečte kuřata nebo vařte kuřecí polévku, či hovězí. Chápu-li dobře, Brokoličanda a Brokoličák jsou vegetariání a jedí pouze zdravá jídla. Takže s úsměvem na tváři pečte masíčko, pěkně okořeněné, nebo rovnou obaluj a smaž řízky.
Některé věci asi nemá cenu řešit, třeba větrání v kuchyni - účinnější bude, jít a otevřít okno rovnou, nebo zapnout odsavač.
A má to jedno pozitivum - tím víc si budeš vážit spolubydlících, takzvaných normálních. :-D  :-D

42 Gabux Gabux | Web | 22. dubna 2014 v 21:31 | Reagovat

Jak já miluji tyhle tvoje články! :DDD Zase mi to krásně zvedlo náladu :3 Děkuju! :D

43 Elle Elle | Web | 2. října 2014 v 21:40 | Reagovat

:-( Naprosto chápu... také jsem měla spolubydlící, kterou jsem nesnášela. Také jsem na ni napsala článek http://theenergyof-a-life.blog.cz/1212/nocni-tvorove  

Teď se s ní nevídám, nevím ani jak si žije a občas si přečtu tenhle článek a řeknu si: dobře, že jsem se jí zbavila, nelituju toho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama