Listopad 2013

Here I Go

1. listopadu 2013 v 16:34 | Sasanka |  Básničky
Jak už to tak bývá, opět se mi podařilo udělat si v hlavě pořádný zmatek. Představte si, že máte nějakou velikánskou první lásku, je vám třináct a píšete si do sešitů svoje jméno s jeho příjmením a vymýšlíte fiktivní jména pro své fiktivní děti. Není tak těžké si to představit, co? Teď si představte, že je vám 14 a ta vaše první velká láska vás pořád ještě tak úplně neopustila. Ale pak vyrostete, zestárnete, začnete žít ten skutečný život (tzn. mimo vlastní hlavu) a úspěšně zapomenete. Jenže je vám 17 a když svou první velikou lásku vidíte, zajiskří to znova. Co s tím? Zapomenout, pokračovat dál v tom životě mimo vlastní hlavu.

Teď si představte, že jste úspěšně zapomněli. Máte přítele, kterého milujete každý den víc a víc, i když jste si už před půl rokem mysleli, že víc už to snad ani nejde. Máte relativně normální počet kamarádů. Táhne vám na dvacet. Jste dospělá, rozumná, samostatná žena se zdravou dávkou sebevědomí a hrdosti.

Jednoho krásného slunného dne najednou úplnou náhodou na toho dotyčného narazíte... Rozklepou se vám kolena, sevře se vám žaludek, hlava se zamotá. A než na něj stihnete promluvit (jak nejvíc přátelsky to jde: "Ježiši, seš to vůbec ty? Tak dlouho jsme se neviděli."), projde kolem vás, aniž by třeba zaregistroval, že tam stojíte s otevřenou pusou jako ryba na suchu a vykulenýma očima.

A teď si představte, že jste Sasanka, která všechny svoje zmatky v hlavě řeší zběsilým ťukáním do klávesnice. Tadáááá, máme tu nový text k písničce, která je jako vždy skvěle uložená v mé hlavě (a v dokumentech) a jelikož neumím zpívat, tak v té hlavě (a dokumentech) zůstane asi napořád. Dokud nenarazím na zpěvačku, která mi bude umět číst myšlenky :-)
Enjoy

xoxo
Sasanka

Písnička se jmenuje Here I Go a jako hudební podklad jsem použila instrumentální verzi písničky Trouble od Leony Lewis. Ale melodie se nedržím, takže si stejně asi nezazpíváte :-)It was easy to fall in love with you
You were so cute and you saw me through
You said the right words and did the right things
We were young and beautiful