Už mi odzvonilo

4. května 2013 v 21:18 | Sasanka |  Popelnice
V úterý jsem měla poslední zvonění, na které jsem se těšila už od prváku, možná dokonce už od základky. A i když to vypadalo, že to vlastně bude hrozná nuda, nakonec se mi ten den celkem vydařil. A zase mi trvalo milion let, než jsem dala dohromady článek. Zkombinovat maturitu, pana inženýra, tancák a nějakej ten relax, je docela makačka :D

Ranní budíček jsem měla nastavený na šestou, což je o hodinu dřív než vstávám obvykle. Ta hodina spánku mi potom přes den hodně chyběla. Tudíž jsem od rána měla náladu na přestlamu a že by se mi nějak extra chtělo vybírat po městě peníze, to se říct nedá. Napůl ještě spící jsem si natáhla tátovy montérky, zapletla vlasy do copu, popadla do jedné ruky kytaru, do druhé svazek růží a napochodovala jsem do školy.


Kolem čtvrt na osm jsme se všichni sešli ve třídě, dojížďáci se ještě převlékli, a vyrazili jsme na první várku vybírání, kdy bylo za úkol odchytit ty, kteří jdou právě do školy. Vyrazili jsme cestou na nádraží a zpátky ve skupince čtyř lidí a nasbírali jsme asi dvě stovky, což není málo vzhledem k tomu, že většina dětí vysypala své poslední drobáky oktávě nebo čtyřletému gymplu. Bavilo mě chodit po městě, pískat jak pominutá a stříkat vodu na chudáky chudé dětičky, ale popravdě by mi ta hodina bývala stačila, pak už jsem nedokázala myslet na nic jiného než postel.

Po osmé jsme se zase sešli ve třídě, kde nám učitel rozdal vysvědčení a pokyny k maturitě. Šla jsem si pro to vysvědčení s tím, že tam budu mít aspoň trojku z němčiny, možná jednu z češtiny. Takže když mi třídní gratuloval k vyznamenání, valila jsem oči. Vypadala jsem hodně vtipně. (Miluju momentky)

Pak se hromadně fotilo. Máme tolik fotek, až to pěkný není, ale třeba na ukázku:
Naše společná:


Jak se sešli beruška, český turista a dělník:


Chodili jsme po městě a vytvářeli muziku. Naše kapela se skládala ze dvou kytar, jedné altové flétny, jednoho klarinetu, několika chřastítek, bouchátek, pískátek a dalších hlučných udělátek. Do toho jsmě pěli písně z našeho bohatého repertoáru čítajícího celkem čtyři písně - Byl jeden pán, ten kozla mě, Tři čuníci, Hrobař a Dej mi víc své lásky. Když nám došel repertoár, zpívali jsme odrhovačky acapella. Asi v jedenáct už jsme to zakempli v hospodě.


Když jsem asi v pět dorazila domů, prsty rozedřené od kytary skoro do krve (nějak lidi nepochopili, že když jsem samouk bez talentu, asi nezvládnu hrát dvě hodiny bez přestávky) a myslela jsem jen na postel. Moc dlouho jsem si to v ní neužila. Po hodině spánku mě vzbudil můj pan inženýr s tím, že jdeme omrknout čarodějnice a dát si pivo. Na pivo jsem neměla chuť, venku byla zima a oheň skoro nehořel. Moc fajn... Tak jsme to tam zabalili a šli hrát bowling ještě s pár jeho kamarádama. Hádejte kdo byl poslední...
Překvápko. Já :D

xoxo
Sasanka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 creative-picture creative-picture | Web | 4. května 2013 v 21:29 | Reagovat

Pěkné fotky a blog! :-D

2 the Wave the Wave | Web | 4. května 2013 v 22:10 | Reagovat

To musí být žůžo...Jelikož mne čekají dva roky do posledního zvonění,řešili jsme to letošní. A došli jsme k následujícímu: Maturanti se mstí nevinným mladším dětičkám - tudíž se chtějí dětičky pomstít...A až dorostou mstí se opět malým nevinným a tak se to opakuje dokola :D (možná jasná věc, ale my jsme pyšní na naši teorii :D )

3 Gabux Gabux | Web | 8. května 2013 v 21:11 | Reagovat

To muselo být senzační! :DDD Závidím! :)

4 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 12. května 2013 v 15:42 | Reagovat

My měli poslední zvonění stejně jako maturitní ples zakázány-přežitek kapitalismu...Je to škoda,ale moji synové si obojí užili a bylo to prima.Přeju ti úspěšnou maturitu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama