Miluju...

16. ledna 2013 v 14:48 |  Popelnice
Za dva týdny se uzavírají známky. Za tři týdny je múzování, kde mám hrát na piáno, zatímco bude spolužačka zpívat a ještě jsme se ani nedohodly na písničce. Za čtyři týdny dělám první pokus SCIO testů, podle kterých mě přijmou nebo nepřijmou na vysokou. A místo toho, abych něco dělala, sedím u počítače a sepisuju nechutně sladké hovadiny. Sama nevím, kde se to ve mě vzalo, ale kdyby to nešlo někudy ven, explodovala by mi hlava.


"Miluju tě. Miluju ty tvoje hnědý kukadla a to, jak se ti rozsvítí, když máš radost. Miluju tvůj úsměv a o to víc ho miluju, když vím, že je určený jenom mě. Miluju, jak se na oko zlobíš, když ti cuchám vlasy. Miluju, když pobíháš po pokoji a předstíráš, že hraješ na kytaru, i když ve skutečnosti jsi ji nejspíš nikdy nedržel v ruce. Miluju, když mě obejmeš, když mě držíš tak silně, až skoro nemůžu dýchat. Miluju, když se chováš jako malej kluk. Miluju tě, protože když jsem s tebou, všechny moje starosti najednou prasknou jako bublina a pro změnu si nemusím s ničím lámat hlavu. Miluju to, jak mě vždycky doprovodíš až domů, i když je venku příšerný mráz a já ti říkám, že se mnou jít nemusíš, že to zvládnu sama, ale ty jdeš, zuby ti klapou o sebe a i tak se zajímáš jenom o to, aby nebylo chladno mě. Miluju i to, že vždycky příjdeš nejmíň o pět minut později, než bylo domluvené. Miluju, když mi říkáš drahá. Miluju naše malé soukromé rituály. Miluju každý centimetr tvého těla a vůni tvojí kůže. Miluju, když mě provokuješ a děláš si ze mě legraci. Miluju tvoje zprávy na dobrou noc. Miluju tu energii, kterou mi vléváš do žil.
Miluju tě a chtěla bych to vykřičet do světa. Ale nemůžu. Nejde to. V krku mám knedlík, ruce se mi potí, hlava se mi motá... a pak to vzdám. A tak to nechám na svých prstech, které mi tancují po klávesnici a vyznávají se ze všeho za mě. Nechám to na svých prstech a nechám to v šuplíku, zamčené a v bezpečí. Nechám to někde, kde to nikdy neuvidíš. A bude ti muset stačit, že tohle všechno už stejně dávno víš, protože slov se ode mě asi nikdy nedočkáš.
Miluju tě, ale nikdy ti to nejspíš nedokážů říct."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 16. ledna 2013 v 15:13 | Reagovat

Teď jsem si uvědomila,jak strašně moc toho mojeho miluju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama