9. Jaká by měla být má budoucnost

5. prosince 2012 v 15:15
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
Kde bych chtěla být za deset let jsem už psala v jednom z předchozích bodů, konkrétně na čísle dva.
Teď bych se ráda věnovala tomu, kde bych chtěla být v nejbližší době.


Jako první mě čekají Vánoce. Vážně doufám, že se mi podaří schrastit dost peněz na to, abych každému koupila to, co mám vyhlídnuté. A taky doufám, že nedostanu od boyfrienda něco, co se mi nebude líbit. Od bývalého jsem dostala prstýnek. Nesnáším prstýnky, nikdy je nenosím. A tím nikdy myslím opravdu NIKDY. A tak jsem ho vždycky před schůzkou nasadila a už cestou domů sundávala. Dělala jsem různé náznaky, ale jak víme, chlapa je potřeba kopnout do hlavy.
Potom nás čeká silvestr, který si chci opravdu užít, ještě víc než všechny ty předchozí.

Následuje krutý návrat do školní reality. Opravdu bych chtěla mít vysvědčení s vyznamenáním. Zatím jsem ho měla vždycky, ale letos mi to prostě nějak nejde. Z dějepisu mi vychází čtyřka a z dnešní písemky budu mít nejlépe dvojku, což mi průměr stáhne na horší trojku. Zápisky z češtiny si nepíšu už měsíc, nemluvě o pedagogice a semináři z psychologie. Budu muset makat.
Na konci února odevzdáváme vypracované maturitní práce. Chtěla bych ji dopsat do konce vánočních prázdnin, ať se s tím nemusím babrat v lednu, kdy budu vytahovat známky.

Taky mě čeká maturita. Doufám, že nejpozdějc na konci března budu mít všechny otázky minimálně vypracovaný. Protože během svaťáku by mi asi praskla hlava, kdybych to měla dělat všechno :) Nepočítám s tím, že bych od maturity odcházela se samými jedničkami, ale kdyby aspoň převažovaly, bylo by to moc fajn.

A potom mě čekají přijímačky na vysokou. Mám hrozný strach a moc moc doufám, že se dostanu, kam chci. Mám namířeno buď do Brna na žurnu nebo do Prahy na marketingovou komunikaci. A začínám si trochu pohrávat s tím, že bych šla na práva (kam mě tak jako tak nevezmou, ale zkusit se prý má všechno). Musím ještě někde najít nějaký záchranný obor, kam mám alespoň 50% šanci se dostat.

Chci se během školy dostat na půl roku s Erasmem někam do zahraničí, nejlépe do Francie nebo Itálie. Někam k moři, kde je hezky teplo.

Všimli jste si, že zatím všechno, o čem jsem mluvila, zahrnovalo jen a pouze mě? Světový mír, zahnání hladmoru, lék na rakovinu... O takových věcech by se mělo mluvit, to by mělo být moje přání do budoucnosti, ne? A víte co? Nasrat. :D

xoxo
Sasanka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama