Čekání na Godota

1. listopadu 2012 v 9:20 |  Popelnice
Ne, že bych to četla. Protože na čtení teď ani nemám čas... Ale moje čekání na závěrečky autoškoly už mi začíná lézt na nervy a mám pocit, že stejně jako Godot, nikdy nepřijdou.
Autoškolu jsem začala dělat v půlce července a první týden v září už jsem měla odježděno. Říkala jsem si "Hurá, mám to za sebou za míň než dva měsíce. To jsem ráda, že jsem si to obyla takhle rychle. Do konce září, nejpozději v půlce října, bych běla mít papíry, i když to na poprvé nedám." Nemohla jsem se splést víc.
Ostatní sice jezdí autoškolu dost dlouho, plácají se s tím iks měsíců a vleče se to od nevidím do nevidím, na druhou stranu ale nemusí čekat tak dlouho. Měsíc a týden trvalo, než jsem se vůbec dostala k závěrečkám, které jsem velmi úspěšně zkazila na jízdách. A tak přišla mamka s nápadem přehlásit mě k jinému autoškolákovi, který se mnou odjede dvě kondičky a udělám si opravky u nás v pidiměstě. Jenže v Hradci mi nějak zapomněli dát potvrzení, že jsem absolvovala testy a údržbu, takže se to začíná docela nestesitelně vléct.
Až dneska (tři týdny po prvním pokusu) jsem měla jít na první kondiční jízdu, abych si to taky trochu projezdila u nás a zvykla si na nové auto. Autoškolák říkal, že ještě dopoledne dělají dva lidi zkoušku, ale pak zavolá a domluvíme se. Jenže telefon mlčí, drží asi bobříka. A o půl dvanácté už musím být na praxi, takže jestli se neozve během další půl hodiny, asi dneska nikam nepojedu.
Nechce se mi jezdit, to teda fakt ne, ale bylo by milé mít to konečně za sebou. Už prostě chci jenom dostat potvrzení, že jsem řidič, ať mi s tím dají všichni pokoj.


Jinak se omlouvám za neaktivitu z mé strany. Nestíhám naprosto nic.
Celé odpoledne mi sežere praxe a dopoledne trávím buď stříháním a skládáním lístků na tombolu (už jich mám 400!) nebo vypracováváním maturitních otázek. Do toho chci občas být s boyfriendem, protože ho nemůžu tak úplně vynechat (a ani nechci). Taky je potřeba občas skočit do školy a posbírat od ostatních ceny, zabalit je, vytřídit a sepsat (včera jsem tam strávila 2 hodiny, docela nuda). Dneska jsem se konečně dostala k tomu, abych si dokoukala tři týdny starou epizodu Once upon a time. Prostě nestíhám!
Ale o víkendu mám volno, tak se pokusím sesmolit aspoň jednu kapitolu k Drápům. Vím, že na ni všichni (dobře, možná tak dva lidi) netrpělivě čekají ;)

xoxo
Sasanka

P. S. Když už jsme u té literatury... už tři týdny se mi tu válí Lakomec a Pán prstenů. Nestihla jsem otevřít zatím ani jedno. Děs běs.
P. P. S. A málem bych zapomněl, do toho všeho bych už sakra měla začít dělat maturitní práci. o bóže....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nyuu-chan Nyuu-chan | Web | 12. listopadu 2012 v 21:25 | Reagovat

Nestíháš? Já vůbec, teda, v určitým pohledu. KOukám tak na 3-4 filmy denně!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama