7. Beran? aha...

29. srpna 2012 v 11:30
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
Tentokrát s názvem Tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí.
Horoskopům jsem nikdy moc nevěřila. Možná v době, kdy mi bylo dvanáct, hltala jsem bravíčko a čekala, kdy už KONEČNĚ najdu tu pravou lásku. Ach, jak jsem byla naivní. Ale dneska už se tomu jen směju. Odkdy jsou naše vlastnosti určeny datumem narození? Slyšeli jste někdy třeba o genetice?
A jelikož jsem přesvědčená, že horoskopy jsou jenom výmysl, ani moc neřeším, jaká bych podle svého znamení měla být. Tudíž jsem si otevřela seznam.cz a otevřela si před sebe tamější charakteristiku berana jako tahák. Jdeme na to.


Oheň je prý můj živel. Jo, fascinuje mě. Dokázala bych hodiny sedět a koukat, jak plameny olizují poslední kus dřeva v ohništi. Ale na druhou stranu se ho šíleně bojím. Oheň je prostě dobrý sluha ale špatný pán.

Odkdy říkám, co si myslím? Sice se mi hodně často stává, že něco plácnu dřív, než mi dojde, že bych si to mohla nechat pro sebe, ale většinou držím jazyk za zuby. Přece neřeknu své spolužačce, že je to podle mě pěkná kráva a mmísto mozku má v hlavě piliny. Nebudu opakovat lidem, že je nemám ráda. Všechno je to o tom držet si své přátele blízko a nepřátele ještě blíž. A taky je potřeba naučit se držet hubu a krok, když je potřeba držet hubu a krok.

"Je upřímná, otevřená, přátelská. Ví, co chce, a umí si za tím jít. Je tolerantní a její myšlení není zatíženo předsudky."
Aha. Vím, co chci, ale pochybuju, že za tím umím jít. Kdyby uměla, už píšu pro nějaký časopis nebo aspoň internetový magazín, vyhrávám ve škole jednu literární soutěž za druhou a chodím na kurzy žurnalistiky, abych se dostala na vysokou. Jenže nic z toho nedělám a doufám, že se to všechno nějak samo vyvrbí. Tolerantní jsem, dokud mě lidi nezačnou srát a předsudky naprosto neřeším...

"Žena narozená v Beranu mívá velmi hezký vztah ke zvířatům. U svých přátel oceňuje upřímnost a ráda slyší komplimenty."
Tak za prvé. Zvířata jsou podle mě druhá nejhorší věc na světě. Vedou jednoznačně děti, ale vícenohá stvoření jsou hned za nimi, pouze s malou ztrátou. Sice si pohladím kočku, když se ke mě začne tulit, ale jakmile po mě vystartuje drápkama (i když si chce jenom hrát a nejspíš by mě nepoškrábala), uhýbám. Psi větších než kabelkových rozměrů mě upřímně děsí. Nesnáším, když si ke mě nějaký pes chce čuchnout. Fuj. Ble! Nesnáším zvířata. A to už nemluvím o těch, co mají víc než 4 nohy - to je teprv ten správný humus. Nejsympatičtější jsou mi hadi. Ostatní by si z nich měli vzít příklad!
A za druhé. Komplimenty slyší rád KAŽDÝ. Od toho se taky používají, protože je mají ostatní rádi. Kdyby komplimenty byly něco všeobecně nesnášeného, nebyly by to komplimenty ale urážky.

"Tato silná osobnost touží po blízkosti člověka, který by pro ni udělal cokoliv."
Jako by po tom netoužila každá žena :)

A na závěr malá perlička z dětské astrologie.
"Dítě v Beranu je velmi aktivní a živé a moc rádo si prosazuje svou. Školní disciplína pro něj může být tvrdým oříškem."
Asi proto jsem celou základku proplouvala bez jediných problémů, s cejchem vzorné studentky a hodného dítěte, měla jsem vždycky vyznamenání a učitelky mě dávaly ostatním za příklad.

Prostě horoskopy jsou hovadina. Ale je vtipné si je číst.
Na dovolenou jsme si s kamarádkou koupily Bravo Girl, protože obyčejné Bravíčko neměli. Podle horoskopu jsem od začátku prázdnin přibrala a hrozně mě to štve, jenže ještě není pozdě s tím začít něco dělat, abych do školy přišla v dobré formě. Hmm, nějak vám to nevyšlo, joudové. Dneska ráno jsem hupsla na váhu a mám tam o tři a půl kila míň než jsem měla na začátku července. Víte, kdy naposledy jsem měla takhle dobrou váhu? Minulou zimu. A teď už jen přibližně 7-8 kilčo a budu naprosto spokojená :D

xoxo
Sasanka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 29. srpna 2012 v 11:32 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 Koník5 Koník5 | Web | 29. srpna 2012 v 11:35 | Reagovat

[1]: Haha tahle je v autorském klubu!
Ona to píše všude.Uplně všude.Tvůj článek mi přišel zajímavý...vážně fajn ;-)

3 Sasanka Sasanka | Web | 29. srpna 2012 v 11:59 | Reagovat

[2]: Haha, takhle ji utřít by mě nenapadlo :D Ale už si z ní taky nic nedělám, jen na svém blogu od ní mám minimálně tři komentáře a skoro u každého článku z AK je vidím taky. Jestli si tím chce zvednout návštěvnost, to netuším... :D

4 Karol Dee Karol Dee | Web | 29. srpna 2012 v 12:40 | Reagovat

horoskopy jsou blbosti, kde se píšou převážně takové věci, se kterými souhlasí většina populace. jako ty komplimenty nebo láska holek ke zvířatům.

5 Livien Livien | E-mail | Web | 6. září 2012 v 22:23 | Reagovat

Zajímavé :) ono asi ani není možné, aby jedna charakteristika znamení seděla na tu obrovskou spoustu lidí, kteří se v něm narodili. Ačkoli mě poprvé v životě zaujala hodina fyziky ve škole, když jsme se dozvěděli, že znamení vlastně existuje třináct a vše je posunuté, takže kolikrát naše znamení by naše být ani nemělo. No, neumím to moc vysvětlit. :)
Každopádně na mě popisek býka docela sedí - je často popisován jako taková umělecká duše se zálibou v umění a děsně tvrdohlavý. To mi odpovídá možná až moc. Každopádně horoskopy jsou prima věc. Vždycky, když je nějak hrozně pozitivní, tak si říkám, jaký to bude bezva den, ale jakmile je tam něco, třeba jen trochu, negativního, říkám si, že to jsou stejně jen hlouposti. :D Ať žije moje teorie přizpůsobivosti. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama