Srpen 2012

7. Beran? aha...

29. srpna 2012 v 11:30
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
Tentokrát s názvem Tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí.
Horoskopům jsem nikdy moc nevěřila. Možná v době, kdy mi bylo dvanáct, hltala jsem bravíčko a čekala, kdy už KONEČNĚ najdu tu pravou lásku. Ach, jak jsem byla naivní. Ale dneska už se tomu jen směju. Odkdy jsou naše vlastnosti určeny datumem narození? Slyšeli jste někdy třeba o genetice?
A jelikož jsem přesvědčená, že horoskopy jsou jenom výmysl, ani moc neřeším, jaká bych podle svého znamení měla být. Tudíž jsem si otevřela seznam.cz a otevřela si před sebe tamější charakteristiku berana jako tahák. Jdeme na to.

A zase ona

23. srpna 2012 v 14:00
Mě teda vůbec. Pořád si válím šunky v Chorvatsku na pláži a ani náhodou mě nenapadne si na něco stěžovat. Ale protože vy, mí drazí čtenáři, jistě prahnete touhou po trošc té Sasanky, dopřeji vám to potěšení :D
Tady je pár mých fotek, které jsem prohnala Picasou a vytvořila tak něco, co sice vůbec nevypadá jako já, ale aspoň se na to dá koukat, aniž by člověku krvácely oči.

Inu, snad vám to bude stačit, abyste steskem po mě neronili slzičky :)

Tahle je asi ze všech nejstarší. Už ji mám v počítači celkem dlouho a je z jednoho dne, kdy jsem vyjímečně byla clkem fotogenká.

30 zajímavostí o stvoření jménem Sasanka

21. srpna 2012 v 14:50
Článek je součástí třicetidenního dotazníku
Článek je také přednastavený. Momentálně si totiž válím šunky v Chorvatsku na pláži!!!

5. Okamžik, kdy jsem přemýšlela o sebevraždě

19. srpna 2012 v 11:05
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
Rozhodně častěji jsem ve svém životě přemýšlela o vraždě než o sebevraždě. Na to se přeci jen mám moc ráda... Ale dodnes si pamatuju jednu chvíli, kdy jsem myslela, že nemůže být hůř. V ten moment jsem skutečně byla jen krůček od toho, abys si nějakým bezbolestným a elegantním způsobem sáhla na život. Řekněme, že jsem byla malá a blbá a netušila, kolik hezkých věcí na mě ještě čeká...

Paříž obrazem

18. srpna 2012 v 12:48 Grafika
máme fotek, až to není hezký. většina z nich nepublikovatelná, protože ani já, ani sestřenka si s foťákem zrovna dvakrát nerozumíme. fotky, kdy je ona, tady zveřejňovat nemůžu (přeci jenom bych se musela zeptat na souhlas a ukázat jí, co všechno mám a nemám v plánu ukázat světu. Ne, že ona by se ptala, co může a nemůže dát na facebook. Ale já budu ta hodná a o ty největší skvosty se s vámi nepodělím. Nicméně v tomhle článku bude dohromady sedm fotek, které se fakt povedly a ještě jsem si s nimi trochu vyhrála a upravila je v Picase.
Na první čtyři fotky si nenárokuji žádná práva, protože jsem je nefotila já, ale sestřenka. nicméně úpravy jsou všechny jen a jen moje
Tak snad se budou líbit. :D

1. Moje maličkost před Effelovkou

Originál

Upravená
Hlavně jsem ji tedy vyrovnala a ořízla. Potom jsem si pohrála s tím nebem (stupňované tónování, nebo jak se to jmenuje), aby nevypadalo tak zamračeně, ale moc se to nepovedlo, protože v tom není skoro žádný rozdíl. A trošku těch barviček :)

4. Názor na náboženství

18. srpna 2012 v 10:47
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
Jsem salašista a vyznávám jedině a pouze Fialovou oFci.

3. Názor na drogy a alkohol

14. srpna 2012 v 11:29
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
Nikdy v životě nebudu kouřit, pít alkohol nebo brát drogy. Nezávazný sex je fuj, kafe a energeťáky pijou jenom nuly bez výdrže, hodiny u počítače tráví jenom nudné lamy a každá holka na podpatkách je nafrněná dámička.
Vidíte, jak se pohled na svět mění? Tohle jsem si říkala ve svých čtrnácti letech, nebo tak nějak. Od té doby jsem trochu někde jinde a tak se teď podíváme, kam mě život zanesl...

2. Kde bys chtěla být za deset let

13. srpna 2012 v 21:49
Článek je součástí třicetidenního dotazníku.
"Překvapivě" jsem včera nestihla napsat článek, takže se k němu dostávám až dneska.
Za deset let? hlavně chci být kilometry odsud...

1. Popiš svůj současný vztah

11. srpna 2012 v 18:47
Článek je součástí třicetidenního dotazníku
Víte, ono je to celkem funny. Martin rozhodně nepatří mezi ty kluky, u kterých si řeknete: "Jo, toho musím mít!" Spíš je to ten typ: "Achjo, na týhle akci nejsou žádný hezký kluci, ale támhleten celkem ujde."
Takhle nějak to mezi náma začalo. A podle mých plánů to taky tu noc mělo skončit. Dala jsem se s ním do řeči, protože mi přišlo, že po mě pořád pokukuje a navíc mi připadal jako sympaťák. Posílená hromadou alkoholu (který jsem si samozřejmě neplatila) jsem k němu přišla s nejlacinější balící hláškou. "Promiň, neznáme se odněkud? Já jenom, že seš mi hrozně povědomej."
Světe div se, ono to vyšlo. Dali jsme se do řeči. Možná za to může ten milion panáků, co jsem měla, ale najednou byly pryč veškeré zábrany. Sice jsem si držela svůj odstup (například jsem mu za žádnou cenu nechtěla dát svoje číslo - už jednou se mi to vymstilo), ale nakonec to stejně skončilo zabodnutým bodlákem v prdeli :) Musím dodat, že v jeho, protože si přeci nebudu lehat do křoví.

Projekty

11. srpna 2012 v 17:12
PROBÍHAJÍCÍ


Třicetidenní dotazník

17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš
19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky
23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měl/a
28. den - něco, co ti schází
29. den - tvé cíle na příštích 30 dní
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsícUKONČENÉ
Laserová operace očí


Zápisky ze starých deníčků