2. kapitola - Uděláme si výlet! (2/2)

15. června 2012 v 17:14 |  Bradavice, těšte se!
Na nové kapitole Drápů se úspěšně pracuje a na konci víkendu bude téměř jistě už k nahlédnutí :)
Jinak jsem ale neuvěřitelně naštvaná. Jako malá holka se těším na Prague City Festival, ale dneska na stránkách zveřejnili, že se stráááášně moc omlouvaj, ale musej ho kvůli finanční tísni zrušit. Hajzlové. Do toho musím dneska i zítra večer o práce, a jelikož jdu zítra ráno na tancák, asi se moc nevyspim. Ještě bych měla dojít na nákup, aby bylo co jíst, ale na to kašlu a zavolám tátovi. Ať se stará.

No nic, už si přestanu stěžovat, ono to stejně nikoho nezajímá. Užijte si kapitolu a pokuste se zanechat nějakou reakci v podobě komentáře.


"Burkes mi může políbit prdel. A vy taky. Nesnáším vás. Jste ty nejhorší rodiče na světě a už s váma nikdy v životě nepromluvím." Potom Summer následovala příklady Samanthy a s prásknutím dveří se zavřela ve svém pokoji. Odhrnula záclonu a sledovala, jak ve vedlejším domě přechází přes pokoj její sokyně a hází kolem sebe vším, co jí padne pod ruku. Zajímalo by mě, co tý nádheře zase přeletělo přes ten její frňák, řekla si v duchu a pak sebou švihla na postel a rozhodla se, že se nezvedne, dokud jí rodiče neslíbí, že nikam přestupovat nemusí.***

Summer i Samantha měly vcelku jednoduchý plán. Přesvědčit své rodiče jakýmkoliv způsobem, že není potřeba posílat je do Anglie. Ale ani jedné z nich to nevyšlo a tak ještě ten den večer stály s kufry na letišti v San Franciscu a čekaly na své letadlo. Sice musely letět s ostatními chudáky ekonomickou třídou, protože jim rodiče odmítli zaplatit první třídu, prý ať si zvykají na obyčejnější podmínky, ale aspoň jedna věc je hřála na srdci. Anglie je sice příšerná země plná starých paprik a deště, ale aspoň se zbaví té druhé.

O to větší překvápko to pro obě bylo, když se potkaly u odbavovací přepážky.

"Co ty tady děláš?" vyhrkly obě najednou. "Já se ptala první," řekla Summer ve stejnou dobu jako Samantha. Asi vteřinu si ještě hleděly nenávistivě do očí, ale pak jim to došlo. Pojedou do Anglie společně. Všechny noční můry v jednom. A když zjistily, že mají místa vedle sebe, málem je klepla pepka. To snad ani nemůže být možný, tolik naschválů najednou! Obě demonstrativně založily ruce na prsou, vytáhly wolkmeny a modní časopisy a rozhodly se nevšímat si jedna druhé jak po dobu letu, tak i v té nové internátní škole, kde, jak se správně dovtípily, budou společně…

"ÁÁÁÁÁ!" Zaječela Summer, která seděla u okna, na celé letadlo.

"Co šílíš ty vole?!" vyletěla neslušná slova Sam z pusy, jak se polila dietní kolou (mimochodem, pěkný hnus xD).

"Vi-vi-viděla jsem…" chvěla se Summer a konsternovaně čučela z okna.

"Je mi to jedno. Absolutně mě nezajímají tvoje výplody choré mysli," odvrátila Samantha znechuceně hlavu a čistila si tričko, když usoudila, že ze Summer už dneska nic normálního nevypadne.

"Ale to byla… košťata!" zajíkla se Summer. Samantha na ni vytřeštila oči.

"Věděla jsem, že je to s tebou vážné, ale že až tak, jsem vážně netušila!" Summer se na ni nechápavě podívala, jakoby k ní nemluvila Samantha, ale v jejích myšlenkách jakýsi druh zvláštního mimozemšťana, který je neschopný pochopit i tu nejočividnější praktickou věc.

A najednou začalo letadlo klesat, což bylo velice podivné, protože kolem byly samé hory. Nakonec přistálo na travnatém plácku uprostřed sklal.

"Ehm, kde to jako jsme?" rozhlíželi se všichni zmateně. Většina z cestujících už v Anglii byla a travnatá plocha uprostřed skal, jen vzdáleně délkou připomínající runway, jako Anglie nevypadala.

"To je ta Anglie? Ta teda není nic moc…"rozhlížela se Samantha pohrdavě. Summer stále moc nevnímala.

"Neřekla bych…"zamumlala nejistě, mající před očima ještě lidi letící na košťatech s černým pláštěm.

"Tak jo, uklidněte se všichni, máme menší poruchu, ale to se snadno vyřeší…" vyšel z pilotní kabiny muž velice podobný řediteli na škole v San Franciscu. Obě na něj vyvalily oči.

Lidi začali povykovat, ptát se a mluvit jeden přes druhého.

"Fajn, tak to bude muset jít po dobrém…" řekl řidič, vytáhl hůlku a seslal na ně spící kouzlo. Všichni usnuli, kromě našich hrdinek (jak překvapující), které se instinktivně skryly za sedadly.

"Co to má znamenat?!" zaječela hystericky Summer.

Řidič se na ni znuděně podíval a pak pomalu přesunul zrak na Sam, která neříkala nic, protože byla úplně ztuhlá šokem.

"V klidu holky," prohodil, "přece se známe," brouknul jako nic.

Samantha vytřeštila oči. "BURKES!" vykřikla náhlým poznáním. Jmenovaný měl chuť zatleskat.

"No jo, dámy, jsem to já, tak jdeme…" Přišel k nim, popadl je za ruce a vedl ven z letadla.

"Ale-ale kam?" koktala Sam. Summer vůbec nechápala.

"Já jsem hrozně zmatená! Vysvětlete mi to!" zavyla Summer skoro dojemně. Teda, kdyby to nemělo ten rozmazlený podtón.

"Hele, prostě jste, od této chvíle, oficiálně unesené. Copak jste to nezažily?" podíval se na ně Burkes překvapeně, jakmile spatřil jejich vyplašené obličeje. Obě svorně zavrtěly hlavou.

"To nechápu, vždyť jste bohaté!" kroutil hlavou. "No, nevadí, prostě vás odvedeme k organizátorovi celé téhle akce a budeme za vás chtít výkupné, toť celé," vysvětlil s poněkud bezohlednou věcností. Očividně ho tahle práce příliš nebrala.

"Řekl bych vám toho víc, holky, ale nevím, co bude, takže nemůžu prozrazovat tajné informace," pokrčil rameny, když na něho nepřestávaly zírat.

"Já se trošku bojím…" sdělovala zsinale Samantha, aniž by pořádně věděla, co říká.

Mezitím je Burkes dovedl k osmi lidem v černých pláštích, stříbrnými maskami a s košťaty!

"To ti to trvalo, nemůžeš si pohnout? Máme zpoždění!" sykl hlas zleva.

Co je to za pakárnu? To chtějí, abych uklízela?! Honilo se Samanthě hlavou. Představa fyzické práce ji vyděsila skoro tak, jako samotný únos.

Burkes pokrčil rameny.

"No jo, lidi otravovali, ale uspal jsem je a řidič by se měl probrat zhruba za půl hodiny, takže až se dá do kupy a vyrazí, všichni budou spát a na mě si ani nevzpomenou," mávnul rukou. "Když tak to vyřeší obor pro Mudlovské záležitosti," sdělil jim.

"Fajn, tohle ale vysvětli jemu," odsekl chladný hlas a všichni se při představě co bude jejich šéf vyvádět, otřásli.

"Já věděla, že to nebyl sen!" vykřikla Summer, když se probrala z úvah z faktu, že byla unesena s nejotravnější holkou v Americe a nejškaredějším mužem ve škole, a všimla si košťat.

"No, bezva, teď ještě budeme řešit rozruch u košťat, jestli nebyla jediná, kdo si nás všiml," řekl otráveně týpek s chladným hlasem.

"Dobře, letíme, ale fofrem! Avery vezmi si s Nottem na starost tu černovlasou, Blacková, my poletíme s blondýnou, Goyle a Crabbe za námi a Snape vepředu," rozkázal chladný hlas jména nám dobře známého.

Než se slečny stačily rozkoukat a získat přehled ve jménech a osobách, nebo alespoň vstřebat skutečnost, že budou letět na obyčejných košťatech (!!! jak strašné) a ne na pozlaceném něčem. (Samantha ve svých představách dokonce došla tak daleko, že si stěžovala, proč je nemůže táhnout létající kočár, naneštěstí tyto myšlenky nezůstaly v její mysli, kde by rozhodně zůstaly, kdyby předvídala, že sedí na koštěti s jedním dokonalým vrahem a jednou šílenkyní, což znamená:

1. Možnost pádu - velmi nenápadné žduchnutí

2. Možnost v podstatě jakéhokoli povrchového zranění

3. Možností je víc, ale musely by se rozložit a podrobně vypsat a to se mi nechce, takže předpokládám, že taková malá ukázka postačí.


UPOZORNĚNÍ: Jestliže letíte na koštěti s dvěma šílenci - mlčte! Cokoli chytrého řeknete je naštve a obrátí proti vám, u hloupého totéž, tudíž neříkejte nic. )

Tak se ocitly ve vzduchu.

"Naprosto nechápu," začala povýšeným protáhlým hlasem Samantha (velmi špatný začátek), "proč se obtěžujete s letem na takových starých krámech, když si můžete vyčarovat pohodlné kočáry, nebo něco jiného pohodlnějšího, tahle košťata jsou hrozně nepohodlná…"

"Opovaž se jí něco udělat," procedil Lucius do Bellina ucha tichou výhružku.

"Tak proč?"dožadovala se Sam odpovědi. To Summer na tom byla o něco lépe, čučela na Averyho s Nottem jako na tenis a nemohla se rozhodnout, který je hezčí. (V maskách.) Její dilema rozhodl Snape (v masce), který jim přiletěl říct cosi o směru letu. Shledala ho nesmírně sexy (v masce). Skoro začala slintat, ale on se pak začala vzdalovat a ona se nakláněla a nakláněla, aby zahledla ještě kousek něčeho na něm, co jí připadalo přitažlivé (v masce a plášti) a….

"ÁÁÁÁÁ!" zaječela mohutně, když spadla z koštěte a řítila se do propasti.

"Ta husa spadla!" zanadával Avery a s Nottem pro ni rychle letěli. Měla štěstí, stihli jí vyzvednout, ale Nott měl vážně co dělat, když na něm spadla s roztaženýma nohama, prsa skoro v jeho obličeji a křečovitě se ho chytila. Tedy, měl co dělat nejen aby z ní nestrhal šaty a nevyzkoušel kouzelnickou polohu "ve vzduchu" , kterou radila jedna čarodějka v příručce ´Kamasútra snadno a rychle aneb jak okořenit váš sexuální život´ , ale také aby ji od sebe dostal, aby mohl dál letět, protože s prsy před mužskýma očima se nejspíš letět nedá. Nakonec mu pomohl Nott.

"Co to sakra děláte?"zavrčel Snape,který znenadání přiletěl.

"Spadla, asi jí připadáš sexy," ušklíbl se Avery, který nesnášel kritiku. Snape pohlédl na Summer,která na něho svůdně zamrkala víčky a z dekoltu si odtrénovala smítka prachu. Snapeovo polknutí bylo slyšet.

"Merlina…" zaúpěl a bez dalšího slova či pohledu vystartoval zpátky do čela průletu.

Samantha jedním lehkým pohlédnutím dolů zhodnotila situaci za velmi nezajímavou.

"A nebo gauče!" vypískla. "Gauče s křídly, co vy na to? No není to báječný nápad?" zapěla Sam, šťastná, že na něco přišla.

Po vytrvalé ignoraci ze strany jejích únosců bylo chvíli ticho.

"Sundáš si masku? Víš, mám pocit, že nejsi tak ošklivá, jak si myslíš. Trochu úprav by to zřejmě chtělo, ale máš svůj styl! Tedy, alespoň myslím, samozřejmě." Bellatrix se hlasitě rozkašlala. "- protože pod těmi ohavnými maskami nejde nic vidět," zvonivě se zasmála.

Další chvíle ticha.

"Víte, že jste docela milý únosci? Tedy, je slušností odpovědět…" pokárala je s mírným zamračením, "ale mohlo by to být i horší… ale i lepší, třeba kdybyste měli nějaké krásné hábity v růžové barvě, to by bylo rozkošné…no ale nic se nemá přehánět, já vím… a maska by se vám hodila stříbrná, která by ladila pláštěm. Šedá a černá k sobě sice ladí, protože mají stejný podtón, ale jsou trochu nudné…"

Další…


"No, musím si zajít na manikúru… nehty mám sice pořád krásné, ale kdo ví, jak to bude po tomhle… Měla bych si dát pozor na barvy, minule mi namalovala tři odstíny růžové a bílé tečky, což taky nebylo zrovna originální…"

Další…

"Chodíte na nehty?"

Další…

"Fajn, jsme tady!" zavelel Snape k přistávání a na znamení zvednul levou ruku.

"Díky, Merline… tohle byla dosud nejhorší cesta v mém životě…" zamumlal Lucius úlevně.

Po přistání holky nechaly před lesem a šli do lesa k Voldemortovi.

"-dosud nejhorší cesta v mém životě!" stěžoval si Lucius.

"Je příšerná! Ta její blbost nejenže bolí a rozesmává, ale ona i je! Člověk by neřekl, že něco takového vůbec může existovat!"

"Mě podrápala ruce, když shledávala Snapea atraktivním," řekl Avery skupince v lese, která čekala na svého Pána zla.

"Co se vám stalo? Přehnalo se přes vás ničivé komando?" zeptal se Voldy svých nohsledů, když přišel a uviděl je strhané a otrávené a znechucené.

"Zaútočila na nás čirá blbost," zašeptala Bella Snapeovi a Luciusovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabux Gabux | Web | 16. června 2012 v 10:58 | Reagovat

Cdlkem masakr :D Nemůžu jako... xD Díky tobě jsem si poprskala obrazovu kakaem :D To je tak když se rozesměju když mám v puse kakao... :-D

2 Sasanka Sasanka | Web | 16. června 2012 v 14:17 | Reagovat

[1]: tohle je vlastně všechno práce Muhe, takže viřídím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama