The "M" word...

16. května 2012 v 15:28 |  Popelnice
Dneska se mi zdálo o Michalovi. Myslela jsem, že už je to dávno za mnou. Ale asi není.
Michal je můj bývalý spolužák. Do naší třídy přišel v páté nebo šesté třídě, přestupoval z malé vesnické školy, která měla jen první stupeň. Všechny holky z něj byly odvařený. Všechny kromě mě. Dokonce chvilinku "chodil" s mojí nejlepší kamarádkou, která byla tehdy jen moje celkem dobrá kamarádka. Ale to bylo v šestý třídě. Možná si někde dali pusu, na Valentýna si vyměnili dárečky a možná se i drželi za ruce.
A jak jsme všichni rostli a stárli, z Michala byl čím dál hezčí kluk. Teď už ho chtěly i ty holky, které dřív nechtěly nikoho. Všechny, kromě mě.
Na školním výletě měl něco s K. Na rozlučce na konci devítky měl něco s A. Měli spolu něco i na naší první slučce o rok později. Všechny holky to A. záviděly. Všechny kromě mě.


Fakt, nechtěla jsem ho. Uznávala jsem, že je hezkej, ale to Brad Pitt taky a nechci ho. Ať si ho A. třeba vezme a maj spolu milion dětí, je mi to fuk. Nikdy nepatřil mezi kluky, na které bych měla spadeno. Prostě ne...

Možná to je tím, že mám prsa trojky. Možná to je tím, že mám fakt hodně dlouhý nohy. Možná je to tím, že nemám zrovna nejukázkovější pověst. Ale o tu pověst jsem se zasloužila sama. Stačilo pořádně zveličovat to, co jsem kde s kým dělala, hodně se o své přikrášlené zážitky dělit a nenosit roláky. Pověst lehčí holky máte hnedka. A ani nemusíte být lehčí holka.
Nevím, čím to bylo. Možná za to mohly ty fotky, co jsem na FB dávala, ale Michal mi najednou začal sem tam psát. Většinou to bylo naprosto nevinné. Hráli jsme spolu Dobyvatele (vědomostní online hra) a já mu vždycky nakopala prdel. I když tam byly otázky o sportu, většinou sem si tipla správně.
Pak ty zprávy přestaly být tak úplně nevinné a občas by se daly označit za mládeži nepřístupné.
V létě 2011 jsme stejně jako každý rok měli další slučku. Ale tentokrát si Michal nezačal ani s K. ani s A. Začal si se mnou. Samotnou mě to překvapilo. Dobře, teď kecám. Plánovala jsem to. A taky jsem se musela hodně snažit. Myslím, že si toho nevšiml, on si toho možná nevšiml nikdo, ale ten večer to byla docela dobrá "bitva" mezi mnou, K. a A. Tichá bitva, o které jsme věděly jen my tři. Vyhrála jsem.

Na další slučce, který proběhla asi o měsíc později u Michala doma, jsme spolu měli víc než jen něco. V podstatě by se dalo říct všechno. Bylo mi řečeno, že budeme dělat, jako by se to nestalo a nebudeme to nikde šířit. Tak jsme dělali jako by se to nestalo a nikde jsme to nešířili. Popravdě, nestálo to za to. Říkat tomu sex by bylo jako říkat okoralému korpusu dort. Ale tak fajn. Zapomněla jsem... Aspoň jsem si to myslela.

A dneska, po takové době, kdy jsem ho ani neviděla (možná tak dvakrát jsem ho potkala na nádraží a řekla mu ahoj), se mi o něm zdálo. A v tom snu se mi omlouval. Za to, že mě odkopnul. Za to, že dal přednost blonďaté M. přede mnou, ačkoliv o něj blonďatá M. vůbec nestála. V tom snu jsem hodně dlouho hrála nedobytnou, ale nakonec jsem se nechala "uprosit". A všechno bylo krásný.
Až do tý chvíle, kdy mi zazvonil budík.

Nepřipadám si jako ublížená chudinka. Mohla jsem si za to víceménně sama. Přesvědčila jsem se, že i kdyby se plazil po kolenou a kupoval mi každý den kytici růží, nenechala bych ho ani omluvit se. Ale to jsem si lhala do kapsy.
Jenom pořád čekám, kdy se objeví někdo, kdo si mě bude vážit. Někdo, kdo mi řekne, že mi to sluší a že mě má rád.
Jo, pardon. On vlastně už dávno přišel. jenže jsem ho po třech měsících odkopla.

Nikdy nevím, co vlastně chci. Až když něco ztratím, zjistím, že jsem měla všechno.
Ale to asi patří k tomu být zástupkyně nežnějšího pohlaví.

xoxo
srdce si vylévající Sasanka, která doufá, že tenhle její výlev nebude nikdo brát vážně.

P. S. Taky máte občas pocit, že si na silnýho člověka akorát hrajete?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mathie D. Nepochopená Mathie D. Nepochopená | E-mail | Web | 16. května 2012 v 15:51 | Reagovat

hm, zaujímavé a aj smutné, len som nepochopila, či si ho odkopla, alebo on teba, alebo vzájomne... :/

2 Sasanka Sasanka | Web | 16. května 2012 v 15:53 | Reagovat

[1]: Tak v tom případě nechápeme přesně tu stejnou část. Sama taky pořádně nevím...

3 Kimberly B. Kimberly B. | E-mail | Web | 16. května 2012 v 16:20 | Reagovat

Jestli jméno "Michal" není jen pseudonymem, akorát mě utvrzuješ v názoru, že všichni Michalové jsou hajzlové.
Dobrá, je to blbost... :-D Ale všechny Michaly, potenciální "manžely" někoho v mém okolí, zajímal jen sex a v hlavě mých kamarádek se ozývali ještě dlouhou dobu po rozchudu. Bacha na Michaly! :-D

4 Sasanka Sasanka | Web | 16. května 2012 v 16:23 | Reagovat

[3]: Michalové jsou zlo. Tohle je vlastně už třetí Michal, který mě nenechá v klidu se vyspat. Vyhubit je! :D

5 Gabux Gabux | Web | 17. května 2012 v 19:24 | Reagovat

Hej tak to máš podobný sen jako jsem měla já xD No až na to, že kluk se jmenoval Tomáš :D Taky se mi jeden kluk kvůli nejmenované záležitosti omlouval :D a Také jsem si hrála na nedobytnou, ale pak jsem odpustila. A pak bylo krásně... A pak začli u mého ucha kvokat slepice (budík) a bylo po... :))

A máte pravdu, Michalové jsou hajzlové xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama