Praxe a jiné pohromy

21. května 2012 v 20:21
Dnes poprvé v životě jsem pochybovala o své volbě střední školy. Narozdíl od svých spolužáků jsem totiž byla přesvědčená, že jsem si vybrala pro sebe tu pravou školu. Jenže dneska přišla praxe. Pedagogická praxe. Povinná. Dvoutýdenní. S dětma!!!
Nesnáším děti. Neexistuje nic na světě, co bych nenáviděla víc. Neexistuje. Prostě ne. Děti jsou ZLO!
Jedna holčička si se mnou snad sto let povídala o tom, že má ségru, který už ale bylo deset, takže už je stará. Vypadám snad, že mě to zajímá? Jo aha, vy nevíte jak vypadám. Řeknu vám jak vypadám - jako někdo, koho to vůbec (ale VŮBEC) nezajímá. A ona pořád mlela a mlela a mlela.
Potom tam byl jeden hoch, co si vybíral nos takovým způsobem, že jsem na chvilku ztratila z očí celý jeho prst. A v zápětí ten prst vyndal, prohlédnul a strčil do pusy. Děti jsou TAK nechutný!!!
Naštěstí jsem mohla už o půl čtvrtý vypadnout. Většina dětí je na škole v přírodě a tak mi v celé družině zůstalo asi třicet kousků, většina z nich před třetí vypadla a paní vychovateka byla tak hodná, že mi dala propustku dřív. Ale nesmíte to na mě prásknout.

Dostala jsem šílenou chuť se ožrat. Ale fakt strašnou. Osmnáct bylo? Samozřejmě (přesně tak, ještě mě to nepřešlo) :D Už jste někdo měl to nový frisco? Dala bych si... chtěla jsem si ho jít dneska koupit, ale nakonec jsem byla líná zvednout prdel a teď už se mi nechce. Třeba zítra, cestou z praxe, to se bude hodit :D Taky si musím vyzvednout boty od ševce. Nechávala jsem si spravit podpatky.

Zase docela nestíhám. Teď během praxe musím dát dohromady prezentaci na obhajobu ročníkovky. Taky mezi tím musím chodit na tancák a navíc mám jednu lekci i s mladší skupinou. Do toho bych měla vytvořit prezentaci na němčinu (to bude ještě prdel) a napsat deník z praxe. Což o to, deník... vždycky tam něco vybleju. Ale abych psala o sociálních vztazích ve třídě, vztazích mezi učiteli a žáky, alternativních učebních metodách školy a blebleblabla.. to se mi fakt nechce. Nic jinýho mi ale nejspíš nezbyde.

Tenhle víkend jedu do Kutný Hory na celostátní přehlídku scénického tance. Jenom na "čumendu", naše holky se sice dostaly do užšího výběru ale nakonec je bohužel rada nevybrala. Částečnou vinu na tom má pan kameraman, který vytvořil tak hroznou nahrávku, že by z toho jeden blil. Hlavně, že zůmuje na Terku s Míšou, kteří stojí uprostřed jeviště, ale že mu tam v rohu Kika zvedá nohu až někam do nebe, to ho vůbec netankuje.

O týden později jedu do Práglu na 150 let výročí sokola. Vystupujeme s asi pět let starou choreografií, mojí oblíbenou. Fakt se těším. Fakt moc.
No a hned potom, v neděli, odjíždíme na školní výlet = tři dny v lihu a bez spánku :D Jabadůůůůůů

Potřebuju zhubnout, ale strašně ráda jím. Achjo... Chtělo by to kouzelné pilulky. Nebo třeba umět čarovat, lusknout prsty a shodit kilčo.
Taky potřebuju barevné lodičky. Nutně!
A taky by to chtělo někoho, kdo za mě napíše ten deník. Nějaký zájemce? Ne? Tak nic.. Achjo...

Omlouvám se za překlepy, nějk nemám náladu si to znovu číst. Sorry, kámo.

xoxo
Sasanka

P. S. jestli ještě někdo nestihl sledovat První krok, doporučuju! Jednak tam krásně tancujou a hlavně - ty jejich problémy! Člověk si pak uvědomí, jak je rád, že tyhle pikoviny nemusí řešit. A taky je pak člověk rád, že není jako Eliška, která chuděra je na vysoký a pořád panna... Ne jako fakt, soucítím s tou holkou. A přitom je tak hezká, no chápete?... ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 22. května 2012 v 11:18 | Reagovat

S tou brigádou ti to nijak nezávidím, taky bych váhala =), zhubnout potřebuji taky a ale jídlo mam radši =D no a na První krok jsem se chtěla dívat. Dá se to najít na netu online ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama