Ledová Královna

22. března 2012 v 18:22 |  Básničky
Nějak jsem dnes nezvládla poslouchat paní uč. na pedagogice. Prostě to nešlo. A aby to vypadalo, že si poctivě dělám zápisy, zkusila jsem se vrhnout na poezii. Ještě než vám ten svůj výtvor předhodím, dovolte mi pár technikých poznámek.

Předevčírem mi přišel notebook, který jsem měla od našich slíbený k osmnáctinám. Byla jsem z něj totálně na větvi a poctivě si tam, přetáhla všechny složky ze starého počítače a udělala si v tom konečně pořádek. Jenže ještě nemám internet, čekáme na pána, co nám má zprovoznit wifinu. Co z toho plyne? Pířstup na blog mám jinde než všechny povídky. Pracuju na nich, ale zveřejnit je nemůžu, takže teď počítejte s poněkud slabým týdnem. Navíc mám docela na pilno i ve škole a na tancáku (jasný, takový výmluvy) a jsem lehce ve skluzu se seriálama (konečně přiznala pravdu, má jich rozkoukaných asi sedm a prostě to nestíhá!)... No prostě a jednoduše - na další kapitolu Hříchu a prolog Drápů si budete muset počkat :)V srdci má chlad
a v očích led.
Jeden krok dopředu,
dva kroky zpět.


Temnotou, světlem
samotná kráčí.
Má sama sebe
a to jí stačí.

Za branou zavřená
- ztratila klíč
od lidí, od lásky.
Klidně si křič!

Ledová královna,
co nezná cit,
milovat neumí.
Tak ji nech jít.

Ehm. Popravdě, básničky mi nikdy moc nešly. Nejsem moc přes metafory a tyhle věci a s rýmováním si taky zrovna dvakrát nerozumím. Ale snaha se cení a hlavně se u toho vždycky parádně odreaguju.
Ale ještě než skončím, chci vám představit další projekt, který během nudné pedagogicky vznikl. Vlastně vznikly projekty dva, ale ta druhá básnička potřebuje dodělat konec. To co vám teď ukážu, je prostě taková kraťounká blbost :D Ale podle mě je geniální!

Sun is Yellow
Grass is Green
One thing to say:
Fuck you, dear!

XoXo
Sasanka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabux Gabux | Web | 22. března 2012 v 19:35 | Reagovat

Ta básnička je senzační! Hrozně se mi líbí :))

Chápu jaké to je a ráda si počkám , ikdyž mě to moc netěší :DDD

2 Terka Terka | Web | 24. března 2012 v 13:12 | Reagovat

Skvělá básnička! :-D Opravdu se ti povedla.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama