Bylo, je a bude

13. března 2012 v 10:25 |  Popelnice
Delší dobu jsem se nemohla dostat na stránku blogu. Nakonec jsem koumácky pořešila, jak na to, a už mě tu zase máte. Sice napůl mrzáka a zklamanou životem, ale jsem tu.
Řekla jsem si, že by asi bylo na čase dát vědět, že žiju a taky trochu pořešit, kam to s tímhle blogem směřuje dál.A to bych nebyla já, aby si trošku nepostěžovala nakrutost okolního světa a nepřízeň osudu.
Poslední čtyři dny byly... řekněme zajímavé. Jela jsem na víkend k babičce (a nestydím se za to!), abych tam trochu mákla na ročníkovce. Je tam klid, nikdo mě nevyhání od počítače a babička mi ještě k tomu servíruje jedno jídlo za druhým. No prostě sen! Vypotila jsem pět stránek z minimálních deseti, ale k překladu do angličtiny jsem se ještě nedostala, takže mm hotovou dejme tomu čtvrtku.
Jenže už od soboty ráno mě píchalo v uchu. Samozřejmě, frajerka se nadopovala práškama proti bolesti a machrovala, jak na pohotovost nemusí, že přeciš něco vydží a skočí si až v pondělí doma. I v neděli ráno jsem se nadopovala práškama. A už v neděli večer jsem toho litovala. To už jsem byla doma a modlila se, ať snad radši umřu. Bolelo mě všechno. A když jsem v pondělí zjistila, že se u nás na ORL neordinuje, chtěla jsem si vztekem vyrvat vlasy, protože nakonec jsem do toho Hradce musela.
V čekárně jsem strávila čtyři a půl hodiny. Ne, není to překlep. Vážně čtyři a půl hodiny. Nekecám. Přibližně po dvou hodinách mi přestal působit poslední prášek. Myslela jsem, že tam chcípnu. Nakonec mi po tom nekonečném čekání pan doktor předepsal kapky, které už několik měsíců nejsou v Čecké republice k dostání. Nejsou prostě nikde v žádném centrálním skladu, ale bohužel, je mi líto, nic jiného vám na ten recept dát nemůžu. A tak jsem ještě musela za obvoďačkou, ta mi nakonec napsala něco jiného. Jen tak, abyste byli v obraze. O půl deváté ráno jsem zamířila do HK. Ve čtyři hodiny odpoledne jsem konečně v ruce držela lék. Od té doby už jsem spolykala asi osm paralenů a snad to i přežiju. Až tohle dopíšu, půjdu si zase lehnout, začíná se mi motat hlava...
A tak mě napadlo. Když ohluchnu na levý ucho, budu se muset naučit půlku znakovky?


A co bude teda s blogem?
Rozhodně mám v plánu dozveřejnit Sedmý smrtelný hřích. Nejspíš zítra, nebo možná už dneska večer, přidám pátou kapitolu. A jestli si to dobře pamatuju, začne to bejt fakt drsný. Krev poteče proudem a tak dále. Nechte se překvapit :)
Potom tenhle týden čekejte článek na TT. Napadla mě taková skromná povídečka, ale nevím, jak to dopadne s realizací, když pořád jenom spím. Navíc je to zatím jen náčrt. Achjo, chtělo by to nějakou múzu v pytlíku - zalijte vodou a nápady se dostaví.
A ke konci týdne bych snad mohla zveřejnit prolog k nové povídce. Bude se jmenovat Drápy a tesáky a bude - jak už z názvu koneckonců odvodíte - o upírech a vlkodlacích. A do toho se přidají čarodějky, které mají v plánu něco velkého (sama ještě nevím co), a milostný trojúhelník (protože jinak by to bylo takové málo tuctové).
Asi se máte na co těšit.
No a já si teď půjdu stáhnout nějaký film a zahučím do postele. Být takhle dlouho ve vertikální pozici mi nedělá dobře. Už se mi pletou ruce a nestrefuju se na správná písmenka.

Mějte se a smějte se

xoxo
Sasanka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ewelen ewelen | Web | 13. března 2012 v 14:08 | Reagovat

A proč by se měl stydět člověk za to, že jede za babičkou?
Píšeš mc hezky, to se musí nechat. :-)

2 Gabux Gabux | Web | 13. března 2012 v 16:18 | Reagovat

Já za babičkou jezdím ráda :D Úplně skvostně umí člověka rozmazlovat atd. :)
Jseš chudák, chápu jak ti je :/
Už se těším na další díl a ty se hlavně hodně rychle uzdrav! :)

3 Ví, Ví, | 13. března 2012 v 17:53 | Reagovat

Taky nechápu, proč se stydět za to, že jedeš za babičkou...

4 Sasanka Sasanka | Web | 14. března 2012 v 9:48 | Reagovat

Jsou lidi, co na mě koukají divně, když jim řeknu, že víkend u babičky si užiju kolikrát víc, než nějakou "hustodémonsky krutopřísnou" pařbu. Tak asi nemaj tak úžasnou babičku jako já. Jejich mínus :D Já tam jezdím ráda ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama