Žádná novoroční pusa...

29. prosince 2010 v 19:15
Minulý rok v zimě jsem měla kluka, byla jsem zamilovaná až po uši a strašně moc jsem s ním chtěla být na silvestra. Naši mě nepustili.Že prý jsem na to moc mladá. Minulý rok mi slíbili, že letos už budu moct někam jít.
Jeslil si myslíte, že mi to letos zase zakázali, jste vedle jak ta jedle...
Letos mě skoro nutěj abych někam šla.
Jenže? Kde je problém?
Není kam.
Scénář číslo jedna - spolužačka, spolužák a jeho hezký kamarád. Ani jeden z nich neozval. Nemám na ně bohužel jiný kontakt než facebook, na kterém je nemůžu zastihnout. Zrušeno.
Scénář číslo dva - oslava u někoho, koho vůbec neznám. Jediný známý by tam byl kluk z vedlejší třídy, který je upřímně řečeno dost divný, ale tak v případu nouze bych se spokojila i s tím. Jeho kamarádi, se kterými se to mělo konat, se mu neozvali a na ničem se nedohodli. Zrušeno.
Scenář číslo tři - strávit silvestra se sestřenkou a jejími kamarády z tábora, kam jezdí dělat instruktorku. Jenže by to znamenalo být s nimi od úterka do neděle na táboře. Sestřenka je totální samorost, takže logicky tak trochu očekává od ostatních, že budou taky schopní postarat se sami o sebe. Což já nejsem. Představa skoro týdne c úplně cizími lidmi mě opravdu děsí. Není cesty úniku, nemáte se jak dostat domů, když zjistíte, že vám nesedli. Na tohle já nemám. Zrušeno.
Scénář číslo čtyři - spolužačka měla jet s partou kamarádů do nedaleké vesnice a slíbila mi, že se optá, jestli se můžu přidat. Dneska psala, že tam nakonec nikdo z nich asi nepojede. Neřekla, cop budou dělat místo toho, neřekla, ať strávím poslední den v roce s nimi... okavidně o mě není zájem. Nejsem ten typ člověka, co se bude někam vnucovat, i když ho tam nechtějí. Jen bych se cítila jako páté kolo u vozu. Zrušeno.
Scénář číslo pět - s další spolužačřkou jsme se dohodly, že když to dopadne tak, že nebudeme mít kam jít, opijeme se někde spolu a užijeme si soukromou dámskou jízdu. Je nemocná. Zrušeno.
Scénář číslo šest - tři holky z kvinty. Nejlepší kamarádky, pořád spolu. Čekala jsem, že budou mít plány a já se nějak nenápadně přiseru. Nic nemají, až něco vymyslí, dají vědět. Nedaly. Zrušeno.
Scénář číslo šest - televize s rodiči jako každý rok. Jdou ke známým. Co já bych tam dělala. Hrála si s jejich mladším synem ve věku mého bratra? Díky, nechci. Povídala si s nimi o strašně dospělých věcech? Díky, nechci. Zrušeno.
Scénář číslo sedm - bývalá spolužačka jede na oslavu k dalším bývalým spolužákům, už jsou domluvení bůhví jak dlouho. Chtěla jsem se nenuceně vetřít. Jenže? Již zmínění spolužáci mě nesnáší. Netuším proč. Netuším, co jim na mě vadí. Nemyslím si, že jsem ten typ člověka, kterého jde nesnášet. Nezajímat se o mě - jasně. nemít mě rád? Proč ne. Ale nenávidět? Na to jsem moc nepatrná. No nic. Zrušeno.

Nebude žádná novoroční pusa, ani od rodičů. Nikdo, s kým bych počítala poslední vteřiny do půlnoci.
Možná si říkáte, že to není zas tak velká věc.Strávila sem sama doma spoustu nocí. Ale tohle je jiný. Když se blíží dvanáctá, pomalu ale jistě to začíná všude bouchat... dolehne to na vás. Najendou si připadáte tak sami, jako ještě nikdy v životě.
Nechci to už znova zažít. I kdybych měla bejt s lidma, který ani nemám ráda.
Je mi to fuk...
Jen nechci být sama. Chci toho tak moc?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luc Foxie Luc Foxie | Web | 29. prosince 2010 v 19:23 | Reagovat

fú, tolko scenarov.. a co takto pozriet sa po niekom, kto je na tom podobne ako ty a ist do mesta? my vzdy chodime do mesta.. a tam sa skoro vsetci stretneme :'D

2 Jasmína Jasmína | Web | 29. prosince 2010 v 19:25 | Reagovat

Neboj, ten pravej teprve příjde :)

3 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 29. prosince 2010 v 19:38 | Reagovat

Jo tohle znám .Loni jsem se doma sama ožrala ,z depky že jsem sama :D Předloni jsem byla s kamarádkou a letos? Chtěli jsme jet na třídní akci ,skoro nikomu to nevychází ,pak že uděláme jen s kamarády ,to taky nevyšlo a ted nevím jestli mám jet s přítelem na chatu plnou naprosto cizích lidí a nebo s kamarádkou taky na chatu naprosto cizíh lidí :D Člověk si občas hold musí počkat , jak se to vyvine...

4 Vivi Vivi | Web | 30. prosince 2010 v 9:50 | Reagovat

Nemít kamarádku, která je víc než společensky aktivní, asi bych taky nic nedělala.
Teď už jenom přesvědčit rodiče.
A mimochodem, vždycky když svět vypadá nejčernějc, objeví se něco, co tvůj názor změní. Stačí jenom věřit.
Držim ti palce, aby si nebyla na silvestra sama :)

5 Aprille Aprille | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 17:45 | Reagovat

Začínám být na tvých článcích závislá =D Alespoň vím, že nejsem jediná na světě, kdo je prostě tak děsivě mimo mísu ostatních. A víš co? Tak běž někam do baru prostě sama a seznam se s někým tam =D Je to sice risk, že se s tebou nebudou bavit a že stejně zůstaneš sama, ale alespoň se pokusíš a zažiješ trochu toho dobrodružství... No a při nejhorším budeš mít co vyprávět =D
Mě osobně moje ségra pořád tahá někam ke kámošce, jenže já jsem tak nespolečenský a zabedněný samotář, který ještě ke všemu ví, že se tam zase bude cítit jako pátý kolo u vozu, takže se mi tam prostě moc nechce no... Kdyby to bylo jen se ségrou a našema nejbližšíma kamarádkama, tak to ještě beru, protože mezi nima jsem prostě taková jaká jsem, prostě nemehlo a děsivej ňouma, ale jakmile mám jít mezi neznámý lidi, nebo prostě jen lidi, který neznám tak dobře, tak už se stahuju do ulity a je se mnou zábavy asi jako s kostlivcem o biologii... No a za ty roky, co už se raději takhle schovávám před světem jsem zjistila, že nejlepší je udělat si sama pro sebe filmovej večer, pustit si nějakou praštěnou kvalitní komedii, srdce rvoucí drama a nakonec nechutněj horror, pak jít spát a ráno se ségře vysmát za kocovinu, kterou si na tý hromadný akci přivodí =D To je nejlepší, nemáš depku, kvli tomu, že jseš na silvestra sama, protože seš vtažená do děje filmu a ještě si užiješ trochu legrace a kulturního obohacení =D Občas taky pomáhá sednout za klavír nebo kytaru a složit nějakou novou děsivě depresivní písničku o tom, jak mě nikdo nemá rád a že jsem zase sama a alespoň pak mám děsnou radost, že jsem zase složila nějakou písničku a že jsem alespoň dělala něco užitečného narozdíl od ségry, která se zlinkuje někde v baru =D Zkus to, třeba ti to taky pomůže =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama