Aby se neřeklo...

24. srpna 2010 v 14:00 |  Popelnice
Čtěte na vlastní nebezpečí!!!
Abyse neřeklo, že kašlu na blog... (jakože na něj poslední dobou kašlu) Tak vám něco napíšu.
Všimli jste si, že ačkoliv je moje adresa povidky-inc atd. tak tu žádná povídka nepřibyla už hooodně dlouho? Možná jste si toho nevšimli. Já teda jo. A nevadí mi to.
Místo toho vám sepíšu seznam věcí minulých :D
Byla jsem týden u babičky. To ještě předtím. A potom týden na Moravě u kamarádky.
Hele, víte co? Nevím, co mám psát, takže to dopadne tak, že tenhle článek bude jenom smůška keců a blábolů o ničem, nikdo ho číst nebude a já jen zbytečně zapleveluju místo na blogu. I když pořád lepší tenhle plevel, než pixelQy, ne??Mám o sebe strach
Vážně velkej strach...
Jsem špatná holka, špatná, špatná. Špatná!
Bývala jsem hodná.
Už nejsem...
Ještě před půl rokem (co, ještě před dvěma měsícema), bych vám na otázku "Políbila jsi někdy někoho cizího?" odpověděla něco jako: "Proč bych ho měla líbat, když ho neznám... To je přece divný a dělaj to jenom lehčí slečny".
Zkuste se mě zeptat před dvěma měsícema a potom se mě zkuste zeptat teď.
Zeptejte se mě před dvěma měsícema na můj názor na alkohol. Zněl by: "oslavit něco s alkoholem? proč ne. Ale chlastat jen tak, když k tomu není důvod? To mi příjde divný".
Zkuste se mě zeptat teď.
Zeptejte se mě před dvěma měsícema na můj názor na trávu. Zněl by asi takhle: "Je to hnus, neuznávám to, a každý, kdo to strčí do huby, je pro mě mrtvej člověk".
Zkuste se mě zeptat teď.
Zeptejte se mě před dvěma měsícema na můj názor na ty holky, co jdou spát ke kamarádce a přitom jsou celou noc někde kdesi. Řekla bych: "Lhát takhle rodičům je špatné, protože mají právo vědět kde jsem. Není v pořádku jim říkat, že spím u kamarádky, když tam nespím, protože kdyby zjistili, že tam nejsem, dělali by si starosti."
Zeptejte se mě teď.
Řekněte mi, že se dělá chlastačka v parku a já se zeptám v kolik hodin.
Řekněte mi, že se slečna A líbala s chlapcem B i když se viděli poprvé v životě a já řeknu, že mi ho ta mrchla vyfoukla.
Řekněte mi, že chlapec B hulí o sto sedm a já řeknu, že je to jeho věc, ať si dělá co chce. Potom počkám, až slečna A odejde a půjdu se s ním líbat taky. Možná ucítím v puse trošku stopu po trávě, ale nebudu to řešit. Protože u toho bude jako vždycky opilá.
Řekněte mi, že slečna A má spát u slečny C, ale místo toho jdou na diskotéku, a já napíšu slečně C, jestli u ní můžu "spát" taky.

Řekněte mi, že jsem špatný člověk a já vám to potvrdím.

A do toho všeho nefunguje t-mobile. Nevím, jestli jste to zaregistrovali (pokud nesledujete každou minutu, co se děje na internetu, nebo pokud máte O2 či Vodafone, tak nemáte šanci to zjistit.)
Pokud mnáte T-mobile, nedovoláte se nikomu. Nikdo se nedovolá ám. Co jsem slyšela, tak ani nepošlete smsku.
Zkoušeli jsme to s mým, bráchovým a mamčiným mobilem (všechny tmbl) a zkoušeli jsme na ty mobily volat z domácího O2 mobilu. Nic. Volali jsme si mezi sebou. Nic :D
Vtipné :D
A já zrovna dneska měla zavolat jednomnu chlápkovi, kvůli práci na výkend (vím, že se píše měkké i, ale takhle to vypadá líp). Tak asi budu bez peněz. Nebo to stihnou opravit :D Ale štve mě to :D

mějte se krásně, skládejte básně a tenhle článek neberte moc vážně :D
xoxo
Sassy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 An(N)dy An(N)dy | Web | 24. srpna 2010 v 15:22 | Reagovat

Taky někdy budu muset říct, že spim u kamarádky, prostě už chci na diskotéku :-D Že mi nebylo 15? Však já se tam dostanu :-D Ožeru se jako prase, vykousnu se se všema černochama, na který narazim a spokojeně půjdu domů :DDD Nemůžu se dočkat :-D
Hele, neřeš to ;) Já taky bejvávala hodná holka. Nekouřila jsem, nebyla jsem nikdy opilá, nikdy jsem se nelíbala s klukem. Teď ještě trošku rozumu mám, takže už nekouřím a s alkoholem to nepřeháním (a máma už to i ví- že piju :-D HUps) a na trávu jsem ještě nešáhla a ani nechci :-) Ale pokud seš spokojená, tak co řešíš? :-) No a co ;) Tak ses (možná) vykousla s cizim týpkem, že to řešíš? Líbí se ti? Chtělas to? Tak proč ne? :-)

2 Lucienne Lucienne | Web | 24. srpna 2010 v 15:35 | Reagovat

Náhodou musím říct...Krásný článek...Já si tohle tedy neříkala před dvěma měsíci, ale před...ehm...5rokamaXD...Od té doby jsem vyzkoušela snad všechno...dřív jsem lhala jako svině :D Ale teď?Teď domů z kalby jdu nejčastěji v sedm ráno, máma se mě ještě zeptá, s kým jsem si to zase rozdala...Když mám chuť, jdu si s ní dát cigáro, když na ně nemám, ještě jí prosím, ať mi je koupí...A když má někdo trávu, neřeknu mi ,že je mi to jedno, dám si taky:D...Akorát si po těch letech uvědomuji, že už to není pěkný a není to OK...Je to zlý, jak se chovám...Kdyby šlo jen o vykousnutí, tak to mi přijde už běžný...
Ani nevíš, jak se za to člověk potom nesnáší, ale za týden přijde znova, totálně na sračky a jde zase s jiným...
Uffff, chci se změnit a být jako dřív hodná...:(

3 Vivi Vivi | Web | 24. srpna 2010 v 17:47 | Reagovat

No, tohle z tebe ale pořád nedělá špatnýho člověka. Kdyby si někoho zabila, nebo někomu ulížila, tak by si asi byla špatná. Ale tohle vlastně je jenom druh zábavy. A co je komu do toho, jak ty se bavíš? :) To je jenom a jenom tvoje věc, tak kdyby měl někdo pocit, že seš špatná, tak jim to takhle můžeš říct.

4 Muhe Muhe | Web | 27. srpna 2010 v 13:56 | Reagovat

Bad girl :D  :D  :D  :D  :D hele já bych trávu nehulila ale jinak to mam tyto prázdniny tak jak ty :D  no podobně no... opravdu jsem uplně vystřízlivěla jen párkrát... xD ale nesere mě to :-D  :-D život se má žít a ne přežívat, v šedesáti už takhle chlastat a hulit atd asi nebudeš :D  :-D

5 ratuska ratuska | Web | 1. září 2010 v 0:20 | Reagovat

:-D :-D Krásná mladá léta :-D.

6 diary-of-teenage-crazy-girl diary-of-teenage-crazy-girl | Web | 1. září 2010 v 16:17 | Reagovat

Ahoj, řeknu ti to asi takhle..je ti 15, nebo 16, jestli se nemýlím. Tohle je prostě věk, kdy chceš všechno vyzkoušet, hodně věcí se mění a mění se taky tvoje názory na plno věcí. Každý si tím prošel a kdo ne, tak si tím ještě projde, jenom chci říct, že si nemyslím, že jsi špatný člověk, jenom to chce čas. Popřemýšlej nad tím, jestli to chceš takhle praktikovat i nadále a jestli je to opravdu to, co chceš. Jestli je ten pocit, že děláš něco co se nemá opravdu tak lákavý. Teď je to možná adrenalin, je to zakázané ovoce, které jak známo chutná nejlépe..možná se tomu za pár let zasměješ a já v to pevně doufám..

7 -K- -K- | Web | 13. září 2010 v 17:42 | Reagovat

No, nevím, co ti na to říct. Je to tvůj život. Jsi ve věku, kdy chceš vyzkoušet nové věci, ale zamysli se. je opravdu tohle to, co chceš? Snad z toho časem vyrosteš holka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama