Bad girls go (to hell) → ANYWHERE

14. června 2010 v 21:40 |  Popelnice
Menší úvaha o tom, co dělám správně a o věcech, které dělám špatně.

Nekradu!
Ano, jednou jsem kradla. Byla jsem s kamarádkami venku a napadlo nás, že půjdeme na nákup do obchodu. A u kasy seděla ženská, která před několika dny vrátila malé sestřičce mé kamarádky málo peněz. A tak jsme se chtěly pomstít. Šup snickersko, pojď do rukávu. Ten adrenalin... bylo to skvělý. A tak jsme šli do jiného obchodu. Pojď ke mě KitKatko! Jenže jedna z kamarádek neměla štěstí a její tatranka byla moc ukřičená a upozornila jednu z prodavaček. Kamarádka strávila na policii celý večer. Od té doby jsem nikdy nic neukradla!
Nekouřím.
Ano, párkrát jsem potáhla. Myslím, že třikrát. Jednou, když jsem byla venku s kámoškou (náhodou je to ta, jejíž sestřičku obrali o drobné) a ona mi pořád říkala, že bych to měla zkusit, než to úplně zavrhnu. Tak jsem potáhla. Podruhé na rozlučce. Naštval mě někdo (nebudu to rozebírat) a potřebovala jsem uklidnit. Tak jsem si vzala spolužaččinu cigaretu a potáhla. Zakuckala jsem se. A nechutnalo mi to. Potřetí? Poměrně nedávno, 22. května. Postoupili jsme v taneční soutěži a šli to zapít. Holky si dělaly srandu, že je Barča moc vzorná, tak si na protest zapáila. A já? Já potáhla. Záchvat kašle a myslím, že tím mé cigaretové zkušenosti jednou provždy končí.
Nepiju!
Dobře, teď kecám. Ale nejsem žádnej notorik. Nevidím jediný důod jít se opít jen proto, že je sobota. Když už, tak k tomu musím mít důvod. Postup na soutěži se musí oslavit. K výletům a rozlučkám takové věci patří. Ale rozhodně nepatřím k těm bandám věčně opilých dětí v parku nebo za nádražím.
Nefetuju!
A to fakt ne!
Víte, každá mí svojí hranici, za kterou nikdy nezajde. Někdo ji má hodně daleko, já ji mám tam, kde začíná fetování v jakékoliv podobě. Spousta lidí kouří trávu, já ji zatm ani neochutnala. Prostě už je to droga! Je zakázaná a já bych musela překopat veškerý svoje mravní zásady, abych si dala. A na to jsem moc líná. Nehodlám měnit všechno, co je na mě zazděné na otevřený prostor. Prostě ne! I za cenu toho, že budu po večerech sedět doma, protože moji kamarádi budou trávit čas hulením :D A nazdar x)
Nelžu!
Nebo se aspoň snažím. Spíš zůstávám u nepravdy. Co si myslím o tom tvém novém klukovi? Vypadá sympaticky. Že je to podle mě totální idiot, to si nechám pro sebe. Líbí se ti ta sukně? Má strašně pěknou barvu. Koho zajímá, že v ní má velkou prdel?
A doufámj, že ses tam neopila? Prosímtě mami, vždyť mě znáš. (překlad: jasně že opila, jako prase, ale to nemusíš vědět). Ale někdy nejde říct pravdu.  Školní výlet. Učitelé: kde jste byli?. nnooo, víte pane učiteli, v noci jsme se vykradli z kempu a šli jsme se podívat na jezero. To by asi neprošlo, co???
Mám dobrý známky!
I když všeho v normě. Kdybych se snažilo, nedělalo by mi žádný problém mít samé jedničky. Ale dokud mám vyznamenání, tak jsem se svými výsledky spokojená natolik, abych se učila jen to důležité. Občas si udělám nějaký ten taháček, ale většinou jsem tak podělaná, aby mi ho náhodou nenašli, že ho radši nepoužiju. Nebo si tam napíšu jen vzorečky. Nutno říct, že výrobou taháku někdy strávím docela dlouhou dobu a dělám si poctivé ruční. Úkoly si taky nepíšu poctivě, ale kdo jo...

Hmmm, odsuzuje mě teď někdo? Nemyslím si, že byste měli důvod. Kdo je bez viny, ať hodí kamenem jako první.. Žádnej kámen nepoletí, co?
Já si stejně myslím, že jsem hodná holka. Víceménně :D

xoxo
Sasanka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Já | Web | 14. června 2010 v 21:52 | Reagovat

heh....asi tak nějak...:D

btw: prosímtě, potřebuju subjektivní názor na Absinth (pokud jsi ho teda někdy pila)...pomohla bys mi? Kdyžtak napiš na mail: strange.different.girl@seznam.cz

2 nat nat | Web | 14. června 2010 v 22:15 | Reagovat

Sme tak trochu podobne na tom ... fakt napríklad fajčenie, to ja fakt nemusím. Je mi z toho nanič a nepotrebujem to :-D a v podstate aj tie ostatné veci, len asi klamem o niečo viac, ale snažím sa to zmierniť ;-)

A čo sa týka toho, že by ťa mal niekto odsudzovať, naozaj nie je dôvod. Veď každý (fajn, až na tie výnimky ľudí, ktorí sedia doma pri telke a nič viac) si to raz vyskúša, a potom sa rozhodne ako bude ďalej pokračovať :) je fajn, že ty ideš takto ;-) :-D

3 Vivi Vivi | Web | 15. června 2010 v 7:56 | Reagovat

Odsoudit? Tebe? A za co?
Za to co si napsala do článku?
Za to bych ti dala vyznamenání za vzronost :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama