Tém týdne - terorismus

17. dubna 2010 v 19:51 |  Popelnice
Ahojky, prosím hlásnete pro mě? jsem v soutěži SONC a nutně potřebuju vyhrát...
NE, dělám si srandu XD
Ani nevím, co to má být to SONC :D
Víte, o terorismu toho vím asi tolik co kůň o dentální niti (pokud je mezi čtenáři kůň-dentista, předem se mu omlouvám za takto nepříhodné přirovnání). Takže nebudu dělat chytrou.
Najednom nejmenovaném blogu (nebudeme přeci dělat reklamu - nebo kyberšikanu, to už je fuk) jsem narazila na velice krásnou větu. Cituji: terorismus je k něčemu dobrý ...
Bohužel slečna autorka jaksi pozapomněla napsat, k ČEMU je dobrý. Inu, zeptala jsem se jí tedy a nyní čekám na odpověď. Myslím, že se žádné nedočkám.
Záměrně tenhle článek NEZVEŘEJNÍM jako téma týdne, protože to o terorismu není.
Ještě jedna věc - co třeba nějaké míň duchaplné téma? Co třeba něco o jídle (McDonald's), hudbě (Karel Gott - moment, to tady už bylo), filmech (Nejoblíbenější herec). Nevím... Něco, k čemu má každý co dodat. Nádhernými tématy byly Škola a Vánoce. Ještě ten zmiňovaný Karel Gott. O těch věcěch každý víme své a každý máme s čím přispět. O terorismu, přiznejme si to, víme ve většině případů velký kulový- asi jako já. Ano, mám ponětí o tom, co se stalo jedenáctého září, při vyslovení jména Bin Ládin se mi něco vybaví, ale nejsem tím pravým, kdo by měl na toho téma přednášet ve škole.
Mám pocit, že na tohle téma budou dva typy článků., Ne pardon, tři. Vlastně čtyři.
1. Terorismus je hnus a nechápu proč to lidi dělaj. Konec hotovo tečka. Vážně přínosné.
2. Články zkopírované z Wiki a podobně.
3. Články neosuvisející s terorismem.
4. Články vyjadřující postoj člověka k terorismu, neboli konečně ty, které své místo v Tématu týdne nezaplňují zbytečně. Ale ty já číst nebudu, protože mě to nezajímá. Možná vám připadám cynická - ale je to fakt. Stejně jako mě nebavilo číst články o ekologii. Prostě je to věc, která mi nic neříká.

xoxo
Vaše Sasanka, která před chvílí říkala něco o PP ("psací pauze")

XD
XDD
XDDD
XDDDD
Hrabe mi :D

EDIT 18. dubna, 10:30:

Odsuzování jiných lidí kvůli jinému názoru je špatné. Ruku na srdce, vy VŠICHNIsi to myslíte. A právě teď to VŠICHNI DO JEDNOHO děláte!
Moje rada zní - sebere si to drobné smítko před vaším prahem, pak řeště moje pískoviště.
Fajn, máte uklizeno? Můžu teď něco napsat?
Napadlo někoho z vás přemýšlet nad tím, jak tenhle článek myslím ve skutečnosti?
Myslím, že třeba taková Lizz, Muhehe nebo KaThea by asi pochopily, že jsem velmi cynický člověk a že nemyslím všechno tak, jak to píšu. Napsala jsem, cituji: "Články vyjadřující postoj člověka k terorismu, neboli konečně ty, které své místo v Tématu týdne nezaplňují zbytečně. Ale ty já číst nebudu, protože mě to nezajímá." Konec citace. Kdokoliv z mých známých by pochopil, co tím říkám. Říkám tím: Terorismus není téma, o kterém bych chtěla číst.
Vy jste si to přebrali po svém, aniž byste mi dali šanci vysvětlit to. Všichni jste jako samozřejmost vzali, že tvrdím, že jsou mi teroristi u prdele a je mi jedno, kolik lií umře. Ne, TO JSEM nikdy NEŘEKLA!
To že o terorismu toho moc nevím myslím není zas tak strašná ostuta. Vím akorát to, co se řekne ve zprávách. Ehm, někdo z vás o něm ví víc? Potom je to buď terorista nebo odborník na terorismus. První případ snad nenastane, ve druhém případě musíte počítat s tím, jak málo toho budou ostatní vědět.
Vídíte? To je přesně ten důvod, proč jsou VÁŽNÁ témata tenkým ledem. A proč by se od nich mělo raději upustit. Lidé, kteří se chtějí zveřejnit to zkopírují z wikipedie. Ti, kteří něco vědí napíšou článek. Ty co nic nevědí a nechtějí kopírovat, napíší článek, který nezařadí do tématu týdne a jasně píšou, že není o terorismu - jako já. A ti, co si myslí, že toho vědí víc se do toho, co nic neví, pustí jako supi na zdechlinu. Uznejte, že když se psalo o škole, nemohla taková nedorozumění vzniknout. Sféra internetu je strašně zrádná. Protože i když přesně víte, co říkám, nemůžete vidět výraz tváře a neslyšíte tón hlasu. Proto vznikají tahle nedorozumění.
Myslím, že teď to bude všechno jasnější, aspoň o trošku.

Koukám, že tenhle edit by vystačil na samostatný článek :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ty víš Ty víš | 17. dubna 2010 v 20:11 | Reagovat

mě nepochopíš víš je dobrý k tomu že se pak něco vyřeší ale až po terorismu takhle jsem to myslela nebudu zveřejnovat svůj blog a avoje pravé jméno ted :-)

2 Filomena Filomena | Web | 17. dubna 2010 v 20:28 | Reagovat

Hezký článek o terorismu :D Já si ho teď představuju úplně jinak :D

3 Amber Amber | Web | 17. dubna 2010 v 20:39 | Reagovat

Není směšné, nebo možná žalostné, že přiznáváš větší znalost Karla Gotta než otázky terorismu? Odkdy je McDonald's duchaplným tématem?
Mimoto, takový projev lhostejnosti vůči terorismu je děsivý. Vlastně se nikoho netýká, že? A je nudný... a přitom se chudáčci teroristé tak snaží, vraždí tisíce lidí... marně. Vždyť přitom terorismus není tématem týdne, ale doslova tohoto desetiletí!

Vážně, velké zklamání z tohoto článku...

4 myšmamá myšmamá | E-mail | Web | 17. dubna 2010 v 20:59 | Reagovat

...jestli opravdu tě nezajímají věci jako terorismus..máš k řešení pouze problém jestli u meka mají zrovna hambáč podle tvého gusta?...pak tě lituju...jsi jen poživačný tvor a houska s kusem nevábné sekačky ti je přednější jak všechno ostatní...možná ještě nějaká ta blejskavá cingrlata...ale i ty dávaly indiánům, aby si je ochočili...třeba ti někdo poštou něco doručí...aby jsi  potom neřekla-konec-tečka-hotovo... :-(

5 kriza kriza | Web | 17. dubna 2010 v 23:59 | Reagovat

Jenže kvůli takovejm jako jsi ty se to děje, americká bezpečnost o útocích věděla dost dopředu, ale trošku to ignorovali...
...a co ty, když v metru uvidíš podezřelou tašku, řekneš si, že se tě to netýká? Londýn je asi pořád dost daleko, co?
Když něco nevím, tak mlčím a nechvástám se s tím na veřejnosti.

6 leni leni | Web | 18. dubna 2010 v 17:24 | Reagovat

Podle mě je tohle jeden z nejlepších článků, který uživatelé blogu.cz o terorismu vyplodili. Fakt. Mnohem lepší, než říkat: terorismus je hnusný, ble ble ble, bla bla bla. Protože většina lidí, která o terorismu něco napsala, akorát ukázala, že vůbec neví, o čem je řeč. Většinou si pletou terorismus s islámem, vnucováním názorů a podobně. Dneska je to něco jako dogma: kdo má svůj názor, bojuje za svou věc, je hnusný fanatik a terorista. Je úplně jedno, že někteří teroristi bojují třeba za samostatnost a uznání vlastní kultury (aspoň oni to tak vid). Že prostě nemají možnost bojovat jinak, "civilizaovaně" (dovedete si představit, jak by dopadla země, která by se vojensky postavila USA?). Ne, neschvaluji žádné násilí, jenom si nemyslím, že je nutné psát článečky o terorismu, když o něm vím a zajímá mě stejně málo jako autorku tohoto článku, jenom se mi to nechce přiznat, protože vím, že správné je říct: terorismus je fujky fuj.

7 neposedné slůně* neposedné slůně* | Web | 18. dubna 2010 v 22:02 | Reagovat

Mě se strašně líbí to tvoje:
"Víte, o terorismu toho vím asi tolik co kůň o dentální niti (pokud je mezi čtenáři kůň-dentista, předem se mu omlouvám za takto nepříhodné přirovnání)."
Ještě teď se tomu směju...!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama