Buckinghamský palác v ohrožení - Reportáž (parodie)

3. února 2010 v 21:06 |  Úvahy
Šla jsem s kamarádkou z jídelny a bavili jsme se o tom, že její mamka ztratila klíče od bytu :D A já řekla: "No počkej, když se ti ztratí klíče, tak to ještě jde, ale co když se ti ztratí třeba taková garáž?" XD A tak to vlastně začalo x) Přečtěte si, co z toho vzniklo XD

Speciální vydání deníku Blesk!

Nejvlivnější osobnosti světa přicházejí o svůj osobní majetek!!!

http://www.travel-london.org/images/buckingham-palace.jpg

Včerejší den se nesl v tragickém duchu. Praktický každý, kdo ve světě něco znamená, přišel o část svého osobního majetku, který se ztratil bůhví kam.
Když se včera nejmenovaná britská královna, které jsme slíbili stoprocentní anonymitu, vrátila ve tři hodiny odpoledne ze své pravidelné anální depilace, čekal ji doma obrovský šok! Její Buckinghamský palác zmizel! Odcizení muselo proběhnou během druhé a třetí hodiny odpolední. Zloději se rozhodli k tomuto riskantnímu činu poté, co jim památkáři a nejvýše postavení členové společnosti UNESCO potvrdili, že cena paláce je skutečně nevyčíslitelná. Policie po pachateli marně pátrá, ale na navrácení tohoto symbolu Británie na své právoplatné místo už se pracuje. Ještě včera večer byla na černém trhu zabavena jedna dva metry dlouhá okenní římsa. Dnes v brzkých ranních hodinách našel Peter Newton, majitel jedné nejmenované skládky sídlící v Londýně na Brownově ulici v čísle 27, historicky cennou lampu, která by mohla být součástí stále pohřešovaného balkónu v prvním patře, ovšem odborníci se k tomuto stanovisku stále nevyjádřili. Otázkou i nadále zůstává, kde bude královna spát. Podle neoficiálních zdrojů strávila dnešní noc u svého milence, kterého máme zakázáno jmenovat (Nebojte, Johne Stoune, neprozradíme, že se muchlujete s královnou). Ovšem její další osud je buď v rukou těch, kteří pátrají po dalších částech paláce, nebo v rukou božích. Ovšem ani jedna náruč nedokáže královnu uchránit před jejím zármutkem. K celému problému dodává: "Chtěla jsem si pouze odskočit na anální depilaci, protože bych tento víkend měla nafotit kalendář pro rok 2034, kde budu pózovat v plavkách. Ale veškeré své plavky sjem měla uložené ve skříních, které zmizely spolu s palácem, takže nikdo neví, jak to teď bude. Měla jsem slíbený celkem tučný honorář, přeci jenom - královnu v plavkách nevidíte každý den, takže až bude pachatel lapen, budu za tento honorář žádat náhradu ve výši 200% honoráře."
Ovšem touto odsouzeníhodnou činností hrůzy včerejšku nekončí ani zdaleka. O stovky a tisíce kilometrů dál si v Bílém domě ve Washingtonu vychutnával jeho nejmenovaný obvatel svou oblíbenou večeři vepřo-knedlo-zelo a zapíjel ji svým oblíbeným pivem. Během toho sledoval přímý přenos fotbalového utkání z Madridu a vyjímečně si s ničím nedělal starosti. Když jeho manželka přišla, aby si od něj vzala špinavý talíř a odnesla ho do myčky, zahlédla skrz okno něco, co by ji nikdy nenapadlo. Zmizela jejich velká prostorná garáž spolu se všemi jejich auty. FBI nepřetržitě pátrá po možném pachateli a není zcela vyloučeno, zda se nejedná o jednoho člověka, protože mezi oběma případy se vyskytuje jistá časová mezera. "Nesmíme uvádět žádné podrobnosti, ale už teď lze říci, že pachatel musel bejt sakra vychcanej," sdělil nám intimně velitel FBI. Manželé oplakávají ztrátu své milované garáže, která ovšem naštěstí byla pojištěna na 500 tisíc dolarů. Jaká to škoda, že auta v ní neměla žádné pojištění.
Katastrofy se nevyhly ani České republice. Nešlo o krádeže v takovém měřítku, jako v zahraničí, ale přesto se ztrácely nedocenitelné předměty. Se stížností se na nás obrátil světově uznávný umělec Karel Gott. "Je to skutečně katastrofa," říká Mistr. "Je to skutečně ohyzdný čin. Jsem znechucen." Není se čemu divit, ztratila se mu věc velice blízká. "Apeluji na vás," dodává. "Pokud by někdo můj zelený zubní kartáček přeci jen našel, zašlete ho prosím redakci Blesku!, odkud mi bude, pevně věřím, poslán zpět do vlastnictví." Skutečnost, že by mohl trpět známou Alzheimerovou chorobou, Mistr nepřipouští. "Ale jděte, to je vyloučeno. Jsem v nejlepších letech, takové věci se mě nemohou stát."
Budoucnost nejen našeho národa, ale celé planety je nyní skutečně nejasná. Pokud neobjasnitelné krádeže budou i nadále pokračovat, není jisté, zda konec světa nenastane ještě mnohem dřív, než v roce 2012. Redakce Blesku! proto prosí vyníka o urychlené navrácení odcizených předmětů a následné udání sebe sama na policii státu, jehož je občanem. Jen tak lze zajistit budoucí prosperitu lidu a zamezit vzrůstu ekonomické krize.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mary - Alice Mary - Alice | Web | 4. února 2010 v 7:49 | Reagovat

:-D  :-D Ty si neuvěřitelná  :D Měla bys mít na psaní nějaké povolení - třeba zbrojní pas!!! Vážně úžasná jednorázovka  ;-)  :-D

2 Sasanka Sasanka | Web | 4. února 2010 v 16:20 | Reagovat

[1]: No, on je to spíš fejeton nebo něco takového, povídka určitě ne... Ale nechtělo se mi přemýšlet, co by to mohlo být, a dělat kvůli tomu spešl rubriku XD Ale děkuju :)

3 Violet Violet | 4. února 2010 v 19:28 | Reagovat

:D Super! Já teda bulvár nečtu,ale umím si to představit... :-D

4 Lizz Lizz | Web | 6. února 2010 v 15:27 | Reagovat

tidi Sisinki... *zichvit smichi* tin kirtičik... ni ibjivil si i nis dimi jidin nivic.. jinži kdiž kiji ini niřikl jik vipidil, tik mi smili:D:D:D kiždipidně mic pikni jiki ibvikli... ni nic jdi ni dilši člinik.. přici jinim... mim jišti dvi::D:D:D

5 Gabux Gabux | Web | 24. února 2012 v 18:29 | Reagovat

Ach jo xD

6 AranisLea AranisLea | 2. května 2012 v 18:42 | Reagovat

Sice jsem to našla náhodou, ale rozhodla jsem se všechno prozkoumat. A to by byla škoda (nebo štěstí, záleží na úhlu pohledu) Protože kdybych to neudělala, nečetla bych tohle. Kdybych nečetla tohle, nesmála bych se. A kdybych se nesmála, nebolelo by mě břicho!
Ale ne, je to fakt sranda, ten kartáček ně rozdrtil XD

7 AranisLea AranisLea | 2. května 2012 v 18:43 | Reagovat

[6]: Bože, příště si tam najdu chyby...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama