Na poslední chvíli

26. února 2010 v 16:20 | Smrtka, oglosováno Sasankou a Lizz (sesterstvem statečných) |  Glosy
Na tuhle povídku přišla Lizz :D Taky přišla na to, že by se dala oglosovat :D Já začala její nápad realizovat :D Potom jsem ji ukecala, aby se ke mě přidala :D:D:D

Moje výkecy, jsou červeně
Lizz, psala modře, ale dvěma rlůznýma odstínama modrý, což jí doufám prominete, ona za to nemůže, že je magor :D

Autora povídky, tajemného pana SMRTKU najdete na webu SASPI.cz
Povídku v původním znění najdete TADY
Ale nedoporučuju ji číst, pokud nechcete umřít :D
xoxo
Sasanka

Kráčejíc po ulici se nori (nori je druh nočního ptáka? Ne? Tak co to je? Aháááá, to je jméno. Tak proč je s malým n?) dívala do všech stran.(mezera)Byla naštvaná na všechny kolem sebe,(mezera)N(n)ikdo (třeba tam to N je schválně a Nikdo je nějaká další postava… :))jí nerozuměl,(mezera)K(k)aždý po ní jen řval,(mezera)K(k)aždý si z ní dělal jen služku a otroka,(mezera)ale co ji trápilo nebo chtěla ona(čárka) tak o to se nikdo nezajímal.(mezera)Projížděla písničky v mobilu a narazila na Rie Fu -(mezera)Life is like a boat , strčila si do uší sluchátka a začala se procházet.(mezera)Neměla vůbec žádný plán kam jít, protože to byla totální trotla a nevěděla ani to, že se její jméno píše s velkým N.Věděla jen,(mezera)že si potřebuje pobrečet.(mezera)J(J)ak tak celý(ej) den chodila,(mezera)P(p)ořád s jednou písní v uších(čárka) ani se nenadála a byl večer.(mezera)Ne večer..(mezera)Byla dokonce noc. A na to přišla jak? To nevím, že by jí to Nikdo řekl?
A tímto končím s označováním všech mezer (resp. neudělaných mezer), velkých a malých písmen a celkově špatné gramatiky. Možná se někdy vyjádřím k opravdu velkým a opravdu trapným chybám (například bily ráďy že to zgončylo). Nemám sílu pořád jako debil psát: mezera, mezera, mezera!!!
Nori dorazila na nedalelou louku ,kde stál vysoký kopec (A nebyla to spíš louka na vysokém kopci??? Nějak si nedovedu představit louku, na které by stál kopec...).Tak se rozhodla,Že na něj vyleze a porpzjímá(cože si?) si trochu o svém dosavadním životě.Vylezla na kopec,Opřela se o Sakuru (Moment, abych se v tom neztratila... Nori se píše s malým a sakura s velkým? Co se člověk dozví za novoty...)(Sakura?*zděšený výraz* Co ta k*áva tady chce? Ale jestli je k něčemu dobrá tak k opírání… Hlavně, aby se nezkamarádili…),která stála přesně na vrcholku kopce A začala přemýšlet (a SAKRA!!!) (To taky umí?).Měla chuť vše ukončit. (Tak proč to neudělá? Víš, kolik by nám to ušetřilo času a nervů, kdyby se zabila už tady?)
Klidná chvíle ale netrvala moc dlouho.Po několika desítkách minut (Nevím jak vám, ale mě příjde několik desítek minut jako dost dlouhá doba, hlavně, když nemáte na práci nic jinýho, než se opírat o strom.) (Ne o strom, ale o růžovovlasou mrchu.. Bylo to přece s velkým S:D) (ó, tak tedy pardón - jako by nemohl bejt strom růžovlasej)jí zavolal její nejlepší přítel Izuru Kira (Hej, kde to jsme? Nemohl někdo hned na začátku říct, že jména jsou jen vada wordu?) (Kira? To ne! Já jsem ještě mladá… Nechci umřít na infarkt… Prosím, nezabíjej mě..xD -> Death note…:) Když už tu je Sakura, tak proč ne i Kira, že ano…).Celá rodina měla o noriko ( helemese, další noční pták) (hůůůů… nebo jak dělaj sovy?:D) strach,protože se od dopoledne neukázala a nedala o sobě vůbec vědět.Nic o ní nevěděli a první místo které je napadlo byl právě Kira (Nenašla jsem smysl věty... Jak může být Kira zároveň místo a zároveň nejlepší přítel?) (Tak Kira nebo místo? Jsem mimo…xD) .Nori mu vše vysvětlila (A kurňa, že bych se třeba dověděla, co tu holku žere... To nééé, pan autor je tajemný).Kira neměl jediného slova .Proto jí navrhl jestli nemůže si s ní promluvit osobně. (Osobně bez jediného slova. A jak jí to navrhl? Nejspíš znakovou řečí) Nori prvně odmítala,Jenže si uvědomila že vyzpovídat se nejlešímu příteli je asi momentálně nejlepší volba (Dvakrát nejlepší v jedné větě, kdyby se to dalo použít i v komentáři k této povídce, to by bylo teprve nejlepší),Kterou může udělat,proto souhlasila a řekla mu,Že je za kopcem města (Za kopcem města, páni... budu zvracet) s vysokou sakurou (Ona vyrostla? A zdřevěněla? To je dobře.. Stejně jsem jí neměla ráda… Už jenom kvůli vlasům…xD) .Kira potvrdil (stiskl ENTER) a vydal se na cestu.......
Po chvíli Ji našel.Seděla opřená o sakuru (a zase ta mrcha….xD) a měla slzy v očích *proboha co se stalo* zeptal se jí, nori se slzami v očích jen pomalu řekla *já..já už nemohu,Nemám sílu nato tu být* (Co takhle uvozovky?)
(*dloube se v nose... nic nechápe.*)
Kira neváhal a pořádnou jí vlepil (Já mu taky jednu cáknu *vzteká se* To ho nikdo neučil, že se holky nemlátěj?! I když mají blbý kecy… PočkejKirouši, tohle jsi přehnal…xD)*tohle už předemnou neříkej*.Nori změnila výraz (Já bych ho změnila taky, kdyby mi kamarád dal facana). Ze smutného to přeskočilo (hop a skok, přes potok) na zděšený,zaskočený.Jenže věděla že měl kira pravdu,žakže(šišlavkááááá) se na něj usmála.Konverzace se pomalu uklidnila a oba koukali jen tak před sebe.
(*Pořád tak nějak nic nechápe... Nechápe tam ty hvězdičky*)
bYLO ticho..velké ticho,Skoro jako kdyby měla přijít bouřka,Dokonce ani vítr nebyl cítit,ani slyšet.Jen tichý cvrkot svrčků šel slyšet. (A šel a šel, až přišel do jiného stavu)
(*POCHOPILA!!!! *) Autor nám neumí psát uvozovky, to je ale trdýlko... Já teda nevím, jak u tebe, ale u mě jsou na klávese hned vedle písmenka L - ne K, na druhou stranu, ano přesně tam. Ale musím výdycky zmáčknout shift (nebudu ti vysvětlovat, kde je shift), jinak se tam objeví ů.


kDYŽ V TOM najednou... (nadvakrát, natřikrát...) Před obouma dvěma (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) - (Jdu se zastřelit),Přímo naproti nim začal z mraků vylézat měsíc... (No to muselo bejt tak najednou, až jim z toho prdla žárovka v hlavě. Tak mě napadlo, jak by to asi vypadalo, kdyby měsíc vylézal jen před jedním z nich) (Leze, leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze:P) Obrovský měsíc v úplňku začal osvicovat celou louku..Ba louku,Celé město bylo pod náporem jeho svitu,(Aby se tomu městu neudělalo špatně..xD)Oba na něj koukali.Z ust (zní to skoro jako jedno z jmen. Jak si člověk může být jistý, že to žádné jméno není?) jim nevycházeli žádná jiná slova než slova údivu.
Nori vstala a pomalu šla vylést(z!!! Panenko šmarjá) z poza stínu stromu a stála na vrcholku kopce napříč měsíci naproti ní (a autor by si měl stoupnout napříč slovníku češtiny).*to.to je nádherné* ruce měla spjaté jako (když - zbytečné slovo) k modlibě(modlibě?! To tak vidět sestra Hedvika…xD Modlitbě snad když už ne?) a z očí jí tekly slzy. (Se nedvím… To brečela za ty chudáky písmenka a ztracený mezery…) Jedna za druhou pomalu vytékala,Pro kiru to vypadalo pouze jako kdyby z někama (z tamkama) před nori padali malé diamanty,které začali poletovat napříč celému městu. (Tak padaly nebo lítaly?)Ze stálého šoku kira nori viděl rozmazaně.Po chvíli se to ale vyjasnilo. (Já asi tak vidím rozmazaně… Jinak to nechápu)

Pomoc, já už nemám sílu. Ale když jsem tu glosu začala, tak jí dokončím (budu hrdina)

Nori se zamyslela....Jako kdyby jí před očima proběhl celej život.Zalíbeně koukala do měsíce .
*kiro?* Zeptala se a kira odpověděl *ano?* .......*No není to nádherné?Tohleto?* ......*ano je* odpověděl chlapec. *Ten měsíc,Ta atmosféra,MY DVA (ZDŮRAZNILA)* kira se zatrhl (Jako nehet)(Takže jenom pro rekapitulaci… Kira je místo se zatrhlým nehtem?)*ano je to překrásné* zaskočeným koktavým hlasme odvětil.Nori zahlédla padat hvězdu,Zavřela oči a přála si přání (já si přeju, aby ta povídka měla míň než tři a půl stránky).Otevřela oči a cítila že jí někdo drží, (proto musela otvírat oči? Šikovná holčička, cítí očima) Podívala se a viděla kirovi pevné ruce (ti ruce... fajn) .Cítila jak je nani zezadu přimáčklí,jako kdyby ji chtěl umačkat.(A proč to neudělal?! Aspoň by byl KONEC!) usmála se a vduchu si řekla *takže hvězdy přecijen plní přání* Otočila se a viděla kirovu tvář.Respektive jen jednu polovinu,jelikož tu drhou zakrývala Kirova Afina (co je Afina? Zní to jako jméno pro fenku pudla :D ) (Takže ještě jedna rekapitulace… Kira je místo se zatrhlým nehtem, co vlastní psa Afinu:D) Kira se nani zamilovaně díval,Nori nevěděla jak má zareagovat.Ano chtěla kiru políbit,Ale co když je to jen jako ? Co když to kira dělá jen aby se nori uklidnila a vrátila se domů?...Strach ji ivládl a ona znejistěla...(Bože tak už jí tu pusu dej, zabal to a jdeme domů, ne?)Jenže onu potřebnou odvahu jí dodal právě kira.*za pokus to stojí* řekl a políbil ji.Nori zaskočeně ale i šťastně povzdychla,ale pozdějise drobet pousnála a opětovala kirův polibek.Oba dva se líbali za svitu měsíce. (Fuj, i na lidi, co mají rádi romantiku tohle musí být moc. Doufám, že se tu nikde neobjeví Myluju tě) Měsíc svítil jejich lásce do chřtánu (Ví vůbec, co je to chřtán?)(*chcípla smíchy* Tohle jako ne..xD Mě-měsíc… hahahaha) .To ale nebylo vše.(Svítil i do žaludku?) Jako kdyby osud plánoval onu chvíli.Začaly padat hvězdy.Jedna za druhou.Všechny směřovali k měsíci, (Tak padaly nebo směřovalY k měsíci? To je totiž trochu rozdíl..xD) Oba dva si toho všimli a podívali se naně.Spjati jeden druhému (ehm... s druhým, jen taková malá kulturní vložka, pokračuj v tom nesmyslu dál a mě si nevšímej, jako bych tu nebyla) v náručí a hlavou přituleni k hlavě toho druhého koukali na padající hvězdy a každý si přál své vytoužené přání (stejně jako já to své - viz výše).Do kterých nebylo málo,aby se stala skutečností. Hvězd bylo tolik že za chvíli uzářili celou oblohu.(Chudák obloha… Kdy bude pohřeb?) Nori ztratila rovnovánu a padala k zemi,Jenže ssebou strhla i Kiru,Oba se kotrmáceli z kopce dolů.Jeden kotoul za druhým.Až se dostali k zemi.Leželi jeden na druhém a dívali se sobě do očí....*miluji tě* řekl kira..*já tě také miluji,Lituji toho,že jsem ti to enřekla již dříve* pronesla nori a políbila ho........................ (Moment, oni po tom držkopádu ještě byli schopní provozovat tohleto?! To bych chtěla vidět!:D Nebo radši ne. Ta večeře byla až moc dobrá…xD)

(*zvrací*)

Pomalu otevírala oči a probouzela se ze svého snu.Nebylo to takové to "pomalé probuzení" bylo to rychlé a nedbalé probuzení.Až se bouchla o poličku co má nad postelí. (Technická - otevírala oči a probouzela se jsou slovesa nedokonavá, tudíž probíhající delší dobu. V tom případě nechápu, jak se mo hla bouchnout o poličku) (Bouchla se… a praštila se natolik, že upadla do komatu a konec..xD Že jo?:D)
V momentě se jí rozetmělo(Cože se jí?!) a uvědomila si,že je zase ve svém pokoji.Není v jeho náručí.Ani nikdy nebyla,Všechno to byl jenom sen,Jak by přece mohla být za městem obrovská sakura (No jak, vyrostla tam. Tsss, takový blbý otázky) (No, to nevím, ale jsem ráda, že už je pryč… Ať už jde o Sakuru nebo sakuru:D) .Jak by jí mohl její nejlepší kamarád milovat.(Jak? Opravdu to chcete vědět? Ne? Já si to myslela…) Opět a zase se jejív eselá tvář změnila ve smutnou a sklíčenou.Nori vstala,Oblékla se a sešla ze schodů.Vešla do kuchyně a přivítala ji její máma s usměvným obličejem se slovy *dobré ránko*.Nori nic neřekla a jen tak prostě přišla ke stolu,Vzala chleba s máslem napila se (pitný chleba s máslem, mňam, ty japončíci teda mají výmysly) (Já chci taky:D úpak bych si mohla rovnou čepovat chleba a nemusela bych vyžírat Renču!) a bezeslov odešla do školy.Celá zhrzená prošla dveřmi a neopovážila se ani za sebou zavřít.Jako tělo bez duše.kDYŽ tak šla,viděla odbočku,kam měla jít počkat její kamarádku Báru(Moment, jsou to vůbec japončíci?) (Japonsko a Bára tam dělá co?!) ,Ale řekla si,že bára jistě dokáže dojít do školy i bez její pomoci.Tak šla prostě dál..... (Kéž by spadla do nejhlubší jámy pekelné)
Když byla u školy viděla další kamarádky...*všechny mají tak usměvný výraz ve tváři,skoro jako kdyby se mi vysmívali* pomyslela si a bez pozdravu kolem nich prošla.Všechny kamarádky nevěděli co se s ní děje.Tak za ní utíkali ve znase vypídit (Ježiš, to je slovo) její problém.Ale bez úspěchu.Ještě než se stihli zeptat nori popadl amok a po všech začala řvát. *Jen se mi smějete,bevidíte jak já trpím,všechny žijete svůj nádhernej život.A co já ? Já jsem nic* řekla,rozbrečela se a utekla do školy...... (Nechci rejpat, ale kdybych já utíkala rozhodně by to nebylo do školy…A jen tak mimochodem ještě… Nebylo o pár řádků výš, že už do školy došla?:D) (Bóžínku, vždyť se jí jenom zdál trapně úchylnej sen a ona z toho dělá třetí světovou, zabte ji někdo, ať pozná skutečný neštěstí) Po cestě potkala Izuru,Na chvíli se jí slzy ztratili z oči a smutek vystřídala radost,Jenže né na dlouho,Usmála se na něj, ale on o ni ani pohledem nezavadil....Okamžitě se původní emoce vrátili a nori opět utíkala přímo do třídy....To se opakovalo celej den..... (pořád chudák běhala do třídy, to se musela naběhat)
Po ukončení poslední hodiny se nori sbalila a odešla... (Ještě se dobrovolně zdržovat ve škole... To by hráblo i týhle psychopatce) Opět zapoměla (zapomněla na N… Chudák teď brečí samo ve třídě…:D)nato,že má jít s kamarádkama do Fit CENtra..Prostě odešla..Ignorovala veškeré jejich snahy na kontakt s ní,Holky vycítili,že se s ní něco děje,tak jí nechali na pokoji.Nori se tedy vydala na cestu domů....Začalo hřmít.Zastavila se,Podívala se nahoru,Natáhla ruce a z nebe jako ze sprchy začaly paddat kapky deště.Nebyl to prudký déšť ..ale takový ten jarí deštík doprovázený bouřkou.....Chvíli zůstala nehybně stát, poté se rozběhla....(Tak je blbá? Jí nikdo neučil, že se v bouřce nemá běhat? Hrozí zásah bleskem… Na druhou stranu, džoby to znamenalo konec… Nemáte někdo železnou tyč?)(Člověče, zrovna DNESKA jsem si ji zapomněla)Minula svůj dům,ae stihla svůj baťoh odhoditke dveřím...Pokračovala dál a dál..Až na konec města...Doběhla k nedaleké rozlehlé louce.Kde šly vidět jen kopce.Vyšla na nejbližší kopec stoupla si a začala plakat.... (Jééééžiš, to je magoooor) *izuru,Izuru...proč jen necítíš to co já* (Romeo, Romeo, proč jen jsi Romeo.. ) (Protože to není Tonda, další blbá otázka)opakovala ..*dala bych cokoliv zato,abych mohla být jediný den...jedinou hodinu,jediný okamžik s tebou* řekla a v momentě uhodil nedaleko ní blesk. (Když dopadne blesk do země nedaleko od nás, tak máme smůlu a usmaží nás to taky. Ale Nori ne, Nori je chráněna svou demencí) Upadla na zem,Podívala se na místo dopadu,vyděšeně a zrychleně se nadechovala tam a sem...poté se podívala nahoru a uviděla něco fantastického....Dosud šedou oblohu začalo osvicovat slunce....(tyyyjo:D To jsem ještě neviděla:D) Byla to nádherná podívaná...Pršelo..(Jo, už o něco výš…xD Vlastně prší celou dobu, ne?)Bylo tak akorát...ani tepo ani zima...A šedé nebe osvicovalo oranžvé slunce..... (och, jak poetické) Krátce nato ale opět zašlo za mraky, Bouřka ustala a přestalo pršet...(Tak to bylo rychlý:D Jenom věcná… Když je bouřka bývají na obloze takový veliký mraky… Tudíž by mě zajímalo, kde se tam vzalo to svítí slunce…:))Nori se sbalila a odešla domů...Byla trochu uklidněnější než předtím..Proto přišla domů ,celá promočená...usedla ke stolu a začala svačit( pozdní odpolední svačina)(Dobrou chuť)....Rodině se zdála naprosto vpohodě...po celej zbytek dne byla opět taková " normální" (vida, umí psát uvozovky)(Jo, ale na blbých místech…xD)...Nastal večer a šla spát.Zavřela oči a ocitla se ve stejné situaci jako odpoledne..Jenže..Bylo to jiné..Bylo to jako kdyby před bouřkou...Stála tam ..Město nikde...Jen ..vedle ní stál Izuru...Usmíval se nani tak jak si to vždycky přála..Takovej sladkej usměv, až z toho bolely zuby...Byla šťastná...Věděla,že je to jen sen a že z něj bude ráno zase smutná...ale to já bylo jedno ....Byli k sobě blíž a blíž...Opět začalo hřít,(Cože začalo? Btw. Není ona nějak posedlá tou bouřkou?)(těsně vedle, ON) Věděla co se stane..proto chtěla situaci ještě zpříjemnit a neváhala a políbila ho... v momentě kdy on opětoval její polibek začalo z nebe pršet.....To samé co se jí stalo odpoledne...Cítila jeho sladké hry jak se laskají s těmi jejími....(hry se laskaj?) Kašlala na nějaký sen...tohle bylo jako doopravdy....Ty jeho doteky....Teplé ruce sahali pod její tričko na její vlhkou kůži..Hladili její bříško..(Hladili? Ono jich bylo víc? No teda co to je? Kdo mi… Aha, Afina…xD Ale oznámil jim někdo, že to je zoofilie a ten pes z toho bude mít trauma?)Nori jen cítila jemné šimrání...Nešlo se nesmát ...(Tak ne asi když jí olizuje pes…xD)podívala se nahoru a viděla opět tu oranžovou oblohu..Tak krásné.....Jako předtím to po chvíli zmizelo a ona se probudila...Vše probíhalo jako Předcházející den..Opět stejná deprese...Vše bylo při starém...Až na její srdce,To bylo v horším a horším stavu.....Vstala a oblékla se,Ani s eneobtěžovala jít se nasnídat nebo dát najevo svou bdělost..prostě šla..Když byla skoro u školy nevšimla si jedoucího auta... (Bystrá slečna)
Auto na kluzké cestě nestihlo zabrzdit a nori odlétla...Zachránil jí ustrůvek u přechodu.....
(Už by mohla umřít, ne? Moment zachránil jí ostrůvek? To ale stejně mohlo celkem bolet… Btw. Ona odlétla? Ona má křídla?? Jůůů… Ne moment… To je nesmysl… Nemůže mít křídla… Takže to bude tou Afinou… Má velký plachťáky a lítá…xD I když teda Nori se jí mohla solidně pronést..xD)
Konečně umře? Jóóóó. Bude konec (*sjela na konec povídky*) Né, ještě víc než stránka!

Cítila jak letí,Nevěděla kam.. (Nahoru to nejde a dole ji najdou, já bych se nenervovala) Viděla jen sebe jak proletuje okolím a zahlédle ostrůvek na přechodu. (No letěla nějak dlouho, ne? Že se s tím Afině chtělo tahat…*nechápe*)Byl blíž a blíž,Bylo jí téměř jasné že se s ním srazí. A to se taky stalo, Zavřela oči......
.....Otevřela je a byla "nikde" (v prdeli) Všude byla tma,Pomalu se tam oběvoala amalá světýlka,Když do nich pohlédla,Byla tam část jejího života.Nějaká vzpomínka,Měla šanci vše znovu vidět,vše ci prohlédnout..sNAžila se doplout k nějaké vzpomínce,Když už byla skoro u ní,vše se roztříštilo,jako kdyby kámen uhodil do skla,Rozbilo se to a ona se probudila. (Není mrtvá? Chjoou... Ale jestli měl bejt tohle posmrtnej život, tak jsem zklamaná... Asi nikdy neumřu) Byla v bílé místnosti,Bílé stěny.Bílá postel,Bílé povlečení,Bílé skříně.Vše bylo dokonale bílé.... (Lanza)(Je to jasný… Je to blázen a je ve cvokhausu…xD Kde jinde by totiž bylo tak bílo?) Cítila však nějaké teplo na svých rukou,Naklonila se a uviděla spícího kiru držící její dlaně ve svých.Její pohyby kiru probudili,Ten se nani povídal a nori řekla *jsem mrtvá a tohle je nebe ? *(Doufám, že ne..xD Jinak bych taky neumírala.. Ale moment.. Já chci vlastně do pekla…xD Takže je mi to celke jedno)
Kira se pousmál,*Ne,jsi v nemocnici,srazilo tě auto*...Nori se v momentě vše vybavilo...
*aha* smutně se zatvářila a podívala se ven z okna,Bylo krásně jasno.Měla výhled přímo na onu louku. (božeeee!) Začala přemýšlet,ale nevydrželo jí to moc dlouho (protože to bolelo),Jelikož kira zmáčk sygnalizační tlačítko přiletěli doktoři a začali s nori konzultovat,Dozvěděla se,že má těžká otres mozku,Že je zázrak že se probudila a nemá amnézii....Dále se dozvěděla,že musí nějaký ten týden zůstat v nemocnici na pozorování.To jí velice rozveselilo...Nikkoho neuvidí...Nebude se muset trápit a v nemocnici jí pomůžou.....(Leda pokud by povolili eutanázii… Protože týhle už nic jinýho nepomůže)uzuru musel jít,takže nori zůstala opět sama.
Celé odpoledne prospala nebo propřemýšlela nad svým dosavadním životem...Co dělá špatně a co ne.....
Zachraňte mě!!! (*znova koukla na konec povídky*) STRÁNKA! HILFE!

....nÁSLEdujícího dne se nori probudila,Opět po stejném snu,Opět s izurou,...Stará deprese byla opět nová ba né (ne) ještě horší....A venku se pomalu ale jistě uchylovalo k další bouřce....(Ježiš, tak už jí ten blesk konečně sejme?!)Nori bylo jedno že je napojená na přístrojích.....Prostě jí chtěla vidět,...Tohle jaro bylo jiné..každý den po sobě byla bouřka..Nádherná bouřka,která jí dávala pocit žít...Proto se odpojila a prostě utekla... (A vůbec to nevadilo, vůbec tam ty příštroje neměla z nějakého důvodu)(Jasně… Odpojila se..xD Jen tak si sama vytáhla kapačku a všechny ty věci a s těžkým otřesem mozku si prostě odkráčela… Tak to je dobrá…xD) V nemocničním pyžamku se potulovala po celém městě (a nikomu to nepřišlo divné).Až došla k oné louce...Jenže..Bouře jako kdyby ustala...Začínalo se vyjasňovat a nori vyčerpáním padla k zemi.V tom ale....Jako naschvál začalo hřmít...(Tak sakra ustala nebo zase začala?! Já už ani nevím, jaký počasí tam je..xD)Potichoučku chřmělo všude kolem ní,Podívala se nahoru a spadla jí kapka vody přímo na její čelo,(Nebyla to aspoň kroupa? Že by se jí teda třeba aspoň rozsvítilo… Nebo jí to rovnou zabilo… *doufá*)Lekla se,ale začala se smát..Irronicky (autor asi neví, co znamená ironicky) se pousmávala zatímco obloha nad ní s epomalu zatahovala....
(Mezitím v nemocničním pokoji)
Uzuru dorazil do pokoje,Ale nemohl nori najít,Prohledal všude,Všechno, koupelny,WC,(Ha! Odhalení. Místo se zatrhlým nehtem a psem Afinou je holka! Protože pochybuju, že by ho pustili na holčičí WC…xD) společenskou místnost..ale nic (a kouknul se i do komína?),Přišel na informace a zeptal se nani,Jenže neměli ani ponětí kde je..(Že jí ani nehledají… Jim zdrhne pacient a oni nic.. Pohoda, klid… Mě někdo zdrhnout z blázince… :))*A to jsem jí chtěl neco důležitého říct* Zamumlal si pod nosem a odešel zpátky do pokoje nori,Podíval se z okna , Podíval se na nedalekou louku a na kopci uviděl někoho v bílém oblečení, Hned ho napadlo že to bude ona,Bez váhání se rozběhl přímo za ní.(Tak aby bylo jasno… Vytahala si přístroje, šla městem, válela se po zemi a t věci jsou pořád bílý? Heeej to chci takty :D Spešl model pro prasata:D)
(zpět u nori)
Pomalu se přestávala ironicky usmívat. Désť jako by s ní smýval veškeré starosti a smutek.. (Dešťofil) Nastupovala opět veselost, Stoupla a jakmile se její obzor rozšířil,všimla si mladíka jak utíká přímo zaní.Prve nevěděla o koho jde,(Tak je blbá? Tolik postav tam zase není a na louce potkává pořád jenom toho jednoho… pardon, tu jednu, ne?)Ale když byl blíž,Uvědmila si,že je to on...
DÍVala se na ně...On utíkal a díval se nani.... čím blíž si byli,,TÍm víc vynikalo slunce mezi mraky.Jako kdyby bůh poukazoval naty dva,(Neukazoval… To mířil, aby je mohl odstřelit… ;)) Světlo slunce bylo přímo namířané na ty dva.Čím blíž si byli,Tím blíž byly paprsky slunce u nich, Jakmile k ní dorazil (Dotkly se jich paprsky a oba shořeli - konec povídky, huráá),Slova nechal stranou a políbil ji, Nori byla zaskočená,Popravdě tohle nečekala.. (Jen se nedělej, určitě si na to čekala celou dobu, ty potvoro) Cítila jeho teplé rty jak chladí její studené rty..Cítila jeho teplé ruce jak hladí její studené tělo...(A je to jasný…xD Nori je upír! A teď se mu zakousne do krku a vysaje ho… Pak z deprese spáchá sebevraždu a už bude konec, ne?)Ale tentokrát to nebyl žádný sen,Tentokrát to byla skutečnost...Slunce nad nimi ako kdyb ybylo šťastné z jejich lásky, Podsvítilo celou zamřačenou oblohu...Měla šanci vidět to na vlastní oči.. (Já teda při líbání oči zavírám) A zrovna s ním...Podívala se na něj, On se podíval nani *Miluji tě,Vždy budu* Řekli si vzájemně a políbili se...Byl to velmi dlouhý a vášnivý polibek...Kolem nich se začalo pomalu stmívat,Byo to příliž rychlé.Vždyť slunce bylo ještě nad obzorem,Ustali od polibků a podívali se na slunce,Bylo tmavší a tmavší ..Bylo čím dál víc snadnější všimnout si,že před nej se předsouvá nějaký objekt...(Mimozemšťani! Jdou jim vyměnit mozky…xD Nebo si je odnesou… A už bude konec??? Já vím, že s tím otravuju pořád, ale tohle se fakt nedá:D).Nori čím dál více cítila že něco není v pořádku (ONA není v pořádku!), Dělalo se jí špatně,Motala se jí hlava.(No, vždyť to říkám… Výměna mozků probíhá…xD)Mezitím vše se proměnilo v temnou noc,Jediné co šlo (a šlo, až to přišlo... víme kam) vidět byl obrovský prstenec na nebi,Bylo zatmění slunce,(Ale houby zatmění.. UFO ti povídám to bylo:D)Všude tma jen masivní prstencovitý úkaz na nemi,Stálo přímo naproti tomu,Jakmile měsíc začal opouštět své postavení a vykoukla část slunce,Vše ozářila silná záře slunce....Než se nadáli zatmění bylo přyč..Izuru se vzpamatoval, Podíval se na nori, Ale ta už ležela na zemi....Zděsil se a snažil se jí probudit,Ale nešlo to... (Konečně umřela!!! muhehe) Volal nani *Probuď se,Nenechávej mě tu o samotě.Teď když jsme se našli* Nori otevřela oči, Byla v jeho klíně (wow, zavání to tady erotikou, bacha ať to nečtou děti),(Už zase?:D A kde nechali Afinu? Tentokrát bez ní, jo? No, ta bude naštvaná…) Viděla Plačícího kiru a za ním oranžově podsvícené nebe...(Nevím, jak normálně, ale takhle dlouho nebe obvykle oranžový nevydrží…xD)Stále ještě pršelo.Barva oblohy se pomalu ztrácela se zacházejícím sluncem,(To u ž jsem někde slyšela…) Nori Z posledních sil zvedla ruku,Položila ji na kirovy líce,Usmála se *Miluji tě* Pověděla a tak jako slunce zašlo za obzor a barva nebe se ztratila,Jako kdyby život z nori zmizel a ona zemřela.
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ (Fakt?! Ale jestli si ze mě děláte srandu, tak vás zažaluju:D)
*NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE*(JOOOOOOOOOOOOOOOOOOO) volal kira pořád dokola.Breče,Nemohl přestat... (Jen ať brečí, ani žádný dědictví mu nenechala) Když našel pravou lásku.*prosím, vrať mi ji* Opakoval stále dokola....Ale černá obloha jako kdyby se mu vysmívala.. (To nebyla obloha... To se mu smál někdo jinej... Co myslíš, Lizz?)(Jasný, já myslím, že to byli ti mimozemšťani…xD A nebo Afina, co letěla kolem) *Vrať mi ji,prosím*(Vrátíš jí a zemřeš *devil face*) Naříkal a ono stále nic,*Když nemůže jít ona za mnou,Tak chci jít já za ní*....V momentě jako kdyby nebe vyslišlo (Cože udělalo? No já snad vidim blbě…xD vyjmenovaný slova po L doporučuju… Myslím, že někde mezi nimi je totiž i slYšet..xD)jeh prosbu s nebe sjel ohromný blesk. Přímo do nich. Oba dva byli spáleni na uhel, Ale oba dva také umřeli s usměvem na rtech a v blízkosti toho druhého....................(Moment, když byla ihned kremace, tak jak to, že s úsměvem? To si toho někdo stihnul všimnout? Btw. Afina to doufám přežila? Nějak se nám vytratila, ale asi si jen skočila na kafe za Sakurou:D)

Konečně to vypadalo, že celý příběh skončí dobře a ten autor to takhle zmrší...

......Uzuru pomalu otevíral oči,(Moment! Vždyť byli zpopelněný… Tohle nééééééééééé :( :(:()Ocitl se někde kde bylo vše bílé,(Blázinec… Už zase.)Jen naproti němu stál Zelený kopec.(Ale vždyť bylo všechno bílý… Tak my vysvětlete, co tam dělá zelenej kopec…) Vyšel nahoru a uviděl tam dívku,Přenádhernou dívku, (Kdo to asi bude?)Která tan na něj otočená čekala,Dívala se nějak do dáli,Přiblížil se k ní ... *Nori?* Řekl, Dívka se otočila,Usmála se.......
A zase umřeli a zase obživli a zase umřeli a zase obživli a já jsem šťastná, že jsem tuhle slátaninu přečetla a můžu ji předat dalšímu v pořadí (ach, jak jsem zlomyslná). S mýma glosama to má 5 a půl stránky, a to se ještě sestra nepřidala :D Užijte si to x)
Huráááá :D Konečně konec:D Řeknu jak jsem tohle četla poprvé, umírala jsem - smíchy, protože jsem to četla ještě se Šimonem přes ICQ a ty komentáře k tomu…xD Ale číst to sama, tak bych asi zvracela… Ne, moment… Já bych to sama předně vůbec nečetla… :) Btw. Teď už to má i s glosami 6 stránek… ;) A já tady tak končím, protože tohle víc nepotřebuje… Snad jenom, že autorovo/autorčino jméno Smrtka je výstižný… Měla jsem z toho málem smrt… ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katuse katuse | 26. února 2010 v 18:16 | Reagovat

Holky já vás žeru.... :-D ...se tady válim smíchy a mamina si mysli ze sem magor  :-D ...a jinak ta povídka-radši umřít než někdy napsat něco takovýho a navíc to  ště zveřejnit...

2 Žumpa Žumpa | 27. února 2010 v 11:14 | Reagovat

Jsem taky málem umřela xD.
ostatní si sice myslí, že jsem blázen jak se tu řehtám, ale to je fuk :D. Jen škoda, že neudělala něco jako epilog, aspoň bychom se dozvěděli, co se stalo s Afinou :D.

3 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 27. února 2010 v 12:08 | Reagovat

Jee nějaký glos :-D konečně si zase nějaký přečtu...respektive jsem si ho už přečetla :-D A vážně z něj nemůžu :-D To bylo tak kawaii :-D Fakt se netěším až někdo bude glosovat moje povídky (A doufám, že se nikdo takový nenajde :-D A pokud ano ať má aspoň takovou slušnost a zeptá se :-D Aspoň zjistím co dělám blbě...A že toho není málo :-D ) A jinak ten prášek na praní, který mají v té nemocnici chci taky :-D Ten by se hodil :-D Hlavně pro mě :-D :-D :-D

4 Filomena Filomena | Web | 27. února 2010 v 16:49 | Reagovat

Hej, tak to mě pobavilo :D nejlepší byli zezáčátku ty mezery :D ale jako, tu poprskanou klávesnici od neustálých výbuchů smíchu si vyčistíte :D a obrazovku taky, jojo, pobavili jste mě :D

5 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 27. února 2010 v 22:42 | Reagovat

Hej, chci další dílek! :D:D

6 KaThea KaThea | 5. března 2010 v 12:33 | Reagovat

Cože, Nori je ženské jméno? Já vymyslela jednu postavu jménem Nori, ale to je kluk! Pro mě je to zkratka jména Norbert.
Doufala jsem, že s těmi mezerami přestaneš, kazilo mi to plynulost textu, protože tam těch mezer chybělo opravdu hodně. :D
Kira! V této povídce je Kira! je to TEN Kira nebo je to jen jméno? Mě chce taky někdo zabít!
Co je tak dojemného na obyčejném měsíci? :D
Ano, Kira to určitě hrál, hajzl. :D Už Lizz chápu, že o něm říká, že je to vypočítavej parchant. :D
No jo, to byl sen, to vše vysvětluje. :D
To s tím ostrůvkem vážně nechápu. :D Já to vlastně nechápu celé, tak to je jedno. :D
Cože on ještě není konec? Si ze mě děláte srandu! Vždyť jsou mrtví!
Ten konec nechápu. Jako celou povídku.
Cože, já přečetla šest stránek? Tak dlouhou povídku jsem ještě na počítači nečetla! Není divu, že začínám vidět rozmazaně. :D Ale to ještě není nic proti tomu, jak jsem jednou dvě hodiny jen četla Keep on. Přečetla jsem deset kapitol.
Už radši končím, bude zvonit. Zabralo mi to celou vyučovací hodinu!

7 JaNee JaNee | Web | 10. března 2010 v 18:07 | Reagovat

Tak to je dobrý :D Nemůžu z toho... :P

8 Kaku Kaku | Web | 12. března 2010 v 20:42 | Reagovat

Tak počkat. Byl to Kiru, Izuru nebo Uzuru? Jsem zmatená. A kdo byla sakra Sakura a Afina? A Bára? WTF?!!
Vážně. Někdo se musel zbláznit. A já to nebyla. :D

9 wishero wishero | Web | 10. dubna 2010 v 16:16 | Reagovat

Kiru Izuru a Uzuru a azuritko mi tam ešte chýba :D :D :D :D

10 AranisLea AranisLea | 13. května 2012 v 16:04 | Reagovat

Měsíc svítil lásce do chřtánu?! A do žaludku taky?!
Rozetmělo se jí?! Ona tam před tim mělka světlo?!
Izuru Kira je kámoš/idol. Kdo je Uzuru?! Překlep?!
Hvězdy padaly na měsíc?! To neni vidět!

Tak tohle už fakt nejde! Takhle češtinu nepzrpznil snad ani muj spolužák, kterej skoro neumí mluvit! I s těma glosama byla hrůza to číst a kdyby tam ty glosy nebyly, asi už bych žrala prášky proti bolesti hlavy! Jo, bylo to vtipný, hodně :-) Ale bylo toho moc :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama