It hurts

14. prosince 2009 v 21:00 |  Jednorázovky
Jednou, už je to nějaký ten týden zpátky, jsem byla vážně naštvaná, zničená, rozbitá... A tehdy sjem napsala tohle. Slova mi pod rukama plynula sama od sebe, nepřemýšlela jsem nad tím, co píšu. Je to tu sepsané přesně tak, jak jsem to cítila. Dneska jsem měla zase ten stejný pocit, že jsem rozbitá a proto možná nadešel čas, kdy bych měla tenhle článek zveřejnit... Jen trochu zmatené duševní pochody někoho, kdo má naprosto obyčejné problémy, ale neumí si s nimi poradit...


Nedokářu tomu uvěřit. Jak mi mohli něco takovýho udělat? Nevím co mám psát, abych si pomohla. Přes slzy nevidím na klávesnici a písmenka mi splívají do jedné velké rozmazané šmouhy. Jednotlivá slova ztrácí svůj význam tíhou slov předešlých. To zklamání, ta bolest - všechno to nakupené na jedné hromadě mě zevnitř trhá a pálí. Rozervává mi to jednotlivé orgány kousek po kousku. Začíná to u krku, kde to jen pálí a štípe, pokračuje to dolů k žaludku, odkud to pomalu postupuje do celého těla. Ale hlavu to nechává na pokoji. Jako kdybych musela všechno tohle vnímat mnohem ostřeji, než kdy cokoliv jiného. Nechci si uvědomovat svou bolest, ale právě ta bolest zostřila veškeré mé smysly. Vzala mi jenom možnost mluvit a tak nemůžu na všechny okolo sebe vykřičet to, co si myslím. Všechno je tak starešně komplikovaný. Co může být těžkého na tom uznat, že stejné nebezpečí mi hrozí cestou ze školy? Vždyť mě sakra může přejet auto i když si jdu do knihovny pro knížky, tak proč zrovna tohle jim vadí??? Nesnáším je za to. Jenom jsem ji chtěla vidět, ale nemůžu... Proč???????? Proč zrovna já?!?!?
AUUU ! tk strašně to bolí. Potlačuju ty pitomé vzlyky aby nepoznali, že se jim to povedlo, že mě srazili na kolena. Kdyby mi někdo pod obličej nastavil mísu, mohl by si z mých slz vytvořit soukromé akvárium pro mořské rybičky. Jen se všichni přiživujte na mé bolesti! Do toho, vyrvěte mi z těla i ty poslední zbytky srdce, možná to bude vysvobození! Možná ta bolest potom odejde a mě to bude všechno jedno. Ještě před rokem touhle dobou bych přesně věděla, jak s tou bolestí zatočit, jak se jí zbavit. Jeden čistý řez, všechno je odplavenou vinou fizické bolesti, která přehluší všechno ostatní. Odplaveno vědomím, že o tom co cítím, si rozhoduju sama. Ale teď už nemůžu, vím že nesmím. Protože kdybych to znovu udělala, znovu bych skončila v tom prokletém kruhu, ze kterého není úniku. Ale ta myšlenka na odpoutání se od reality je tak lákavá... Ne! Nesmím... Už kůli sobě, kvůli nim. Kvůli svému tělu, které si to nezaslouží. Mohlo by být krásné a obdivované, nezaslouží si, abych ho takhle zohyzdila.
Hlava mi třeští, možná už to všechno odchází pryč... tohle mi strašně pomohlo, ale nejsem si jistá, jetsli je to dobře. Možná jsem to v sobě mohla podusit a nepoddávat se tomu. Možná by to tak bylo lepší, ale teď zrovna - tady a v tuhle chvíli - je mi jedno, co je lepší a co horší. Důležité je jenom to, co je zrovna výhodné a jednodušší... Ale i tak musím zapomenout na tu nejjednodušší cestu.
Uložím pro případy nouze a pokusím se zapomenout... zapomenout na tu strašnou bolest.
<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 15. prosince 2009 v 7:08 | Reagovat

Eh... Co k tomu dodat? Teda Sasí... Ať se stalo nebo děje cokoliv - nezávidím ti to. A doufám, že se to brzo spraví...;)

2 Schemozzle! Schemozzle! | Web | 17. prosince 2009 v 20:19 | Reagovat

Krása, krása :P Mám dojem, že jsem ti jí už dříve chválila x) Je to, přesně takové, jak popisuješ- naštvané, zničené a rozbité..! Takové, jak to dokáže napsat jen opravdu málo lidí ke kterým patříš i ty! Je to úžasné!

3 Kaku Kaku | Web | 21. prosince 2009 v 20:06 | Reagovat

Nádherný... smutný... perfektně se to hodí k mýmu momentálnímu rozpoložení. Strašně se mi líbí, jak jsi vystihla všechny ty emoce. I ve mně to vyvolalo emoce.
Opravdu nádhera...
A doufam, že už je to lepší, že už nemáš pocit, že jsi rozbitá. Fandim ti (docela divně to vyzní, ale.. to je jedno :D)!

4 Gabux Gabux | Web | 24. února 2012 v 18:32 | Reagovat

Perfektně to vystihuje výše zmíněné pocity ;) Píšeš skvěle! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama