Prosinec 2009

Heč, heč, heč

28. prosince 2009 v 18:57 Popelnice
Takhle krásný obrázek vám ještě nikdy nikdo nenakreslil, co? Hahá, záviďte mi XD
Obrázek jsem dostala od KaThey
Na tu novou přezdívky si už začínám zvykat XD
Mám ho za to, že jsem správně uhodla, kdo je na obrázku, který nakreslila (Katk@ vážně hezky kreslí, jestli jste se ještě na některý z obrázků nekoukli, děláte chybu!). Teda, on oto nebylo úplně takhle, ale nebudu vás tím zatěžovat. Tady je ten obrázek za odměnu:

Pěkný, že?

S tikotem

27. prosince 2009 v 17:55 Básničky
Jeden nudný večer, kdy jsem nemohla usnout, čuměla jsem vzteky do stropu a poslouchala jsem tikání hodin (který mě strašně štvalo). A tehdy vzniklo tohle cosi. Prý je to pěkný, povídala spolužačka, snad se to bude líbit i vám x)

xoxo
Sasanka

P.S. NTD bude ještě o prázdninách, vážně! XD

http://img5.rajce.idnes.cz/d0504/2/2050/2050595_cba63c05787cef129688d070f9134ea6/images/hodiny_na_vezi.jpg

Jsem Barbie (pravá od Matella)!

25. prosince 2009 v 14:09 Popelnice
Ano, už je to tak. Nemá cenu se tomu dál bránit, dolehlo to na mě jako těžký padající strop (To mi připomnělo jednu fakt dost dobrou hádanku. Je to velké, bílé a když to spadne na hlavu, strašně to bolí, co je to? Odpověď je překvapivě strop).
Pár lidí už na mou adresu vyřklo tu ohyzdnou a nepřístupnou nadávku - totiž, že jsem Barbie.
No a co?
tak jsem...
A je mi to upřímně jedno!
Spíš jsem na to hrdá!
Tak!!!
COpak je něco špatného na tom, že MILUJU fialovou a mám ráda růžovou barvu? Že se ráda hezky oblíkám a řeším co mám na sobě? Je něco špatného na tom, že se chci líbit? Že se maluju i když jdu jenom do obchodu pro housky? Je špatně, že se pravidelně každou chvilku chodím kontrolovat na záchod, jak vypadám? A že hysterčím, když tam není zrcadlo???
Je špatné, že strašně nahlas ječím, když se něčeho leknu? Je špatné, že trpím hroznou fóbií z pavouků, vos, včel a sršňů? A vůbec ze všech zvířat, co mají víc než čtyři nohy?
Není to špatné!
Nechte mě žít si ve svém dokonalém, růžovo-fialovém, vymóděném světě vysokých podpadků, nákupních horeček a lesků na rty! Mě se tam líbí...

Šťastný a veselý XD

23. prosince 2009 v 20:02
Všem vám přeju ty nejůžasnější, nejdokonalejší a nejbombovější Vánoce!! Mějte se krásně, užijte si dárky, pozor ať vám nezaskočí kost z kapra a dejte si trochu bramborovýho salátu i za mě. Prostě se mějte famfárově XD


Když se zamiluje kůůůůůň XD

21. prosince 2009 v 22:55 Popelnice
Vážení a milí, drazí moji spoluobčané!
Ráda bych vám sdělila pro vás možná trošku znepokojující zprávu. Jsem zamilovaná (ano, opět...) a hlava mi lítá v oblacích, proto nemám vůbec žádnou náladu na psaní. Navíc teď o prázdninách trávím každou volnou chvilku s panem úžasným (jak ho jednou nazvala ŠQáťuš), protože během dnů povinné školní docházky se vrací domů nejdříve v pět a potom už na sebe nemáme čas (protože dokonce ani nebydlí ve stejném městě jako já, no není to k vzteku?).
Tak mi držte palce, ať to nedopadne nijak katastrofálně (napříkladjako posledně), protože spolu ještě musíme přežít pokračovací taneční a to by tak trochu nešlo, kdybychom se spolu ještě do té doby stihli rozejít :D:D
Šááálalááála, Když se zamiluje kůůůň, koňskou láááskoooou. Zpívejte píííísničku, pro jeho klisničkuuu, nechte ho... Hnít? Pít? Výt???? Sarka, co je tam za slovo???
Dobrá, už toho příšernýho zpěvu nechám, jinak vám všem upadnou uši (a to mě ani neslyšíte - považte, kdybych vám začala takhle hulákat do ksichtu...Fíha, to bych rychle pročistila přelidněnou populaci)...
Mějte se tu s pánembohem!!!

xoxo
Sasanka

P.S. ale do konce prázdnin ještě dopíšu poslední kapitolu NTD, to SLIBUJU! Protože sem to už slíbila Káťušce mojí... A taky ještě epilog bych mohla o prázkách stihnout :D No ale to není tak jisté x) A pak už příjde nová kapitolovka (o které pořád mluvím a přitom mám sotva 4 kapitoly... omg, měla bych něco napsat) :D

32. Ta dvě praštěná zvířata, na kterých mi tolik záleží

21. prosince 2009 v 20:19 Napotřetí to dokážu!!!
Ehm, co říct? Stoprocentně předposlední kapitola, už mám vymyšlený zhruba konec, i když jak znám Lis, tak ještě něco vyvede a já to za ní v té poslední kapitole budu muset žehlit - jako obvykle.
Nechte si šmakovat, vážení a promiňte, že to trvalo tak dlouho. Příště to bude ještě delší x)
xoxo
Sasanka

Jednorázovky - rozcestník

15. prosince 2009 v 15:32 Jednorázovky

Originální povídky


2008
Čtyři roky stará věc o holce, která se užírá tím, že všichni zapomněli na její narozeniny. Ne, že bych to nazývala veledílem, ale je to tu. Nechutně trapný happy end. Na tenhle svůj počin nejsem nikterak hrdá.


2009
Místo, které dokáže každý náš sen vyplnit. Pozor, každý náš SEN! Nikoli přání...


2009
Žena stojící před těžkým životním rozhodnutím. Má si nechat dítě, které se narodí s těžkým postižením?2010
Práce do školy na tém Válka a já. Sledujeme život židovky od počátku druhé světové války. Příběh plný hladu, strádání a bezpráví. Příběh o tom, co všechno vám ještě můžou vzít, když už vám vzali všechno.


2012
Marvina opustila přítelkyně. Kvůli holce. A tak se Marvin rozhodne, že si tu dokonalou dívku sám postaví. Stačí jen najít ty správné součástky.


2012
Parta kamarádů se rozhodne strávit léto cestováním po Evropě, jenže hned první večer se jim porouchá auto. Zůstanou trčet uprostřed ničeho a navíc bez signálu. Co všechno se může stát v takové situaci, když se navíc přidá větší než malé množství alkoholu?


2012
Duchové přece neexistují... Nebo ano?


2012
Povídka do soutěže na mikulovatereza.blog.cz na téma Život v maringotce.


2012
Povídka do soutěže na mikulovatereza.blog.cz
Parodie na píseň Call Me Maybe od C. R. Jepsen.

2012
Romantika v srdci Francie.

Fan FictionFF ze světa Harryho Pottera, konkrétně z doby Pobertů. Navazuje na kapitolovku Napotřetí to dokážu!!!
Jak to dopadá, když se trochu zvrtne oslava famfrpálového vítězství.

Staňme se svědky pohovoru Brumbála a profesorky Trelawneyové. Rozhovoru, při kterém Sibyla vyřkla onu Věštbu o chlapci, který porazí Pána zla. Rozhovoru, který zaslechly nepovolané uši a to přineslo smrt Harryho rodičům. Ale ono to mohlo být všechno úplně jinak.


Klasická parodie na Stmívání. Emmett má trošku hlad a tak zakousne jednu malinkou bezbranou veverku. Jenže ta veverka předtím trochu požila, což Emmettka náležitě společensky unaví. Edward jezdí na koni, Esmé se stará o správnou zdravou výživu svůch dětí a Bella fňuká jako malá holka.

Jak by to dopadlo, kdyby se Edward na konci prvního dílu někde opozdil a nestihnul Bellu zachránit?


Pro Katniss byla sklizeň, ve které vybrali její sestru, katastrofou. Ne však pro každého.

Bláboly

Číst jen na vlastní nebezpečí. Omluvte mi mé výrazivo, ale jsou to sračky. Ani to nejsou povídky, je takový výkřiky do tmy. Možná by se daly označovat za drabble, ale rozhodně ani jedna nesplňuje limit max 100 slov. Většina z nich náleží do začátku mé psací kariéry a je jen jediný důvod, proč už nejsou všechny dávno smazané - nostalgie. No a taky možná odstrašující případ :)
O baletce, co už není baletkou. Napsáno v době, kdy to s mýma kyčlema nevypadalo zrovna růžově a myslela jsem si, že budu muset přestat tancovat

Něco s černou kočkou a mrtvou holčičkou. Kravina

Vypsání momentální nálady a myšlenkových pochodů. Byla jsem naštvaná na celej svět a potřebovala to někam ventilovat.

Nějakej kluk, co je znechucenej vlastním životem a vlastní rodinou. Být vámi, tak to nečtu.

Asi o... sebepoškozování? Těžko říct.

Nějaká psychicky narušená holka sedí na chodníku a strašně se lituje. A já jdu nejspíš zvracet :/

Parodie na bulvární časopisy. Fiktivní článek o tom, jak britské královně ukradli její palác.

It hurts

14. prosince 2009 v 21:00 Jednorázovky
Jednou, už je to nějaký ten týden zpátky, jsem byla vážně naštvaná, zničená, rozbitá... A tehdy sjem napsala tohle. Slova mi pod rukama plynula sama od sebe, nepřemýšlela jsem nad tím, co píšu. Je to tu sepsané přesně tak, jak jsem to cítila. Dneska jsem měla zase ten stejný pocit, že jsem rozbitá a proto možná nadešel čas, kdy bych měla tenhle článek zveřejnit... Jen trochu zmatené duševní pochody někoho, kdo má naprosto obyčejné problémy, ale neumí si s nimi poradit...

31. Nikdy neříkej koni, že je to kůň

10. prosince 2009 v 18:00 Napotřetí to dokážu!!!
Ráda bych vám oznámila, že tato kapitola je předposlední nebo před-předposlední. Akorát mám maneší problém - pořád jsem nevymyslela konec! Já snad na Bradavice schodím bombu a bdue to... Žádná práce, žádná námaha a dokonalý výsledek XD
EEEeeeHHHmmm, já radši mlčím a vy čtěte a čtěte a štěte x)
xoxo
Sasanka

P.S. nejde mi vložit perex obrázek x'( jsem smutná...

Mistr Čuang-c'

9. prosince 2009 v 21:34 Úvahy
Můj pan učitel na češtinu mě nemá rád. Nemá mě rád, protože umím hát líp na klavír než on, jsem hezčí, chytřejší, mluvím zřetelněji a plynuleji, zvládám vytvářet dlouhá souvětí a nebojím se s ním hádat, když mi něco příjde nespravedlivé. Pan učitel na češtinu si na mě zasedl. Můj pan učitel na češtinu, kterého nadevše zbožňuji (ale víc zbožňuju tu ironii) mi za domácí úkol zadal slohovku na téma "Co si o tom myslíš?" nebo tak nějak. Jde o to, že během čtení jednoho úryvku z literatury staré Číny jsem ho naprosto ignorovala a dkyž se mě zeptal, o čem to je, nebyla jsem schopná slova XD a protože jsem kvůli tomu debilnímu psaní nestihla dotvořit NTD, dám sem aspoň tohle jako takovou malou náplast (ale pozor, je to srašně INTELEKTUÁLNÍ, skoro to ani nejsem já)

http://files.taoismus.webnode.cz/200000011-242fb25298/Zhuangzi.jpg

Když Mistr Čuang měl umřít, jeho žáci se radili, jak ho pochovají. "K čemu to?" podivil se umírající. "Což není rakví nebe a zem, nejsou slunce a měsíc pohřební svíce, hvězdy drahokamy a veškerenstvo pohřebním průvodem?" Pravili žáci: "Bojíme se však vran a krkavců!" "Ach, proč jste tak straničtí?" řekl Mistr. "Jestli mne nezahrabete, posloužím vranám, jestli mne zahrabete, posloužím červům a mravencům."
- Tao, Texty staré Číny