Listopad 2009

29. Invaze Idiotů

27. listopadu 2009 v 15:35 Napotřetí to dokážu!!!
Je to tu! Scéna ze Snapeovy myslánky, kterou jste si mohli přečíst v pátém díle HP - ta kapitola měla název "Snapeova nejhorší vzpomínka"... Tak a teď by to chtělo něco málo formálnosti...
Dialogy v této kapitola patří téměř do slova a do písmene J. K. Rowlingové a já si na ně nenárokuji žádná autorská práva. Opravdu jsem se snažila změnit co se dalo, psát to hodně objektivně, doplňovat to myšlenkama Lis, ale nejsem si jistá... V podstatě jde o přepis děje, který J.K. napsala, z jiného pohledu.
Což ovšem neznamená, že teď všichni popadnete knížku se slovy "proč bych měla číst něco tak amatérského, když si to samé mohu přečíst v profesionální podobě." Naopak, znamená to, že si všichni povinně tuhle kapitolku tady přečtete a nikdo mě nebude s J.K. srovnávat - protože s ní se nemůže srovnávat NIKDO! XD

With me - písnička

20. listopadu 2009 v 20:00 Básničky
Njn, ta zamilovanost se musela někde projevit...28. Cože? NKÚ? A proč jste mě někdo neprobudil?

17. listopadu 2009 v 18:48 Napotřetí to dokážu!!!
Podle názvu už vám asi bude jasné, co se v téhle kapitole děje. Snad mi odpustíte, že jsem úplně přeskočila přibližně dva týdny v ději, aůe vůbec jsem nevěděla, o čem tam psát x) A taky nevím, co mám pořád psát do toho úvodu, takže končím x)

27. Za všechno může Barnabáš Hrozivý

13. listopadu 2009 v 19:45 Napotřetí to dokážu!!!
Velké dějové zvraty se v tomto díle odehrávají. Teče tu krev proudem, skřeti se mezi sebou soustavně vraždí a dokonce tu máme hon na vlkodlaky. Nechte se překvapit x)

Dlouho jsem nic nepsala, tak se zase ozývám!

12. listopadu 2009 v 21:55 Popelnice
Sice ne s ničím konkrétním, budete znovu muset přežít menší výlev mých pocitů, nálad, nápadů atd.
Takže _-_-_-_ :
  • Všimla jsem si, že pravidelně nejčastěji shlédnutým článkem je bůhví jak stará Vlastní charakteristika, co jsem jednou musela psát na sloh... V poměru oproti ostatním článkům je to třeba dvakrát i třikrát navštěvovanější. A já nechápu proč. Naprosto bych pochopila, kdyby lidé nejvíce klikali na ten nejnovější článek, nebo na nějaký s písničkou (kdyby si ji nedejbože chtěli zazpívat - já vím, zbytečný optimismus taky není nejlepší řešení). Ale proč zrovna slohovku? Že bych pravidelně měla tolik návštěvníků, kteří hoří touhou něco se o mě dovědět? A opravdu by se takových lidí našlo kolem 15 denně? To pochybuju... Napadlo mě jedno řešení, a sice to, že jsem se stala zásobárnou všech ulejváren. Je to jendoduché nacvakat do vyhledávače Vlastní charakteristika a čekat, že vám něco vyjede. Potom akorát upravit údaje, tak aby seděly a odevzdat to paní učitelce se zářivým úsměvem. I když nechápu, kdo by hledal na internetu slohoky - mě by to nenapadlo (ovšem mě nenapadá věcí...)
  • Jsem zamilovaná! Ehm, možná si někdo z vás pamatuje, jak jsem tohle tvrdila kdysi na konci minulého školního roku a potom jsem o týden později napsala o tom dotyčném, že je to neuvěřitelný hovado, debil, a já nevím co všechno ještě. Možná tohle dopadne stejně. Možná ne. Nevím, nechám se překvapit. Ale nenechám si tím už zase zkazit jedinou minutu svýho extrémně krátkýho a ušmudlanýho života! (právě promluvil někdo, kdo nemá v úmyslu svá slova dodržet)
  • Nejde mi psát. Vážně sjem se zasekla. Další kapitola NTD tam leží rozepsaná už asi týden, přesně vím, co se tam má stát, ale postavy se mnou nespolupracují. Sirius se nijak nehrne do toho, co jsem mu naložila a Lis - ta má v hlavě úplně vygumováno a i když jí pořád dokola opakuju, jak strašně miluje Remuse, staví si svoji hlavu a nechce poslouchat. Jenže na druhou stranu se taky k ničemu nemá a to značně komplikuje děj. Jestli budou dál takhle zlobit, asi jim oboum uložímj domácí vězení. A remusovi taky, za to, jakej je to suchar!
  • Mám rozepsanou novou kapitolovku. Bude se jmenovat Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo. O čem to bude? O jisté slečně se jménem Poppy O'Toole (nebude vám vadit, když to jméno nepočeštím? Ne? Vy jste zlata), která ve svých šestnácti letech poprvé nastupuje do Bradavic. Proč, to se dozvíte až v té povídce. No a protože je to holka, co si nenechá nic líbit, obrátí celou školu vzhůru nohama, všem klukům poplete hlavu a přitom bude pořád muset řešit svoje problémy. A vy budete mít to štěstí, že se vám naskytne možnost nahlédnout do jejího deníku, kde si všechno důležité zaznamenává (ale nesmíte to nikde vyžvanit, jinak by vás asi roztrhla jako hada - už já jsem jí slíbila, že to nikde nebuu roztrubovat). Každopádně jsem už u třetí kapitoly, která je dopsaná. Je fakt, že ty kapitoly jsou docela krátké, maximálně dvě stránky spíš míň. Hodlám ji začít zveřejňovat až skončím s NTD. Ačkoliv to nevypadá, už se blížíme k finiši. Ani nevíte, jak se mi bude s Lis těžko loučit, možná to i obrečím... Každopádně už jenom kvůli ní to zařídím tak, aby se do smrti měla co nejspokojeněji, takže čekejte Hepáč ve velkým stylu!
To jsem se zase rozepsala, co? No, mám tak nějak splněnou normu, že se každou chvíli ozvu a Ádié moji drazí!
xoxo
Sasanka

Oprava údajů

4. listopadu 2009 v 16:16 Popelnice
Tak jsem trošku upravila seznam spřátelených blogů. Vymazala jsem:
1. blogy, které už neexistují
2. blogy, jejihž autorky skončily svou činnost
3. blogy, které jsem přestala navštěvovat
4. blogy, jejihž autorky přestaly navštěvovat ten můj
Přičemž není možné 3 bez 4 a taky není možně aby platilo 3, když neplatí 4 nebo aby neplatilo 3, když platí 4... \Eeeeehm/ Radši už mlčim :)
Au Revoir x)
Sasanka

10. kapitola - Doma

3. listopadu 2009 v 15:53 (Ne)konečně (ne)živá
Ehm, pamatuje si někdo, co bylo v minulé kapitola? Ne? To mě nijak nepřekvapuje. Četl ji vůbec někdo? Ne? To mě taky nepřekvapuje. Já se vám nedivím, není to nic moc vtipnýho a dko má náladu číst si los-depresos story, kde prakticky v každym díle někdo umře... XD
Takže ve zkratce: minule se GiGi rozhodla, že navšítí svou maminku a podařilo se jí utéct Cullenovým. Když se s ní setkala, měla na chvilku chuť zakousnout se jí do krku, ale naštěstí tu touhu přemohla x) Fíííha, to zní jako kdyby to psal duševně labilní jedinec XD

Make you believe - písnička

1. listopadu 2009 v 13:53 Básničky
Áááá, první listopadový článek a rovnou taková sra*ka... no nic XD
Včera odpoledne, když byli naši někde v čoudu, mě na záchodě (inspirativní to místo) napadly dva pěkné verše v angličtině - konkrétně ty první dva. Začala jsem si dávat dohromady víc a víc až z toho nakonec vylezla jakási písnička. Za gramatické chyby neručím, určitě jich tam bude až až. Navíc netuším, jestli je sloveso hurt pravidelný nebo ne a jsem moc líná si to zjišťovat. Ten text jsem prolnula dvěma rozhovory, které mě k tomu napadly. Dole pod tím najdete i překlad, to pro případ, že by můj pokus a angličtinu dopadl opravdu velmi nesrozumitelně... x)
P.S. myslím, že všem dojde, o čem to je XD Už jenom ten obrázek mluví za všechno
xoxo
Sasanka

http://ll-images.veoh.com/thumb/w277/user-vampire-girl10117.gif