Nitky života (Glosa)

20. října 2009 v 20:54 |  Glosy
Zase jsem napsala jednu krátkou glosu. Nemohla sjem odolat, takové svinstvo by vůbec nemělo existovat! Pokud by si někdo (nějaký naprostý psychopat neradující se z vlastního života, či duševně narušená osoba, jenž chce přijít i o poslední zbytky rozumu) chtěl přečíst povídku v původním znění, může tak učinit ZDE, ovšem důrazně vám to nedoporučuji x)
Přemýšlím o tom, že se částečně vrátím ke glosám, jenom je z glosovacího blogu přesunu sem a udělám jim spešl rubriku (kolikátou? už aspoň sto padesátou)
Autorkou je: Kate_DafnaLežela na zemi. (ale tam to muselo studit) Její hnědé vlasy byli (!!!!) špinavé a slepené krví.Stejně jako její tělo (její tělo taky bylo slepené? to bych chtěla vidět).Věděla moc dobře že umírá,ale tak zoufale se snažila udržet si svůj život (statečná to dívčina).Trhal se nitka po nitce.Z pevného ocelového lana života se stalo jen klubko nití co se pomalu trhají (OMG, teď se nám slečna Kate snaží o básnická přirovnání).Natočila hlavu na stranu a slaná kapička sklouzla z očí.tečkamezeraMyslí jí probíhali vzpomínky.tečkamezeraChtěla ho ještě jednou vidět.tečkamezeraToho koho milovala.tečkamezeraBohužel už k tomu neměla možnost.tečkamezeraMilovala ho i když to byl aristokrat a patřil k těm zlým.(úspěch, máme tu souvětí, ačkoliv nikterak rozvinuté!)Chtěla mu to říct (coo?) jenže pak tam vtrhli oni (kdooo?) za vidinou toho (čárka) že najdou jeho.Nenašli.tečkamezeraByl pryč.tečkamezera (už zase ty dlouhé věty!)Proto se vybili na ní.tečkamezeraDalší slza spadla na podlahu. (Aby z toho už nebyla louže)Začala jí být zima. (Vole se divíš, když ji položíš na podlahu!)Její tvář teď byla bílá a kontrastovala s jejím černým oblečením a (černou) krví.Pohled se jí začal rozostřovat.Nejen díky slzám ale i tomu že jí život utíkal mezi prsty.V tom se otevřeli (tY dveře sakra!) dveře.Stál tam a vyděšeně se na to díval. (Vyděšeně se jenom tvářil, ve skutečnosti byl štěstím bez sebe, že se tý kravky zbaví) Měla pocit že se jí to jen zdá.On své pocity nikdy nedával najevo.Přiběhl k ní a klekl si na zem. (A narazil si kolena!)Evidentně mu bylo jedno že bude od krve. (Je to aristokrat, na nový šaty přece má!) Vzal jí do náruče a po jeho bledých tvářích mu stékali (Už je to tu zase... tY slzy) slzy.Nemohla tomu uvěřit.Chtěla natáhnout ruku a dotknout se jeho tváře. (To bych nedělala, mohla by chytnout lepru... nešahej na něj! Nešahej!! Vidíš, já ti to říkala)Ten pohyb byl příliš namáhaví (VIDÍTE TO? Tak to už je vrchol) .Přes to ho udělalo(a) (Jeden pohyb, to musel bejt hodně nadrženej).Chtěla se ujistit že tu opravdu je (nene, už včera to zabalil a emigroval do Sovětskýho svazu) .Dotkla se jeho jemné kůže.Opravdu to byl on (a kdo jinej? Santa claus? Myšák Mickey? Barack Obama???).Tiskl jí k sobě a snažil se jí uzdravit kouzly.
*Stáhne posuvník na straně o kousek dolů a když zjistí, že "povídka" má už jen několik řádků, málem si rozbije hlavu o strop v důsledku výskoku radostí*
" Draco..." Vydechla tiše.Upřel na ní své ocelově šedé oči. (Už jsem si tak nějak zvykla, že Kate strašně ráda dává důraz na oči... Draco je má ocelově šedé, Harry zase smaragdově zelené...)
" Teď nemluv.Musím tě uzdravit." řekl Draco a při tom si sednul na prdítko z Ptákovin
" Draco...já...umírám...už mi to...ne...nepomůže." Její ruka klesla dolů. (No ještě aby klesla nahoru, to by už fakt bylo moc)
" Ne...zachráním tě." Stál si tvrdohlavě za sví(!!!)m.Přes rty se jí mihl úsměv.
" Chci...chci abys věděl...že...že jsem tě milovala." Řekla mu to. (To? a já myslela, že spíš tamto)
" Emily...taky tě miluju.Nikdy jsem ti to neřekl."(Ale v momentě, kdy říkal "nikdy jsem ti to neřekl" už to vlastně neplatilo, protože už jí to řekl... Ne, nad tím se endá přemýšlet, mohla by mi z toho rupnout cévka v hlavě)Pohladil jí po tváři. (A taky dostal lepru)
" Neříkej to...si přeci...Mal...Malfoy.(ale hovno malfoy, Georg Bush je to)" Zakašlala. (zase dlouhý věty... panebože, do čeho jsem se to pustila?)Přivřela oči. (a zase)Chtělo se jí spát.
" Emily neumírej.Vydrž ještě...uzdravím tě." (Tady něco smrdí, samochvála to bude) Chytla ho za ruku.Stiskl jí a díval se na ní. (Zapomněla napsat ocelově šedýma očima) Opětovala jeho pohled dokud se její oči nezavřeli (tY oči se zavřelYYYY, kdo týhle holce dovolil vůbec ěnco psát? Ta by měla vrátit vysvědčení z pátý třídy) sami od sebe.Stisk jejích prstů na jeho ruce povolil (Jejích prstů na její ruce, jeho prstů na její ruce... Její ruce na jeho prstů... ).Ze rtů jí vytekl pramínek krve a s ním i její život.Draco Malfoy měl už jen tělo bez života (Draco taky umřel?) .Tělo ženy kterou miloval (Draco byl ŽENA?!?!?)

konec? Jupííííí (*naráží si hlavu od strop*)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kaku Kaku | Web | 23. října 2009 v 16:41 | Reagovat

Božeee :D:D:D To je... hrůza. :D:D Bz těch tvých glos se to nedá číst, zkoušela jsem to (ano, jsem psychopatka). Nechápu, jak někdo něco takovýho může napsat. Netvrdim, že píšu bůhvíjak, ale aspoň jsem už před pár lety pochopila, že dveře se otvíraly, ne otvíralI (a i to byl pro muj mozeček velkej výkon). No, bylo to poučné. :D:D:D

2 Lizz Lizz | Web | 24. října 2009 v 14:04 | Reagovat

Ehm co k tomu dodat? Jenom, ,že bez glos by to bylo asi nestravitelný...xDD mimochodem, Draco je holka?! TO by potom vysvětlovalo tu povídku, kdes psala, že by mohli mít dítě.. no jasný...xD proč mi t nikdo neřekl dřív?:D

3 AranisLea AranisLea | 13. května 2012 v 14:34 | Reagovat

Ták fajn, budu nesmrtelná, pokud dřív neumřu smíchy XD Kate by neměla vrátit vysvědčení, měla by si zopakovat základku, já už v první třídě pochopila, že za tečkama jsou mezery! Fakt, číst to bez glos by byla sebevražda a v důsledku lpění na životě se o to nepokusím :D

4 chudobka1970 chudobka1970 | Web | 16. dubna 2013 v 2:02 | Reagovat

To je divný, já si to přečetla na původním, zrušeném blogu a číst se to dalo 8-) Připomnělo mi to moje nástileté sny o princi na bílém koni:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama