Moje výhra je láska

20. října 2009 v 21:19 |  Glosy

Autorka: Kate_Dafna

O čem to je: Slash Harry/Draco... A něco s rukama a očima x)

Říkám já: Rádoby romantika, ze které se mi chce zvracet, tahle holka... to je rpo každýho glosaře zlatej ráj x) Bejt to o dvě stránky delší, asi bych neměla energii nato, číst to celé... ble a fujj
---***---


Klečí na špinavé zemi, šaty zmáčené krví a stále nemůže uvěřit, že vyhrál. Stalo se to před necelými 3 minutami a on stále nemůže uvěřit, že vyhrál. (tři minuty nejsou zas tak dlouhá doba... Dejte mu čas, on je trochu pomalejší) Jak tam tak klečel někdo mu položil ruku na rameno, zvedl hlavu byl to on, ten který mu dodával energii, ten který s ním byl v těžkých chvílích, ten kvůli kterému byl šťastný, ten který ho miloval a neopustil byl to Draco. (Kdyby se to rozsekalo do více vět, bylo by to dramatičtější... jinak samozřejmě nemám co vytknout)
"Draco já vyhrál......my vyhráli.Opravdu jsme vyhráli? Řekni, že ano prosím." zaprosil a upřel na Draca své smaragdové oči.A Draco, který neustále dychtil po bohatství mu ty oči vydloubnul... Chystá se je prodat na bleším trhu a trošku z toho vyrejžovat.
"Ano, Harry, vyhráli jsme, ale pro mně to není výhra já už svou výhru mám." odpověděl mu Draco a klekl si naproti němu. (to aby se mu ty oči lépe ďoubaly)
"Opravdu? A jaká je ta výhra?" zeptal se zvědavě Harry.
"Tvá něžná očka Harry, ani nevíš, jakou mají cenu. To bude nový auto, nový byt a možná zbyde i na paní z bordelu... Ňamka"
"Přece naše láska Harry. To je pro mně ta největší výhra" usmál se na něj Draco.
"Tak v tom s tebou souhlasím, protože bez tebe bych to nikdy nezvládl. No možná, že zvládl, ale ty jsi mi vlil do žil nový život, kvůli tobě sem měl pro co bojovat, kvůli tobě sem chtěl vyhrát, chtěl jsem...a vyhrál jsem a to jenom kvůli naší lásce Draco" řekl s vážností v hlase Harry. (Tedy, jak se mu povedlo říct tohle s vážností v hlase??? Já bych se asi neudržela a tlemila bych se jako naspíídovanej chechtací pytlíček)
"Děkuji ti za všechno Draco. Děkuji, že mně miluješ a děkuji, že jsi se mnou zůstal je to pro mně ten největší dar, který mi život mohl dát." Po těchto slovech Draca objal tak pevně jako by se bál, že odejde.(Nebo mu tím objímáním nenápadně přimáčkl ruce k tělu, aby se Draco tak snadno nedostal k jeho učním ďůlkům) Draco ho pohladil po hlavě a už už se chystal zaútočit na Harryho bulvy.
"Ne Harry to já dějuji tobě. Děkuji ti za svobodu co díky tobě mám, děkuji ti za to, že jsi mi ukázal tu správnou cestu, děkuji, že jsi mně neodmítl když sem ti řekl, že tě miluji a hlavně děkuji, že jsi přežil. Ty Harry si mé největší štěstí a byl bych moc rád kdyby to bylo na celý život." řekl mu se slzami v očích Draco. (Moment, neměl teď slzet Harry? Vypíchnutý oči musej docela bolet... )
"Draco? Ty mně snad žádáš o ruku?" zeptal se s nadějí v hlase Harry.
"Nikoliv, Harry, o oko"
"Ano, já Draco Malfoy žádám tebe Harry Jamesi Pottere o ruku." Na tato slova sáhl do kapsy a vytáhl malou krabičku. Když jí otevřel byl tam krásný prsten, Draco ho vyndal, vzal Harryho ruku a prstýnek mu navlíkl. Harry to celé sledoval jako ve snách. Byl hrozně rád, že to ještě mohl vidět, vždyť to bylo to poslední, co mu ještě život dopřál prohlédnout si.
"Draco, ty si mně chceš vážně vzít?" prostě se musel zeptat.
"Ano, Harry, vážně si tě chci vzít. Víš kdysi jsi mi řekl, že beze mě už nechceš být a kdybych zamřel ve válce nepřežil bys to. Já sem nezemřel a ty taky ne takže to znamená, že můžeme být spolu, ale mně to nestačí já chci aby nás brali jako rodinu jako milující se pár, aby každý věděl, že se máme rádi. Proto se tě ptám, vezmeš si mě?" upřel na Harryho své ocelově šedé oči. (tak proto tolik chce ty Harryho... Po smargdech je na trhu větší poptávka než po oceli... Už to chápu, jasně)
"Ano, Draco, vezmu si tě." usmál se na něj Harry již po několikáté za svůj život, pak se jejich rty spojily v krásném polibku.( Zvracím, musíte chvilku počkat, za minutku jsem zpátky a budu psát dál)
*** o 2 měsíce později *** se narodilo bejbátko. Ne? Tak ne, ne-wa-dí...
Když už všechny družičky stály na svých místech, vydal se na cestu Harry. Jeho černé vlasy trčely do vzduchu vlivem obrácené gravitace a smaragdové oči se válely o sto kilometrů dál na zaprášené tržnici (zářily štěstím). Na sobě měl bílý společenský hábit. Vypadal dobře bobře.
Za ním šel Ron s Hermionou, souhlasili s tím, že jim půjdou za svědky. Ron měl černý společenský hábit a Hermiona měla černé po kolena dlouhé šaty. Skoro jako na pohřbu. jenom tu nemáme žádnou mrtvolku... jaká škoda (Smrť nacismu!).
Došel k umívajícímu se Dracovi a postavil se vedle něj. (Však už bylo na čase aby se Draco taky jednou umyl... Tady jí odpustím i tu hrubku)
Kněz mohl začít, " Milí snoubenci a hosté, sešli jsme se dnes abychom spojili .... "
A dál už to znáte.
The End (Nemám slov... konečně...)
P.S. ještě, že to bylo tak krátký... Ufff


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 24. října 2009 v 13:55 | Reagovat

Sasanko co ti to nakukaly.. po dvou měsících mimčo?:D i když je fakt, že v případě HP a DM bych se tomu ani nedivila..xD

2 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 24. října 2009 v 17:13 | Reagovat

toe kravina toto  :D  :D  :D  :D  :D

3 Katk@ Katk@ | Web | 25. října 2009 v 20:00 | Reagovat

Umívající se Draco je nejlepší. :D

4 Marťa Marťa | Web | 13. března 2010 v 23:43 | Reagovat

To se absolutně nedá číst :D. Promiň, původní autorko :D. Kdyby ten děj nebyl tak stupidní, po gramatické stránce se to ale jakž takž dá.

5 wishero wishero | Web | 11. dubna 2010 v 15:27 | Reagovat

ERotická gay poviedka :D :D :D

6 Baka - chan Baka - chan | 12. ledna 2011 v 17:09 | Reagovat

Registrované partnerství?!?! O.0 xDDDDDDD

7 AranisLea AranisLea | 13. května 2012 v 15:17 | Reagovat

Lidi, očekávám metál. Já u toho JEDLA a NEZVRACELA! Bejt to o trošku delší, tak už to asi neudržim... Ale je to tak přeslazený, že si musim jít vyčistit zuby, jinak tam budu mít kazy.
Umívající se Draco je best, já myslela, že Draco je na vodu alergickej :D Aspoň podle filmovýho vzhledu... Ještě štěstí za glos, bez toho by se to číst nedalo (a já bych to jídlo neudržela!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama