Říjen 2009

26. To si děláš pr-... ču!

29. října 2009 v 19:14 Napotřetí to dokážu!!!
Mnou vymyšlené postavy mě přestaly poslouchat. Já jsem Lis vdechla život, beze mě by tu nebyla... A ona si pak začne dělat, co se jí zachce. Snažila jsem se, aby mě poslouchala, ale nedala si říct. Teď už je naprosto mimo mou kontrolu, takže pokdu máte nějké problémy s tím, co dělá, nadávejte jí a ne mě.
Thank you for all your support x)
xoxo, Sasanka
P.S. Moji otřesnou angličtinu moc nehorťte, ju?

Prázdniny X)

28. října 2009 v 15:42 Popelnice
Páni, jsou prádniny... konečně! Moje první středoškolské... Nemám sice naplánovanýho nic konkrétního ale hodlám si je užít. I kdybych je měla celý prospat, tak to považuju za úspěch... Ale pokud ten čurymrd nad náma nepřestane pořád něco vrtat do zdi, tak se asi neštvu a půjdu ho nějakým způsobem vyhodit z okna!!!!
Hmmm, s povídkama to vidím bledě. Nejde mi psát, ale slíbila jsem aspoň jednu kapču k NTD káťuši, tak to během prázdnin nějak dotluču. Navíc už pomalu začnu jednu novou u které vím zatím jen název a to je všechno...
A co budete dělat o prázdninách vy? NOoo, jen se pochlubte. A kdo z vás je má už od pondělí? (doporučuju nechlubit se tím, jinak za váma přijedu a rozbbiji vám obličejovou část hlavy x)

xoxo
Sasanka

Pondělí, úterý...

26. října 2009 v 21:40 Básničky
Taková malá ukázka z mého půlnočního díla, které jsem spáchala během pěti minut a tudíž ho nepovažuji za nic excelentního, ale stejnak se s ním pochlubím... Jenom abyste pochopili poslední dvojverší, pokusím se trochu osvětit situaci nezasvěceným. Vždycky v pátek jsem tak unavená ze školy a zároveň tak nadopovaná energií z toho, že je víkend, až mi z toho brutálně hrabe. A pokud jsou v jídelně kendlíky (zkomolenina od slova knedlíky), vždycky mi začne hrabat ještě víc. Takže jsme si s holkama už dělaly srandu, že do nich kuchařky něco přidávají, nějakou trávu či tak něco, jinak už není možný, abysme po nich byli tak vytlemený. Toť ode mě vše a přeji pěknou zábavu...


V pondělí půjdu a ukážu světu
krásu svou prodám, jak nejlépe svedu
V úterý pod okem temný stín skrývám
však nejsem jediná, jak se tak dívam
Ve středu v tanečních pletu si kroky
to může bavit snad jedině cvoky
Ve čtvrtek únavou padám už naznak
úsměvu na tváři nevidím náznak
V pátek si kendlíkem nadopnu žíly
předem na pondělí čerpám si síly

Tisíceré díky!!!!

26. října 2009 v 18:16 Popelnice
Jak určitě víte, nemám ve zvyku dávat sem statistiky návštěvnosti za každý týden, jako tomu u některých blogů bývá zvykem. Možná je to tím, že si na tom čísle nijak nezakládám a víc mi záleží na vašich názorech, komentářích a připomínkách, ale tenhle týden to sem prostě musím dát. Návštěvnost tohoto blogu totiž poprvé za téměř rok a půl jeho existence překročila 200 lidí za týden!!!! Neuvěřitelné!!! Páni, kdybyste viděli, jak jsem se tvářila, když na mě to vysoké číslo kouklo z meilu :D Měli jsme zrovna extrémě nudnou hodinu IKT a já tak trochu nedělala zrovna to, co jsem měla... x)
Strašně moc chci poděkovat všem, kteří se ke mě přišli podívat a to nejenom tento rekordní týden, ale vůbec celkově. Hlaně teda Lizz, která mě zahrnula neuvěřitelným množstvím komentářů, ale taky Kaku, Muhehe, Katce a ostatním... Mám vás ráááááááda :-******

Navstevnost za minuly tyden (19.10. 2009 - 25.10. 2009) je:
Pondeli: 35
Utery: 46
Streda: 26
Ctvrtek: 32
Patek: 18
Sobota: 20
Nedele: 31

Celkem: 208

Děkuju moc :-*

xoxo
Sasanka

Více zveřejněných článků než je zdrávo aneb návrat ke glosám?

20. října 2009 v 21:26 Popelnice
No, podle mě jste si toho všimli, ale stejně to ještě jednou napíšu
Takže, někteří, kdo jste se mnou už dlouho, si možná ještě pamatujete dobu, kdy jsem strašně zatoužila po psaní glos a vrhla se do toho s velkou vervou, založila si na ně speciální blog... Zas tak dobře mi to nešlo, tak jsem od nich upustila... Ale dneska jsem objevila naprosto příšernou povídku a prostě jsem ji MUSELA oglosovat. A tak mě napadlo, že je možná škoda se glos vzdávat úplně, proto jsem to něco málo přesunula na tenhle blog do rubriky glosy. A možná časem ještě někdy něco přibyde... x)

Zkusím to znovu

20. října 2009 v 21:21 Glosy
Autorka: Kate_Dafna

O čem to je: hrozně depresivní povídka o dívce, která tak zoufale miluje HP, až z toho usne...

Říkám já: Blaf nad blafy... aspoň, že je to krátký... jinak bych blinkala...

Moje výhra je láska

20. října 2009 v 21:19 Glosy

Autorka: Kate_Dafna

O čem to je: Slash Harry/Draco... A něco s rukama a očima x)

Říkám já: Rádoby romantika, ze které se mi chce zvracet, tahle holka... to je rpo každýho glosaře zlatej ráj x) Bejt to o dvě stránky delší, asi bych neměla energii nato, číst to celé... ble a fujj
---***---

Vánoce

20. října 2009 v 21:18 Glosy
Autorka: Bella

O čem to je: Povídka psaná z pohledu Edwarda zachycující Vánoce u Cullenů (Bella už je upírka).

Říkám já: Tahle povídka není svým způsobem zas tak špatná. Náhodou je i docela čtivá, ale občas se tam vyskytují takové absurdní skutečnosti, že to na mě přímo křičelo "honem, oglosuj mě, no tak". Takže nechci tuhle autorku urazit, její dílo není za stak hrozné jako v případě kikikio.

Splněná přání

20. října 2009 v 21:17 Glosy
Autorka: kikikio

O čem to je: Jó, to kdybych věděla x). Ale podle mě jde o to, kterak se Lily a James dali dohromady, jenom je to zabalená do sladkého snění okolo vánočních svátků (Vida, i to nejhorší dílo se dá krásně popsat)

Říkám já: Moje první glosa. uznávám, že zesměšnit tuhle autorku asi není zas tak těžké a vyžaduje to naprosté minimum talentu, ale řekla jsem si, že začnu s něčím jednodušším.

Nitky života (Glosa)

20. října 2009 v 20:54 Glosy
Zase jsem napsala jednu krátkou glosu. Nemohla sjem odolat, takové svinstvo by vůbec nemělo existovat! Pokud by si někdo (nějaký naprostý psychopat neradující se z vlastního života, či duševně narušená osoba, jenž chce přijít i o poslední zbytky rozumu) chtěl přečíst povídku v původním znění, může tak učinit ZDE, ovšem důrazně vám to nedoporučuji x)
Přemýšlím o tom, že se částečně vrátím ke glosám, jenom je z glosovacího blogu přesunu sem a udělám jim spešl rubriku (kolikátou? už aspoň sto padesátou)
Autorkou je: Kate_Dafna