Dotazník od Kaku

16. srpna 2009 v 15:51 |  Řetězáky
Tohle jsem ukradla Kaku, ale nemám z toho ani trochu černé svědomí, protože ona to taky ukradla, jakési kiqi x) Psala jsem to na ikskrát, je to mrtěěěěě dlouhý. x) Jen pro otrlejší povahy x)

· Křestní jméno?: Ivetka... poslední dobou mám ráda tuhle zdrobnělinu
· Druhé jméno?: Katharína Muhehe a taky Chuck Norris.
· Příjmení: Svoje příjmění na tomhle blogu zásadně nezveřejňuju
· Máš nějakou přezdívku?: Sasanka, ale tu jsem si dala sama. Jinak děcka mi říkají I.K. podle iniciálů a potom používají různé zkomoleniny mého jména a příjmení.
· BAF: lek x)
· Pohlaví?: jó, tak to po mě nechtějte... musela bych se někoho zeptat =D
· Kdy slavíš narozeniny?: v šestý den čtvrtého měsíce roku (pro ty pomalejší 6.4.)
· Znamení?: Beran
· Kde bydlíš?: A to tady taky zásadně neříkám, prozradím jen, že je to takové menší město v severních čechách
· Máš přítele/přítelkyni?: Nemám a nejspíš ani nechci
· Jak se jmenuje?: Karel Novák vole...
· Už jsi někdy byl/a zamilovaný/á a momentálně?: Já jsem zamilovaná pořád. Teď taky, i kdž poslední měsíc a půl jsem zamilovaná nebyla. A chybělo mi to (nemyslím to jako TO, ale ta zamilovanost... co vás hnedka nenapadá)
· Nejoblíbenější barva?: Žlutá!!! Nejlepší barva ze všech. A potom mám ráda fialovou, růžovou (ten odstín hot pink), zelenou, černou a vlastně všechny...

· Máš piercing? Jestli jo, kde a jestli ne, chceš?: Nemám, líbí se mi v bradě, ale nechci ho tam mít
· Máš tetování? Jestli jo, kde a jestli ne, chceš?: Já bych strašně moc chtěla mít malou berušku vytetovanou na lopatce nebo na rameni. V životní velikosti a barevnou... To by moc bolet nemuselo a to odstranění až mi bude padesát by tky nemuselo bejt moc bolestivý, ne?
· Kde nejraději nakupuješ?:Ráda se prohrabávám oblečením v New Yorkeru a Takku, ale nakupuju zásadně u ťamanů. Protože kdybych se měla oblíkat značkově, tak brzo zkrachuju.
· Barva očí?: Temně čokoládově hnědá.... Ne, to zase ne, ale zní to tak pěkně poeticky x) Prostě obyčejná hnědá bez jakýchkoliv příměsí jiné barvy.
· Barva vlasů?: Teď taková vyblitě hnědá, ale už za DVA DNY bych mophla mít červenou nebo mírně nazrzlou. Pokud to chytne.
· Jak jsou dlouhé?: Docela dost. Skoro do půl zad, ale chtěla bych je mít ještě o něco delší. Tak o patnáct ccentimetrů.
· Bereš drogy?: Napíšu to sem, přečte si to někdo ze sociálky a příjdou na mě. To tak!
· Kouříš?: Ne, protože to co? Smrdí!
· Jestli jo, jakou značku?: XX
· Jaký styl hudby posloucháš?: Mě nejde o styl, ale o tu jednu určitou písničku. Buď se mi líbí a nebo se mi nelíbí. A neřeším jestli je Hiphopová nebo Metalová. Ale ten klasický nenáročný Rock bikdy nezklame.
· Jak se jmenují tvoji nejlepší kamarádi/kamarádky: Ty největší jsou tří a je to moe milovaná Ankolka, ŠQáťušQá a ŠniQitQá!!! Potom mám docela dost takových těch kamarádů do pohody, na které se nemůžu spolehnout ale ráda se s nima zasměju.
· Jakou značku kosmetiky používáš?: Nejvíc asi věci od Avonu. Mamča je Avon Lady, takže máme na všem ještě slevu a už je to prostě ozkoušené.
· Jaká je značka tvého šamponu?: Avon x) Překvapivě
· Nakupuješ rád/a?: Strašně. Kdyby mi někdo dal do ruky deset tisíc a řekl, že mám jeden na to, abych to utratila za oblečení, tak bych nemusela chodit ani do žádnýho drahýho krámu. Byla bych schopná roztočit tu sumu na tržnici x)
· Tvoje nejoblíbenější zvířátka?: Kočičkyyy x)
· Nejoblíbenější jídlo: Těžko říct, já nejsem nijak moc vybíravá
· Vypadáš jako nějaká slavná osobnost?: Babička tvrdí, že sem podobná Alici Bendový. Což je pitomost. A když jsem ještě měla tu hrncoidní ofinu, tak mi někdo řekl, že vypadám jako ta z mumie. Víte která, ta s tou ofinou x)
· Připadáš si sam/a sobě atraktivní?: Někdy mám takový slabý chvilky, kdy si říkám "Holka, dneska jsi fakt sexy"... ale to se stává málokdy...
· Spíš na zádech, na břichu nebo na boku?: Na boku s mírně pokrčenými koleny, jednou rukou pod polštářem a druhou u obličeje. Jinak neusnu
· Spíš s plyšáky?: Jo, pár jich tam mám, ale ráno je najdu vždycky pod postelí, za postelí, vedle postele...
· Spíš s rozsvícenou lampičkou?: Ne, to bych neusla
· Tvoje nejoblíbenější knížka?: Jukněte do menu, najdete tam na to rubriku (sakra, jak se vlastně jmenuje? hmmm, nemůžu si vzpomenout)
· Nejoblíbenější film?: Madagaskar, pokud to má být jenom jeden x)
· Nejoblíbenější seriál?: Asi žádnej x) Ale často koukám na Ordinačku... pokud není nikdo na ICQ
· Značka tvého parfému?: Mám jich víc... Fire Me Up (Avon), Be... Spontanous (Avon), Summer White (Avon) a potom jakousi neidentifikovatelnou značku s vůní vlčího máku )ale normálně stojí kolem tisícovky, takže to není žádnej šunt, jenom to není nijak známá značka, asi...)
· Tvůj nejoblíbenější nápoj?: Stoprocentní ovocný džusy x)
· Jaké auto by jsi chtěl/a mít?: Nechala jsem se inspirovat Alicí Cullen a přála bych si nějký pěkný žlutý sportovní kabriolet
· Jsem vtipný/á nebo divný/á?: Já? Já jsem tak divná, až jsem vtipná
· Vyznáváš nějaké náboženství?: Stoprocentní Salašista. Že to neznáte? Tak mi zavolejte a já vám to vysvětlím.
· Modlíš se?: Ani ne, pokud neříkám věci jako "Svatá Panenko Podprsenská" nebo "U Budhovy Podprsenky"
· Jseš pravák/vačka nebo levák/vačka?: Já su vačka... né, fór. Pravačka. Já a levá? To by to dopadlo x)
· Nejoblíbenější klučičí jméno: David je pěkný. Kdyby to byl můj kámoš, tak bych mu říkala Dejve x)
· A holčičí?: Emma, ale se dvěma m. S jedním je to ta čítanková co má mámu a mele maso x)
· Seš šťastná?: Snažím se být, a víceméně úspěšně
· Pokoušel/a ses někdy o sebevraždu?: Radši bez komentáře, ano?
· Existuje někdo, koho nesnášíš?: Pár lidí, ale psát to sem nebudu nebo si to přečtou a zmydlej mě
· Máš sourozence?: Jednoho bratra, blonďatého, deset let. A jedno dvojče zapřené, věk šestnáct let. (Nevšímejte si toho, že je starší o jeden rok.)
· Jméno, věk?: Hmmm, už jsem to napsala do předchozí otázky. Ale jména ne takže Tomáš a Lenka, zvaná Lizzie
· Chodí s někým?:Kdo, brácha? Snad ne. A Lizz do toho šťourat nebudu
· Jaké se učíš jazyky?: Ve škole mám Angličtinu. Jsem v ní dost dobrá. I think i speak almost ehm... Plynule? to se musím doučit. Potom jsem jeden rok dělala fráninu, ale moc toho zatím neumím. Vlastně téměř nic x) A teď mě čekají čtyři roky němčiny. Německy umím číct šajze, ale neumím to napsat x)
· Čím bys chtěla být?: Já bych chtěla dělat korekturu knížek, do toho překládat bestsellery jako Stmívání nebo Hp. A po večerech bych pracovala na své vlastní kníce. Dobrý, ne?
· Jakou slavnou osobností by jsi chtěl/a být?: Asi žádnou, fakt... Nebavilo by mě to. Ale kdybych fakt musela bejt, tak JKR. Protože je slvaná, všichni znají její jméno, ale neotravuje ji žádnej bulvár, protože pro něj není zajímavá.
· Tancuješ rád/a?: Strašně. Neodovedu si představit, co bych dělala. Kdybych tancovat nemohla.
· Tvůj nejoblíbenější předmět?: Angličtina.
· Kdo tě spolehlivě rozesměje?: Každej, já se směju všemu a všem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
· Chtěl/a bys jít na výšku?: Co mi zbývá? Až vylezu ze střední, tak nebudu nic, protože jdu na jakejsi druh gymplu, co není tak úplně gympl. mohla bych jít makat k pásu x)
· Jestli jo, tak jaký obor bys chtěl/a studovat?: literaturu, nebo něco s jazykama. Takže Anglickou literaturu :D
· Jaký typ školy navštěvuješ?: Teď nic a po prázkách jdu na Jazykový lyceum
· Cítíš se dobře v tvojí třídě?: Stará třída mi bude chybět a té nové už se preventivně děsím...
· Máš řidičák?: Zatím ne, a jestli ho někdy budu mít, tak to bude masakr... tolik mrtvejch na silnici... :D:D
· Jak často se sprchuješ?: V léte skoro denně, v zimě skoro vůbec. Abychom si rozuměli, nejsem nečistotný prase, jneom se v zimě ráda naložím do horký vany x)
· Rozumíš si se svými rodiči?: Spíš jo... Jak v čem :D Ale naši jsou poměrně tolerantní tvorové, takže docela ano
· Lžeš jim často?: Prakticky vůbec. Nerada lžu, prostě se to nedělá. Stejně jako se mají dodržet sliby, tak se nemá lhát... V tomhle jsem děsně zásadová x)
· Seš poslušný/á a nebo protivný/á: Takový něco mezi
· Kdo to má v životě snadnější, holky nebo kluci?: Jak v čem... Každý pohlaví má svoje plusy i mínusy. Ale je tu jedna věc, ve které mají holky neuvěřitelnou výhodu. Nemlůžou čůrat ve stoje
· Už jsi někdy utekl/a z domu?: Párkrát jsem o tom přemýšlela, ale došlo mi, že tam venku by to bylo stokrát horší než doma
· Už jsi někdy zažil/a lásku přes internet?: Ne... Protože moje fo¨tky zatím nikoho nezaujaly a o moje názory se nikdo nezajímá x)
· Už jsi někdy viděl/a UFO?: Jistě, vždyť v češtině to znamená neidentifikovatelný létající objek... A takových se nám po třídě proháněly stovku x)
· Nejoblíbenější rostlina?: Miluju slunečnice a kopretiny...
· Proč?: Symbolizují jaro a léto, moje dvě nejoblíbenější roční období. A taky jsou pěkně barevný x)
· Jak bys popsal/a svůj pokoj?: Celkem velký, nudný, skříně polepené plakáty, protože na zeď je lepit nesmím... Pár cenťáků od mé postele další postel, na kteoru ulehává bratr... normálka · Začíná ti tenhle řetězák štvát?: Ne, protože ho píšu už napotřetí. Vždycky jneom po malých kouscích, aby mě nemohl začít nudit
· Nosíš brýle?: Většinou čočky, ale když mám třeba zarudlé oči, nebo když jsem celý den domas, tak si vezmu brýle...
· Věříš v černou magii?: Nevěřím v mafgii jako takovou
· Věříš na lásku na první pohled?: Já věřím v lásku na druhý pohled... na první to podle mě není možný
· Jakou barvu má tvůj zubní kartáček?: Růžovo bílou...
· Jak často si myješ zuby?: Neříká se náhodou čistit??? Dobrá, takže čistím dvakrát za den, vždy ráno a večer. Ale když si k obědu dopřeju něco, co nevoní zrovna vábně (viz třeba česnečka) tak si čistím zuby i v poledne...
· Jaké je tvoje nejoblíbenější jídlo?: Hele, na to jste se už ptali, neee?
· Jakou sladkost máš nejraději?: Snad všechny... ale teď zrovna držím "dietu" takže nemůžu mít ráda sladký...
· Používáš nějaký deodorant?: Jistěže, nejsem prase x)
· A jaký?: Radox x)
· Kdo je podle tebe nejhezčí holka na světě?: Každá je svým způsobem krásná, až na stokilovou máří Novotnou... je tlustá, určitě i blbá a ještě ke všemu má hnusný jméno (omlouvám se všem Mářím Novotným, nechtěla jsem vás urazit)
· A kluk?: opět platí to stejné jako v předchozíém bodě, až na to, že Máří Novotnou vyměníme za Tondu Novákovic.
· Máš momentálně nalakované nehty?: Ne, nehty si nelakuju... Nebavilo by mě pořád ten lak opravovat a oloupaný lak mi příjde jako ukazatel jakýsi neppečovávanosti... Rozumí mi vůbec někdo? :D
· Jestli jo, jakou barvou?: XXX
· Seš unavený/á?: Ani ne je 15:29... 30 :D
· Vadí ti když kluk brečí?: Kdyby k tomu měl hodně pádný důvod, tak je to lepší, než si hrát na drsně drsného machra...
· A viděla jsi nějakého, který brečel?: Můj malej bráška se nepočítá, co?
· Máš ráda Pizzu?: Miluju, nejradši mám Hawaj :D
· Jaká je tvoje nejoblíbenější skupina, zpěvák, zpěvačka?: Tak to bude na dlouho (pokud spěcháte, raději tuto otázku přeskočte). Avril Lavigne, Leona Lewis, Iva Fruhlingová, občas dokonce i Ewa Farna, Britney Spears a Lucka Vondráčková (ale to musím mít hodně divnou náladu). Ze zpěváků nikdo. A teď příjde to nejobsáhlejší. Skupiny... (*zhluboka se nadechuje*) Linkin Park, Paramore, Aloha From Hell, Muse, Flipyde, Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Stiff Dylans, \:niklbek:\ (neznalost správného psaní, omluvte mě) a spousta dalších, na jejihž jména si takhle z hlavy nevzpomene.
· Co nechápeš na opačném pohlaví?: Jejich způsob myšlení... Jedna velká záhada... Ale radši to nechci nikdy pochopit x)
· Na kolika polštářích spíš?: Jeden velkej, jeden malej a tuna plyšáků
· Kolik je hodin?: 15:35
· Na koho momentálně myslíš?: Kdyby jste se mě nezeptali, tak bych si na něj nevzpomněla, ale teď myslím na jednoho klučinu, který je odsud asi 200 km daleko a nejspíš na mě nemyslí =D fajní, ne?
· Co si myslíš o komerčních projektech?: Jak o kterých. Nejsem si tak úplně jistá, co tím chtěl básník říci.
· Máš moc změnit cokoliv na světě, co to bude?: (*sedí a přemýšlí*) Teď mě vážně nic nenapadá. Ale určitě bych vymyslela čokoládu, po který se hubne!
· Můžeš vrátit čas, do jaké doby by to bylo?: Nevracela bych se. A víte proč? Představte si, že bych se vrátila o tejden zpátky abych napravila nějakou pitomost. Jenže pak bych si řekla "když už jsem tady, tak se vrátím ještě o kousek" a vrátila bych s třeba o rok, kde bych taky něco napravila. A tak by to pokračovalo až do doby, kdy jsem se narodila. A pak bych se třeba rozhodla se vůbec nenarodit... prostě ne, vracet se nechci!
· Tvůj nejšťastnější den v životě?: Šťastných dnů bylo tolik, že nejde vybrat ten nejšťastnější. Ale celkově za velmi !VeLmI! šťastný můžeme považovat celý první týden v srpnu.
· Kolik hodin denně, trávíš u počítače?: Jak kdy. Někdy pět hodin, někdy jenom pět minut
· U televize?: Fakt jenom minimum času. Akorát tak na zkouknutí jednoho filmu nebo jednoho dílu seriálu.
· Jsi nejradši doma?: Jak za jakých okolností. Třeba výkendy si pravidelně užívám doma, ale když jsou třeba prázdniny, tak mi to tam začne lízt na mozek a jsem radši venku. klidně sama, jenom ne mezi těma stěnama =D
· Tvůj názor na politiku?: Všichni jsou to tlustý prasata, bez nich by nám bylo líp :D
· Tvůj názor na války?: Zabila bych každýho, kdo si slovo válka jenom pomyslí!!! Vypoutala bych válku proti válkám!!!
· Vidíš přecházet slepou babičku přes cestu, kde není přechod, co uděláš?: Nikdy jsem nikoho takovýho neviděla, tak těžko říct. A já bych si jí stejně nevšimla, protože bych koukala buď pod nohy, nebo na nebe...
· Seznamuješ se rád/a s novými lidmi?: Když mě třeba nějaká kámoška představí další svý kámošce, tak proč ne. Nebo třeba na táboře. Na místech, kde se očekává, že se budu seznamovat. Ale abych se spontánně seznámila s někým, koho vůbec neznám, to není můj styl...
· Citát, kterým se řídíš: Chtěla bych nějaký takový mít... Ale mám na to moc slabou vůli
· Co si myslíš o tomhle řetězáku: Je celkem fajn, ten do ho vymýšlel, musel bejt magor. Ale možná trošku delší x)
· Co půjdeš dělat až ho dopíšeš?: hmm, těžko říct...
· A co jsi dělal/a pedtím?: Poslouchala jsem maminčiny hystorky na téma "jak jsem si to užila na dovolený"
· Která písnička vystihuje tvůj momentální pocit?: Existuje nějaká, co by se jmenovala "I don!t think about anythin" nebo třeb "No Idea"? jetsli jo, tak přesně tahle
· Chceš už, aby tenhle řetězák skončil?: Už se na ten konec docela i těším x)
· Na kterou otázku se ti odpovídalo nejlépe?: Sakra, jak si to mám pamatovat? Asi na oblíbené barvy a taky kolik je hodin...
· A na kterou nejhůř?: Na tu věc, kteoru bych změnila, kdybych měla tu moc
· Jsem zlatá rybka, když mě pustíš, splním ti tři přání: Přeju si, aby v reálném světě neexistovaly vzdálenosti a všechno bylo v jednom bodu. Nějakýma časoprostorovýma smyčkama to zařiď! Pak chci mít mnohem souměrnější obličej, který by zahrnoval i špičatější bradu, větší oči, menší nos, mnohem méně pupínků, dělší řasy, měnší tváře a dvě obočí (v současné době mám jedno velké přes celé čelo a pravidelně ho musím krotit křovinořezem). A taky bych si přála vidět!!!
· Stýstká se ti po někom?: Sakra, už jsem skoro zapomněla, že na něj myslím. Kdyby tady ta otázka nebyla, tak by se mi stýskat nezačlo. Kurňa
· Tvoje barva pokojíčku: Dvě stěny béžový a jedna zelinkavá.
· PRO KLUKY: Can you hear me boys, don´t wait till tomorrow, can you hear me boys, let me see you let me hear you... (Aloha from hell)
· PRO HOLKY: Big girls don´t cry! (jiná písnička mě nenapadla... Fergie)
· Kdo má pokračovat?: Každej, kdo si to přečte. Jo, i TY! :D ne, opět blbej fór. Jestli někdo chce, tak ať si to klidně vezme :D:D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kaku Kaku | Web | 17. srpna 2009 v 13:30 | Reagovat

Seš dobrá, že sis to taky udělala. Ke konci, pravda, už jsem z toho byla poněkud zoufalá, když jsem to vyplňovala. :D
Super odpovědi, člověk se z takových dotazníků toho hodně dozví. :)

2 Adrianga Adrianga | Web | 17. srpna 2009 v 17:51 | Reagovat

docela jsem se nasmála :D nechceš sprátelit?

3 Emdí Emdí | Web | 19. srpna 2009 v 18:50 | Reagovat

Ahoj AFFS
u mě je SONP-z-TS
můžeš se zapojit:-)
Emdí

4 Lizz Lizz | Web | 20. srpna 2009 v 16:59 | Reagovat

Eh j já vím.. já je jednogho dne opravim...xD ehm možná:D no díky no:D madam s černemja bulvama? vim, ale nepovim :P:D jj zívání je nakažlivý i přes obrazovku (zííív - do háje:D) jinak zajímavej řetězák:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama