Řetězák od Angee

10. června 2009 v 15:59 |  Řetězáky
Řetězák od Angee. Je o blogu a všem okolo toho x)

Máš blog? Jak dlouho? Na jak dlouho? Na jaké téma? Kolik jich máš celkem?
Neee, vůbec žádý blog nemááám :D Takže tenhle blog funguje už od března 2008. Téma je snad jasné - prvotní zájem byl jen přidávat povídky, později jsem přešla i na básničky, obrázky... Prostě všechno co vytvořím a nechci to necht v šuplíku. Dohromady mám teď dva funkční blogy. Ten druhý najdete na adrese memento-morte.blog.cz. Dřív jsem jetšě měla dva, ale už dávno jsem je zrušila.

Máš SBéčka nebo oblíbené stránky?
Samozřejmě mám spoustu oblíbených stránek, kam chodím pravidelně. Taky vedu cosi jako SB, ale jejich povinností není "obáhat" ani číst si všechno... všechno jsou to lidi, kterým se líbí moje povídky a jejihž stránky bych navštěvolala tak jako tak.

Jaké stránky navštěvuješ na internetu nejvíc?
Blog.cz, ujdeto.cz, spoluzaci.cz, liter.cz, ourstories.ic.cz, stmivani.eu a pak samozřejmě moja milované spřátelené blogy, kam se orpavdu snažím hodit denně

Znáš hodně lidí (kolik), co mají blog (nebo něco podobného)?
Osobně jenom dva lidi. Spolužačku, která blog založila nedávno a odmítla mi dát adresu, protože tam prý ještě nic nemá a sestřenku (giraf-fe.blog.cz)


Dáváš si na blog i svoje fotky a soukromé věci?
Osoním údajům se snažím vyhýbat, přece jen je internet zákeřnej. Fotku jsem veřejnila jednu, kde sedím zády k foťáku a sjem tam soplu s dalšíma šesti lidma.

Měníš si na blogu hodně často design? Máš design vlastní výroby? Obohacuješ články o obrázky?
Tenhle design je tu už řadu měsíců. Vyrobila mi ho moje milovaná Zubatka (odkaz v SB). Teď čekám, až jedna moooc šikovná slečna dodělá k mému designu avatary a bude se měnit. Sama jsem si layout nikdy nedělala, protože já a technika, to nejde moc dobře dohromady. Obrázky k článkům vkládám jen občas. K jednotlivým povídkám totiž patří určité avatary, takže obrázky jsou většinou jen u básniček.

Kdo z tvých přátel, rodiny ví o tvém blogu?
Z přátel se o něm může dozvědět prakticky každý, protože jeho adrsu mám na spolužácích. Z rodiny o něm také vědí, ale mají zakázáno cokoliv si číst, odkud nevydám knížku.

Podle čeho jsi volila adresu? Proč zrovna na blog.cz?
Adrsu jsem tak trochu šlohla :) První povídkářský blog se sketrým jsem se setkala měl totiž adresu povidky-sro.blog.cz ... Dneska už bohužel není činný, ale já ty povídky měla moc ráda. Proto zrovna povidky-inc (pro ty nechápavé... inc a sro je totžná zkratka, kaorát ta první je anglická a ta druhá česká).
A proč blog? Protože je naprosto jednoduchý, člověk nemusí prakticky nic umět a ono se to samo nějak založí. Hlavně jsem dříve neměla zrovna potuchy o možnosti výběru.

Kolik času trávíš na blogu týdně, denně?
Když píšu povídku, tak je to na dlouho. Třeba dvě hodiny. Snažím se dávat blogu přiměřeně dlouhou dobu. Někdy jen zkouknu nové komentáře a zase se odhlásím, ale ten den se ještě znova řeba třikrát vracím a opět kontroluju, jestli nedošlo k nějaké změně (komentáře, ankety).

Máš TOPlist? Záleží ti hodně na tom číslíčku?
Mám, ale ten údaj, který mi vždy v pondělí příjde nepovažuju za životně důležitý. Teď mám běžnou návštěvnos od 100 do 150 lidí, a samozřejmě mě vždycky potěší, když to číslo o kousek vystoupne.

Odpovídáš na komentáře? Píšeš reklamy?
Na komentáře odpovídám, pokud se v nich pisatel na něco ptá. Reklamy nepíšu, protože sama vím, že je vždycky bez povšimnutí ignoruju nebo rovnou mažu, takže to zjevně nemá moc cenu x)

Čteš blog.blog.cz?
Sem tam, když mě nějaký článek už názvem zaujme... Ale to je jenom vyjímečně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angee Angee | Web | 10. června 2009 v 20:21 | Reagovat

;-) zajímavé... na ten tvůj druhý blog jsem se nikdy nekoukala... máš to tam pěkný  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama