Opět se projevil Bellyin syndrom...

22. června 2009 v 14:24 |  Popelnice
Pokud jste viděli nebo četli jakýkoliv díl Stmívání, jistě víte, co oním Bellyiným syndromem myslím. Pro ty, kteří naprosto nemají páru o čem mluvím, přináším krátké vysvětlení. Dejme tomu, že jakkoliv je Bella krásná, všimavá a inteligentní, je naprosto, ale naprosto levá. A pro přiblížení ještě citát...
"Máš na mysli fakt, že nedokážeš přejít po rovném, stabilním povrchu, aniž by sis našla něco, oč zakopneš?" (Edward Cullen)
Takže si snad už dovedete představit, co ta záhadná nemoc koukající na vás z názvu vlastně je. A abych se dostala k mému problému.
Dneska byly v jídelně trés trés mňamka zapečený těstoviny a k nim kyselá okurka, kteoru mám hrozně ráda. Připadalo mi ovšem nevychované a hlavně trošku prasátkoidní, dlabat okurčičku rukama, proto jsem se jala nože a chystala se kousek ukrojit. A co se nestalo. Okurka mi pod nožem ujela, spadla z talíře na tác a polovinu všech těstovin my vysypala do klína, okdud jsem je musela vřetýnko po vřetýnku vracet zpět na tác (nikoliv na talíř) a to nemluvím o té podestýlce, kterou sem zanechala na zemi.
Myslíte si, že přece nejsem zas tak moc postižená? Že se tohle přece občas lidem stává? Omyl... Já vždycky musím mít něco extra a proto jsem při odnášení tácu tak trošku zakopla o vlastní nohy, přičemž mi příbor i žlíce odcestovaly do věčných lovišť. Přesněji řečeno, spadly z tácu. Kdyby aspoň spadly potichu, ale ony né - musely udělat kravál na celou jídelnu, takže se nyní nemusím obávat, že by si mě v tento krásný den jediný člověk, který byl ve stejné budově ve stejnou odbu jako já, nevšimnul. Zapůsobit umím skvěle.
Taky si občas připadáte jak nejpostiženější mimozemšťani ze všech postiženejch mimozemšťanů???

xoxo
Sasanka (levá a úplně teloidní - rozumějte, jsem tele)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaku Kaku | Web | 22. června 2009 v 17:31 | Reagovat

Jo jo, tak to znam. Tady máš muj příběh z KFC.
Byla jsem v KFC. V neděli. Lidí jak nasráno. Když se nám s kamarádkou podařilo najít místo, pěkně jsme se najedly, napily, pokecaly, zdrbly všechny okolo. Dojedly jsme. Na mně bylo, abych odnesla tác. Zvedla jsem se, přičemž jsem chtěla ukázat jednomu fešákovi, jak umim bejt elegantní. Pohodila jsem vlasama. Hrozilo, že mi z tácu popadaj všechny odpadky. Na poslední chvíli jsem je 30 cm nad zemí chytila. Přitom jsem se přerazila o vlastní nohy. Ustála jsem to, ale vypadalo to dost divně, jak jsem se tam tak kroutila. Všichni kolem mě dostlali výgeb. Já s nima. Celá rudá jsem odnesla tác a i s kámoškou zdrhla.
Ale je toho mnohem, mnohem víc. A věř, že to všechno nechceš vědět. [:tired:]

2 Ronny Ronny | Web | 23. června 2009 v 14:52 | Reagovat

Někdy mi připadá, že tímhle trpím také. Nádobí ze země sbírám pravidelně, mé okolí se tomu už ani nediví :)

3 LeNiCe LeNiCe | Web | 23. června 2009 v 15:06 | Reagovat

ale vždyť ty jsi už od  malička "vyjímečná"  :-D  :-)  :-P

4 Ginerva Potterová Ginerva Potterová | Web | 25. června 2009 v 21:44 | Reagovat

to máš ještě dobré ... aspoň se ti nepovedlo koupit si coca-colu, otevřít jí, postříkat tím vodotryskem z ní půlku lidí na nástupišti na autobusáku, pak tu flašku zavřít, odložit, utřít si ruce i tu flašku do jednoho jedinýho papírovýho kapesníčku (jistě, vždycky jich mám tisíce, ale když je potřebuju mám jen jeden) pak jít ten kapesníček vyhodit, mezitím vycapat tu sladkou blbost na zemi a pak celá olepená, sladká a ztrapněná dojet domů a zjistit že sem na tom nástupišti zapomněla to pití! to by nebylo nejhorší, jenže začalo pršet bylo 12 hodin, konzum zavřenej a klíče? na stole, takže čekám a čekám do půl čtvrtý v tom lijáku na někoho kdo příde a odemkne mi! hrůza

5 Angee Angee | Web | 26. června 2009 v 22:43 | Reagovat

heh, tk to určitě nejsi sama  :-D
mě se takový trapasy stávají furt, jsem na to zvykla už, už to ani neberu jako trapas, ale jako normální věc u mě  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama