Březen 2009

Opět jen tak blábolím (Aktualizováno 31.3)

30. března 2009 v 15:42 Popelnice
Opět nedůlěžité informace, jenom mě zaráží jedna věc, o kterou se chci podělit s každým, kdo dokáže tenhle blaf číst x)

Staronové SB (č. 7)

28. března 2009 v 18:53 Spřátelené blogy
http://svetpohladnic.sk/pohladnice/obrazky/i-love-you-stx034.jpg

Takže teď přicházím se Strao-novým spřátelením. Jedná se o moji kamarádku, se kterou se znám z lázní. je to prostě moje životní sluníčko, bez ní by to nešlo. Jsem strašně ráda, že ji mám... Ale, tyhle výlevy vás asi moc nezajímají, co?
Takže k věci. Dřív vystupovala pod přezdívkou Aňáček, ale protože už je to velká holka, nechává se teď na internetu oslovoval Anishka. Její blog je o všem možném, najdete tam slavné osobnosti, vtipy, obrázky všeho možného... blablabla... Asi před třičtvrtě rokem se na blog vykašlala (Promiň Ani, ale ono to tak je x)) a dlouho nepřidala žádný článek, teď je ale zpátky v plné síle, takže jsem její žádosti o spřátelení velice ráda vyhověla. Nedoporučuju vám na její blog chodit, já vám to PŘIKAZUJI. Protože zvýšit jí návštěvnost, to je to nejmenší co pro nic můžu udělat, po tom všem, co ona udělala pro mě.
Její blog najdete TADY

Řetězák od Aine

27. března 2009 v 14:49 Řetězáky
Řetězák jsem našla u Aine (odkaz v SB)... Takže se o mě možná něco nového dozvíte x) (i když většina už byla někdy zodpovězena v jiných řetězácích, které mě hrozně baví a asi ještě hodně dlouho na ně nezanevřu)
---


1. Tvé pravé jméno?

Iveta (naši se my pomstili... Víte, jak blbě vypadá písmenko I, které se vám zavěšené na řetízku houpe na krku?)

2. Město, ve kterém bydlíš.

Jaroměř (kousek od Hradce Králové - pro snažší hledání)

3. Kolik ti je let?

Tak já už napíšu patnáct, i když mi zbývá ještě deset dní

Prolog

26. března 2009 v 20:58 (Ne)konečně (ne)živá

Slibovala jsem to už dlouho, tak je to konečně tady x). Užijte si to, jak nejvíc můžete, i když možná budete zklamaní. Trochu jsem vás asi navnadila na senzaci, a ono to třeba není tak senzační x) Uvidím z vašich komentářůx)
Jinak, aby v tom nikdo neměl nepořádek. Hlavní postavou je GiGi (holka), jinak taky Ginny, celým jménem Ginevra Winston-Brownová. Jedná se o OC (Original Character - osobu, která v žádné z knih nefigurovala a já si ji vymyslela.) To je na úvod všechno, co jsem mohla říct. Snad jsem neřehlídla nějakou chybu nebo tak x)

P.S. když si z obličeje na obrázku odmyslíte ty klofáky, máte před sebou GiGi (aspoň já si ji tak představuju)

---

VELKÉ OZNÁMENÍ!!!

25. března 2009 v 20:07 Popelnice


Mám pro vás hned 3 důležitá oznámení, takže si to určitě přečtěte. Upozorňuju, že tentokrát nejde o mé výlevy, postřehy atd... teď jsou to FAKTA!
  • Nová Povídka
  • Narozeniny blogu
  • Už dnes... konečně x) (možná malinko výlevové a postřehové =D)

6. spřátelení

23. března 2009 v 19:09 Spřátelené blogy
Teda, poslední dobou se těch žádostí o spřátelení nahrnulo celkem dost x) Nejsem na to zvyklá abych pravdu řekla, vždycky jsem svůj blog považovala za jakousi podřadnou stránku s mizivou návštěvností. A ono ne x) Tenhle týden byla návštěvnost dokonce 150 x) Což mě odvedlo úplně jinam, ale já mám nějakou kecací nálau a musí to jít někudy ven (dokud to jde ven pouze touto cestou, je to ještě v pořádku)
Dalším blogem, se kterým jsem uzavřela spřátelení je Ainë, jejíž blog je převážně o fantazy a podobných záležitostech. Vážně vám všem doporučuju se tam kouknout, protože tak krásné obrázky jen tak někde nenajdete a tady jich máte přímo fascinující sbírku x) Navíc píše jakousi povídku, tudíž jsme tak trochu na stejné vlně x) (Přiznávám, ještě sjem ji nečetla, ale brzo budu - slibuju)
Co dodat? Děkuju Aine za spřátelení, hodně si toho vážím, Znamená to pro mě, že je moje psaní na tak dobré úrovni, že vám stojí za to tenhle amatérský blog navštěvovat. Díky x)

Aine mi taky udělala nádherný diplomek za spřátelení. Je nádhernej, prostě dokonalost sama. No, posuďte sami x)

Řetězáko-dotazník x)

22. března 2009 v 19:06
Začalo mě strašně bavit vyplňovat řetězáky a dotazníky x) Skoro závoslost toto x) Ale berme to tak, že já se zabavím, vy se dozvíte ěnco o mě, a já nebudu muset vymýšlet tuny vykecávacích zpráv... články budou přibývat i tak x) Tenhle řetězák je !!!Odtud!!!

Řetězák od Muhehe (SB)

22. března 2009 v 15:12 Řetězáky
1. Smrdíš? > Já doufám, že ne x)
2. Máš chut na něco sladkého? To já pořád, jenže teď hubnu do plavek - za poslední dva roky jsem nabrala dvanáct kilo, tak schazuju co to dá :D
3. Máš se špatně? > Jsem jenom naprosto vyčerpaná a totálně KO :D ale jinak je mi fajn :D
4. Posloucháš Hannah Montanu? > Fuj, děláte si srandu, ne?
5. Co se ti dneska zdálo? > Já nwm, asi nic
6. Myslíš si, že budeš bohatá/ý? > Samozřejmě, za svoje knížky budu dostávat větší honoráře než J.K a Steph dohromady a budu psát do New York Times... takže se prašule jenom pohrnou :D
7. A jestli ne myslíš si, že tě budou ve snu honit účty? > Snad ne x)
8. Si debil, nebo dement? > Já jsem debilní dement... jak jinak?
9. Víš, že to je ted nejdebilnější řetězák ze všech? > Je pravda, že decentně postrádá logiku, ale to už je vedlejší
10. tak cus xD > Sbohem a nechť tě fialová ovce uchovává pod svou rouškou ochrany :D (Tím nemyslím kondom, jenom aby bylo jasno)


Nějak mi to nepíše...

21. března 2009 v 20:25 Popelnice

Už zase si jen tak kdákám. Nemusíte si to číst, není tam nic důležitýho... Ale počítám, že tyhle nic neoznamující oznámení se teď budou na mém blogu množit... No, koho to zajímá, může číst - zbytek najdete v celém článku...

Diplomek (OMG, už i já?)

19. března 2009 v 18:57 Popelnice
Tak nějak mě začalo bavit vyplňovat bleskovky x) Je to sranda x) Asi mě to přejde hodně brzo, každopádně tohle je diplom za bleskajdu u mého SB Alice (odkaz v menu)...
Ten medvídek je naprosto parádní a já si ho hned zamilovala... No není dokonalej? Děkuju, moc se mi líbí x)