Prosinec 2008

Oprava

27. prosince 2008 v 14:35 Popelnice
Tolik článků jako za dnešek jsem nezveřejnila za poslední dva měsíce (a to skoro doslovně... skoro). Přicházím s dalším poselstvím. Asi před pěti minutama jsem se rozhodla, že napíšu další kapitolu a to k Deníku normální puberťačky. Jenže, když jsem si přečetla první díl, začalo se mi chtít blinkat. Byly to moje spisovatelský začátky, takže je to strašně nepřehledný, uspěchaný, celý je to nějaký divně divno-divný. Ani já se v tom nevyznám. A to už je co říct. tudíž (jé, tohle slovo mám ráda... tudíž x) Jsem dospěla k názoru, že by to chtělo malilinko poopravit, než se pustim k psaní pokračování. Takže během tohoto vý/íkendu s pustím do opravování a hned potom napíšu další díl.

xoxo
Sasanka

P.S. dneska jsem nějak ukecaná, vypadá to ale, že je tohle vážně poslední x)

Menší úprava - problém s rozcestníkem

27. prosince 2008 v 12:44 Popelnice
Možná si toho někdo už všimnul. Mám "menší" problém s rozcestníkem kapitolovek. Netuším proč, ale nějak to nefunguje. Takže jako provizorní řešení sem dám zpátky každou povídku jako samostatnou rubriku. Aspoň do tý doby, než se mi povede to spravit. Snad to bude brzo...

xoxo
Sasanka

Návrat ke kořenům

27. prosince 2008 v 12:42 Popelnice
Tak, je to tady... Stejně jsem věděla, že to příjde. Takže se vracím zpět ke svý starý přezdívce, Sasanka. Protože už jsem pod tímhle jménem zajetá a je blbost to měnit. Počítám že hlavně Zubatce se to bude líbit x) A, když už jsem u toho, taky se to líp píše x) x) x)

xoxo
Sasanka
(slastný pocit)

3. Sára

27. prosince 2008 v 12:38 Hladce obradce
Nazdar, lidi. Vím, že jsem už dlouho nepřidala žádnou kapitolu k ničemu, tak se to teď snažím napravit. Konečně se totiž blog.cz vzpamatoval a jde se mi přihlásit. Sice teď byla řada na Zubatce, ale ta zrovna nemá moc náladu na psaní, takže jsem převzala tenhle díl já. Musím k tomu říct ještě pár věcí:
1. Chtěla bych se omluvit za reklamu. Možná to zní blbě, ale když píšu, že má Petra T-mobile, tak to vlastně svým způsopem reklama je. Jenže u žádnýho jinýho operátora bych nebyla schopná popsat způsob, jakým zasíla SMSky (který asi většina z nás pravidleně maže a neotevírá)
2.Netuším, jesti je v Brně nějaká diskotéka Sázava, berte to s rezervou
3. Minulý rok bylo 9.10. ve čtvrtek, jenže já jsem pro tuhle kapitolu nutně potřebovala, aby to bylo ůterý, tak to omluvte.
***

blog.cz má zase chybu???

18. prosince 2008 v 14:48 Popelnice
Vypadá to, že se na blogu opět objevily nějaké chyby... Nejspíš si některý z adminů přečetl mojí povídku a mě se teď nejde přihlásit. Zrušit blog mi nemohli (není proč) a tak mi nejspíš zamezili přístup, abych nemohla dál šířit ty nesmysly, co tady produkuju.
V těch vzácných chvílích, kdy se mi podaří přihlásit se mi nic psát nechce a když mám nápad, zase se to zasekne. Asi začnu zase psát na papír, jako za starejch dobrejch časů... Takže od mýho blebtání máte pokoj, dokud blog nrumožní moje přihlašování

xoxo
Daizyna