Listopad 2008

Psychologický test

22. listopadu 2008 v 16:20 Popelnice
Dělala jsem si na internetu psychologický test. Kdyby něco najdete ho tady.

Moje Kecy

22. listopadu 2008 v 12:15 Jednorázovky
Původně jsem chtěla jenom napsat takový desetiřádkový zamyšlení nad dnešní mládeží x) Ale fakt sem chtěla aby to zůstalo nekde zvěčněný, protože kdybych to napsala jenom do popelnice, nikdo by si to nepřečetl... Tak snad bude mít tohle moje plkání nějakou udezvu...


Smazanej...

8. listopadu 2008 v 20:30 Popelnice
Zásadní otázka... Když si vás někdo na ICQ vymaže z kontaktů, jak to zjistíte??? Budete mít jeho kytičku už napořád červenou, přijde vám nějakej vzkaz, nebo vám prostě jenom zmizí jeho jméno ze seznamu??? Je to moc důležitý, potřebuju to vědět x)
Díky moc za každou odpověď (ehm, pokud to nebude něco naprosto nesouvisejícího s tímto článkem, například: Taky sem si dneska koupila novou sukni, je strašně hezká, hezčí než tvoje... to fakt neee x))
xoxo
Daizyna x)

Čočková polívka...

7. listopadu 2008 v 11:26 Popelnice
Tak a je to tady. Po osmi letech... Nedokážu tomu ani uvěřit, zbavit se těch skel před očima...
Dneska jsem si byla na poliklinice vyzvednout první testovací pár kontaktních čoček. A takovou veeelikou flašku plnou roztoku. Největší sranda je, že mi jde nandávat jenom levé oko, a vyndávatr zase jenom pravé... Tak budu asi chodit jenom s jednou... :)
Kdo nosí brýle tak ví, jaký to je zbavit se po X letech toho závaží na nose a koukat dp světa bez zábran. Pořád si na to nemůžu nějak zvyknout, ale časem to určitě pujde.
No to znamená, že se mi podstatně líp bude psát, když moje zorné pole nebudou omezovat tlusté obroučky...
xoxo
Daizyyy